Kolonie i obozy 2022

W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka jak co roku przygotowujemy ponad dwadzieścia fantastycznych programów. Według tej samej sprawdzonej formuły odbędą się również kolonie i obozy młodzieżowe 2022. Zróżnicowana oferta dostosowana jest zawsze do wieku i zainteresowań uczestników. Przypisaliśmy nasze kolonie i obozy do kilku kategorii, co ułatwi Wam wybór najlepszych wakacji.

Kolonie dla najmłodszych przeznaczone są dla uczestników w wieku 7-10 lub 8-12 lat. O tych zupełnie najmłodszych troszczymy się szczególnie w ramach programu „Smyki na wakacjach”. Namioty to obozy dla miłośników biwakowania pod gwiazdami, na których czeka camp z namiotami harcerskimi. Kolonie i obozy aktywne wypełnione są największymi kulkowych atrakcjami, dzięki którym uczestnicy spędzają naprawdę aktywne wakacje. Jak co roku przygotowujemy też kilka nowości, z których chętnie skorzystają nasi stali bywalcy, chcący spróbować na Kulce czegoś nowego. Kilka ciekawych obozów znajdą też dla siebie miłośnicy paintballu oraz wojskowego i survivalowego stylu. Dla uczestników w różnym wieku zorganizujemy kolonie i obozy fabularyzowane, na których dzieci i młodzież wcielają się w swoich ulubionych bohaterów z książek i filmów. Kolonie 2022 na Mazurach zarezerwujesz już niedługo! Przypominamy, że bon turystyczny pozwala opłacić częściowo kolonie.

Wszystko

Wybierz
swoje wakacje
w Kulce

Najlepsze wakacje czekają na Kulce, to oczywiste! Ale która kolonia 2020 będzie najciekawsza właśnie dla Ciebie? Który obóz młodzieżowy 2020?

Do wyboru masz dwadzieścia pięć programów, sześć turnusów i trzy formy zakwaterowania. Zapraszamy do poradnika, w którym podpowiadamy, jak wybrać swoje wakacje.

zobacz poradnik