Polski Bon Turystyczny w Kulce

Dodano2024.08.24

Lider

Przez prawie trzy ostatnie lata uczestniczyliśmy w programie Polski Bon Turystyczny. Jesteśmy liderem w realizacji bonów turystycznych. Przy ich wsparciu kilka tysięcy dzieci i młodzieży wyjechało na nasze kolonie i obozy młodzieżowe oraz Zielone Szkoły.

Duże zainteresowanie

Polski Bon Turystyczny cieszył się bardzo dużym powodzeniem, także w naszej firmie. W latach 2021-2023 można było za jego pomocą pokryć znaczną część ceny kolonii i obozów na Mazurach w Kulce. Również dzięki temu mogliśmy mieć radość z każdego nowego uczestnika, który debiutował właśnie na naszych koloniach. Natomiast w przypadku Zielonych Szkół bon w większości wypadków umożliwiał w całości bezpłatny pobyt. Nie płacąc nic można było przyjechać na jeden, dwa czy trzy dni do Ośrodka Kulka, by cieszyć się niezwykłymi atrakcjami, fajnym zakwaterowaniem i pysznymi posiłkami.

Co dalej?

Czy Polski Bon Turystyczny to zamknięty program? Tego dziś nie wiemy. Mamy nadzieję, podobnie jak wielu rodziców, że być może powróci już w najbliższym sezonie. Dzięki temu wyjazdy na kolonie i obozy 2024 lub na Zielone Szkoły 2024 będą jeszcze bardziej dostępne dla tysięcy dzieci i młodzieży.