SZKOLNE INTEGRACJE W KULCE - JESIEŃ 2022

Każdy nowy rok szkolny to nie tylko kolejna porcja wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych znajomości. Jesienią zapraszamy na Szkolne Integracje w Kulce, gdzie poznacie się jeszcze lepiej i zbudujecie zespół klasowy, w którym będziecie wspólnie pracować przez najbliższe miesiące. Gwarantujemy niezapomniane wyjazdy integracyjne dla każdej grupy wiekowej, czyli świetną zabawę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

W ośrodku wyposażonym w mnóstwo miejsc programowych, takich jak park linowy, ścianka wspinaczkowa, kosmiczny trener, strzelnice, Strefa UFO, gwiezdne kino 3D, nowoczesna dyskoteka i wiele innych, czeka na Was team building, aktywne atrakcje, zajęcia edukacyjne, ćwiczenia terenoznawcze. Dzięki wspólnemu działaniu Twoja klasa pozna się bliżej, umocni swoje relacje i zbuduje przyjazną atmosferę. A wszystko to nad pięknym mazurskim jeziorem i z pomocą naszej profesjonalnie przygotowanej kadry.

Kupno Szkolnych Integracji jest proste – określenie długości pobytu, zdecydowanie się na konkretne zajęcia, a na końcu wybór terminu i ustalenie z nami szczegółów. Możecie przyjechać na jeden lub kilka dni. Nad programem nigdy nie musicie się zastanawiać. Zaproponujemy Wam gotowe scenariusze, które możecie dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Mazury integrują!