Rezerwacja

Rezerwacja

telefon.png

Przez telefon

89 527 47 67 (centarala, koszt połączenia wg stawek operatora) pn. - pt.: 9:00 - 17:00

Rezerwacji dokonują Państwo bezpośrednio u konsultanta, korzystając z rzetelnej informacji i fachowej porady. Na podstawie Państwa wstępnej rezerwacji telefonicznej prześlemy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo decydując się na uiszczenie zaliczki na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji.

internet.png

Przez internet

On-line 24h. Rezerwacja przez Internet dokonywana jest bezpośrednio z naszej strony internetowej. Wypisując i wysyłając formularz rezerwacji, blokują Państwo sobie miejsce na danej imprezie. Najpóźniej następnego dnia roboczego po przesłaniu formularza skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, który potwierdzi Państwa rezerwację wstępną. Następnie prześlemy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, decydując się na uiszczenie zaliczki na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji. Uwaga! W przypadku ostatnich wolnych miejsc na danej imprezie, w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej występuje informacja "ostatnie miejsca". W takim przypadku zablokowanie dla Państwa miejsca następuje po potwierdzeniu ich dostępności. Potwierdzenie przekaże Państwu nasz konsultant telefonicznie.

biuro.png

Tradycyjnie w biurze

Rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Tradycyjnej rezerwacji w biurze można dokonać w naszej głównej siedzibie w Olsztynie (patrz kontakt) lub w jednym z ponad 500 biur agencyjnych sprzedających nasze oferty na terenie całej Polski. Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji w biurze agencyjnym prosimy o wysłanie zapytania, a My prześlemy adresy najbliższych biur agencyjnych.