RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus II (12.07-22.07.2012)


Dzień 7 - Nic nam nie przeszkodzi!

Dodany: 2012.07.18
Komentarze: 8
Zdjęcia: 30
Wideo: 1

Każdego dnia czekamy na letnią pogodę i choć nie zawsze jest taka, jakiej byśmy oczekiwali, to staramy się nie zwracać uwagi na temperaturę, tylko na gorącą zabawę na okrągło.
Nasi Gwiezdni Wojownicy zaraz po śniadaniu uczestniczyli w zajęciach manualnych. Chłopcy wykorzystali zdolności plastyczne i narysowali swoich bohaterów z filmu „Gwiezdne Wojny”. Po obiedzie przenieśli się w wirtualny świat, by stoczyć wyścig w grze „Star Wars: Racer Revenge”.
Uczestnicy Super Misji Specjalnej i Akademii Młodego Agenta wzięli udział w wykładzie prowadzonym przez panią policjantkę, który dotyczył bezpiecznych i zdrowych wakacji.
Kolonistom Aktywnych Wakacji dzień upłynął pod znakiem Olimpiady Sportowej. Zawodnicy z trzech grup mieli do pokonania skomplikowany tor przeszkód. Zadania wykonali na czas. Najlepszym Sportowcem „Olimpiady – Kulka 2012 Turnus II” została Monika Turek.
Mistrzowie Kierownicy, czyli koloniści Turbo Przygody, to osoby, którym inni koloniści w żaden sposób nie mogą być obcy, dlatego chłopcy integrowali się z dziewczynkami z Fabryki Gwiazd, bo gwiazdy też potrzebują specjalistów od przemieszczania się po drogach.
Uczestnicy Obozu Painballowego umieją już budować szałasy i zamaskować się w lesie, ale brakowało im umiejętności rozpalania ogniska, toteż po południu uzupełnili tę wiedzę, udając się na zajęcia z survivalu. Dzieci poznały podstawowe i specjalistyczne rodzaje stosów i same ustawiły je, żeby sprawdzić się w tym zadaniu.
Uczestnicy Ekstremalnych Wakacji rozgrzewali się, wiosłując podczas wyprawy kajakowej po jeziorze Łęsk. Po kolacji uczestnicy udali się na nocny koncert szantowy do Mikołajek. Oprócz wysłuchania koncertu spędzili miło czas na zwiedzaniu miasta.
Kulko-Odporni odbyli dziś szkolenie pierwszej pomocy. Atrakcją dnia, a w zasadzie wieczoru, była nocna gra terenowa VIP przy użyciu noktowizora.
Uczestnicy Obozu z Warsztatami zorganizowali dziś prawdziwe zawody piłkarskie, na których koloniści zostali podzieleni na kilka drużyn i konkurowali ze sobą. Oczywiście zawody odbyły się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.
Dziewczynki z Can You Dance na zajęciach tanecznych zaczęły uczyć się nowego układu. Tym razem był to taniec współczesny. Grupa mimo zakwasów świetnie sobie radziła.
Kolonistki z Hannah Montana, mimo swojego młodego wieku, potrafiły doskonale zapamiętać choreografię przedstawioną przez instruktorkę tańca podczas warsztatów tanecznych.
Na obiad wcinaliśmy zupę pomidorową i pysznego kotleta z piersi kurczaka w chrupiącej panierce.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 8

Pokaż

Monika
Dodany: 2012.07.20 22:42

Wszystkim rodzicom mało zdjęć ich pociech,choćby nie wiem ile ich zamieścić. To świetne przedsięwzięcie ten blog, wymaga sporo pracy. Doceńmy to, że ktoś prowadzi go dla nas. Dzięki wielkie :). Mojej córki nie widać wiele, ale jest przecież telefon. Codziennie wieczorem opowiada mi co przeżyła, a na pytanie "Jak Ci minął dzień?" odpowiada cidziennie "SUPER!". I to jest dla mnie najważniejsze:))

zuza
Dodany: 2012.07.20 14:56

zgadzam się co do podwieczorków mam nadzieje że zostanie im to wynagrodzone w inny sposób

katrin
Dodany: 2012.07.20 14:30

dzieci z obozu z warsztatami to wogóle nie widać i nawet podwieczorków dla nich brakuje

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.07.20 14:45

Staramy się fotografować wszystkie dzieci. Prosimy o wyrozumiałość. Natomiast uwagi niedotyczące relacji prosimy kierować bezpośrednio do obsługi ośrodka. Pozwoli to na szybką i właścią reakcję na zgłaszany problem.

Mama z Warsztatów
Dodany: 2012.07.19 19:38

Oh Ci Rodzice:) Nasze dzieci bawią się znakomicie, ale trudno za każdym razem wszystkich uwiecznić na zdjęciach... przy trzech setkach dzieci? Widać, że tęsknimy:) Moje dziecko było tylko na czterech zdjęciach, ale mam pewność, że się nie nudzi, świadczy o tym fakt, że nie ma czasu porozmawiać, bo stale gdzieś biegnie, jest zajęta, hi hi hi.

Ania
Dodany: 2012.07.19 19:10

Poprosimy też o więcej zdjęc Akademi Młodego Agenta , a pomysł jest fajny z tym podglądaniem jak się bawią dzieci.

Monika
Dodany: 2012.07.19 10:52

Świetny pomysł z tym blogiem :) a zdjęć chłopców z Gwiezdnych Wojen rzeczywiście mało

kra
Dodany: 2012.07.19 10:10

Uczestników Gwiezdnych wojen tez jest bardzo mało

Edi
Dodany: 2012.07.19 09:56

A uczestnicy obozu z warsztatami wgóle mają jakieś zajęcia, bo tak mało ich widać


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.