POLSKI BON TURYSTYCZNY

Płacąc za imprezy turystyczne realizowane w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka przez Biuro Podróży Szarpie Travel można wykorzystać Polski Bon Turystyczny:

Polski Bon Turystyczny umożliwia opłacenie w OW Kulka wielu imprez.

KOLONIE I OBOZY

Bon turystyczny pozwala częściowo opłacić nasze kolonie 2023 na Mazurach, których oferta będzie dostępna już niedługo. Warto pamiętać, że liczy się ważność bonu, a nie termin kolonii, więc będzie można nimi płacić do końca marca 2023 za kolonie letnie 2023.

ZIELONE SZKOŁY

Zielone Szkoły 2023 z bonem turystycznym mogą być nadal całkowicie opłacone! Bon pokryje w całości większość oferowanych przez nas pobytów Zielonych Szkół, nawet na 3 dni. Należy tylko pamiętać, żeby płatności dokonać do końca marca 2023.

SZKOLNE INTEGRACJE

Podobnie jak wiosenne Zielone Szkoły, większość oferowanych przez nas jesienią 2023 Szkolnych Integracji może być w pełni opłacona przez bon turystyczny, pod warunkiem płatności bonem przed końcem jego ważności. Nie ponosząc dodatkowych kosztów można zorganizować kilkudniowy szkolny wyjazd integracyjny na Mazury

WEEKENDY RODZINNE

Wykorzystując dwa bony turystyczne można za niewielką dopłatą spędzić całą rodziną przedłużony weekend 2023 w Kulce na Mazurach. Oferta na 2023 dostępna już wkrótce!