O firmie

O firmie

Biuro Podróży Szarpie Travel – urzeczywistniamy Wasze marzenia

Urzeczywistniamy Wasze marzenia. To trzy słowa, które określają misję naszej firmy. Turystyka bowiem to dla nas branża niezwykła, z jednej strony aktywne spędzanie wolnego czasu, z drugiej zaś wielka pasja: podróży, przygody i kolekcjonowania wspomnień.

To właśnie marzenia są naszą najważniejszą inspiracją. Dbamy o to, aby oferty wypoczynku skierowane dla dzieci i młodzieży, jak i te stworzone z myślą o dorosłych, zapewniały rozrywkę, ale również gwarantowały niezapomniane przeżycia, aby umożliwiały odkrywanie odległych miejsc, poznawanie ludzi, nawiązywanie nowych przyjaźni.

Pracując dla klientów z pasją, stworzyliśmy partnerski zespół hobbystów. Dla nas turystyka nie jest żmudnym obowiązkiem, ale wielką przygodą, którą pragniemy dzielić się z naszymi klientami. Z Wami.

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka jest naszą "perełką", chętnie wracamy do tego miejsca nie tylko w związku z naszą pracą, ale odczuwając ogromną przyjemność dzięki atmosferze przyjaźni i przygody, jaka tam panuje.

Nie spoczywamy na laurach, w rozwoju biura podróży nadrzędne znaczenie ma oferta. Korzystając z 20 lat doświadczeń przy organizacji kolonii i obozów staramy się, aby nasze programy były ciekawe, ambitne i nowoczesne. Wiele z nich jest chętnie podpatrywanych przez inne biura, z dumą oferujemy te oryginalne.

Kulka jest wielofunkcyjnym ośrodkiem ukierunkowanym w okresie letnim głównie na kolonie i obozy, niemniej jednak każdy niezależnie od wieku i celu podróży znajdzie tu coś dla siebie.

szarpie.png