SZKOLNE INTEGRACJE W KULCE - JESIEŃ 2023

Każdy nowy rok szkolny to nie tylko kolejna porcja wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych znajomości. Zielone Szkoły 2023 jesienią, gdy tegoroczne kolonie już za nami, realizujemy pod hasłem Szkolne Integracje w Kulce. Poznacie się na nich jeszcze lepiej i zbudujecie zespół klasowy, w którym będziecie wspólnie pracować przez najbliższe miesiące. Gwarantujemy niezapomniane pobyty integracyjne dla każdej grupy wiekowej, czyli świetną zabawę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

W ośrodku wyposażonym w mnóstwo miejsc programowych, takich jak park linowy, ścianka wspinaczkowa, kosmiczny żyroskop, strzelnice, Strefa UFO, gwiezdne kino 3D, nowoczesna dyskoteka i wiele innych, czeka na Was team building, aktywne atrakcje, fabularyzowane zajęcia edukacyjne, ćwiczenia terenoznawcze. Dzięki wspólnemu działaniu Twoja klasa pozna się bliżej, umocni swoje relacje i zbuduje przyjazną atmosferę. A wszystko to nad pięknym mazurskim jeziorem i z pomocą naszej profesjonalnie przygotowanej kadry.

Rezerwacja Szkolnych Integracji jest prosta – określenie długości pobytu, zdecydowanie się na konkretne zajęcia, a na końcu wybór terminu i ustalenie z nami szczegółów. Możecie przyjechać na jeden lub kilka dni. Nad programem nigdy nie musicie się zastanawiać. Zaproponujemy Wam gotowe scenariusze, które możecie dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Mazury integrują!