MEGA ZABAWA

Mega Zabawa - JESIEŃ 2017

PROPOZYCJA POBYTU 1-DNIOWEGO

JEDNODNIOWA INTEGRACJA KLASOWA

Idealny pomysł na intensywną i pełną wrażeń integrację dla każdej klasy. W pakiecie znajdziecie aż 5 ZAJĘĆ, w czasie których wypracujecie wzajemne zaufanie oraz stworzycie atmosferę przyjaznych relacji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez przeszkolonych Instruktorów i Animatorów, zagwarantują świetną i bezpieczną zabawę Tobie i Twojej klasie!

SYMULATOR LOTÓW KOSMICZNYCH

 • spróbujesz swoich sił na supernowoczesnym symulatorze lotów kosmicznych dla pilotów statków kosmicznych. Pokonasz strach i zmierzysz się z siłą grawitacji. 
  Czas trwania: 1,5h.

EURO-BUNGEE

 • na jednym z najpopularniejszych urządzeń rekreacyjnych na świecie wykonasz najróżniejsze akrobatyczne ewolucje, salta i skoki powietrzne. Moc wrażeń gwarantowana!
  Czas trwania: 1,5h.

WATERBALL

 • świetna zabawa w wielkiej, dmuchanej kuli unoszącej się na wodzie. Zupełnie suchy i bezpieczny spacer w kuli sterowanej liną przez instruktora. Utrzymaj równowagę i spróbuj pokonać kilka metrów na tafli wody.
  Czas trwania: 1,5h.

ZAJĘCIA NA SŁODKO, CZYLI ROBIMY WATĘ CUKROWĄ

 • dowiesz się w jaki sposób powstaje wata cukrowa i samodzielnie wykonasz te puszyste słodkości.
  Czas trwania: 1,5h.

OGNISKO Z ANIMATOREM

 • niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń. Zabawy przy ognisku przeprowadzone przez animatora uatrakcyjnią wspólne spotkanie, zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników.
  Czas trwania: 1,5h.
Ilość dni: ilość noclegów: ilość zajęć: cena:
1 0 5 99 zł

Cena zawiera:
1 obiad, zajęcia programowe realizowane przez instruktorów i animatorów, ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:
transportu

Program jest ramowy
– kolejność realizacji zajęć może ulec zmianie

 

6_medium.jpg