SZKOLNE INTEGRACJE W KULCE JESIEŃ 2018

Każdy nowy rok szkolny to nie tylko kolejna porcja wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych znajomości. Jesienią zapraszamy na Szkolne Integracje w Kulce, gdzie poznacie się jeszcze lepiej i zbudujecie zespół klasowy, w którym będziecie wspólnie pracować przez najbliższe miesiące. Gwarantujemy niezapomniane wyjazdy integracyjne dla każdej grupy wiekowej, czyli świetną zabawę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

W ośrodku wyposażonym w mnóstwo miejsc programowych, takich jak park linowy, ścianka wspinaczkowa, kosmiczny trener, strzelnice, nowoczesna dyskoteka i wiele innych, czekają na Was akcje teambuildingowe, aktywne atrakcje, zajęcia edukacyjne, ćwiczenia terenoznawcze. Dzięki wspólnemu działaniu Twoja klasa pozna się bliżej, umocni swoje relacje i zbuduje przyjazną atmosferę. A wszystko to nad pięknym mazurskim jeziorem i z pomocą naszej profesjonalnie przygotowanej kadry.

Kupno Szkolnych Integracji to proste trzy kroki – wybór długości pobytu, określenie terminu i ustalenie programu. Możecie przyjechać na jeden lub kilka dni. Nad programem nigdy nie musicie się zastanawiać. Zaproponujemy Wam gotowe scenariusze, które możecie dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Mazury integrują!