REZERWACJA KOLONII I OBOZÓW W KULCE

Nasze kolonie i obozy młodzieżowe 2025 będzie można zarezerwować na trzy wygodne sposoby. Czy zrobisz to telefonicznie, czy internetowo, czy osobiście w naszym biurze lub w którymś ze współpracujących z nami biur agencyjnych w całej Polsce, procedura zawsze jest podobna. Sprowadza się do wstępnej rezerwacji, podpisania umowy z rezerwacją oraz wpłaty zaliczki potwierdzającej rezerwację. Na końcu pozostaje wpłata w określonym terminie reszty pieniędzy i już tylko… wyjazd dziecka na wymarzone wakacje!

Przez telefon

+48 89 527 47 67

Centrala telefoniczna (opłata wg stawki operatora)
Infolinia czynna: pn-pt: 9:00-17:00

Rezerwacji dokonują Państwo bezpośrednio u konsultanta, korzystając z rzetelnej informacji i fachowej porady. Na podstawie Państwa wstępnej rezerwacji telefonicznej prześlemy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję o potwierdzeniu rezerwacji podejmują Państwo wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji.

przez internet

Online 24h

Rezerwacja przez internet dokonywana jest bezpośrednio z naszej strony internetowej. Wypisując i wysyłając formularz rezerwacji, blokują Państwo dla siebie miejsce na danej imprezie. Najpóźniej następnego dnia roboczego po przesłaniu formularza skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, który potwierdzi Państwa rezerwację wstępną. Następnie prześlemy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję o potwierdzeniu rezerwacji podejmują Państwo wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji.

Uwaga! W przypadku ostatnich wolnych miejsc na danej imprezie, w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej występuje informacja „ostatnie miejsca”. W takim przypadku zablokowanie dla Państwa miejsca następuje po potwierdzeniu jego dostępności. Potwierdzenie przekaże Państwu nasz konsultant telefonicznie.

tradycyjnie w biurze

Zapraszamy

Rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Tradycyjnej rezerwacji w biurze można dokonać w naszej głównej siedzibie w Olsztynie (patrz kontakt) lub w jednym z ponad 500 biur agencyjnych sprzedających nasze oferty na terenie całej Polski. Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji w biurze agencyjnym, prosimy o wysłanie zapytania z podaniem miejscowości, a my prześlemy adresy najbliższych biur agencyjnych.