Kolonie i obozy 2022

Kolonie i obozy młodzieżowe w Kulce można już rezerwować!

W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka jak co roku przygotowaliśmy wiele fantastycznych programów. Kolonie i obozy młodzieżowe 2022 to dwadzieścia różnych programów, dostosowanych jak zawsze do wieku i zainteresowań uczestników. Przypisaliśmy nasze kolonie i obozy do kilku kategorii, co ułatwi Ci wybór najlepszych wakacji.
Kolonie dla najmłodszych przeznaczone są dla uczestników w wieku 7-10 lub 8-12 lat. O tych zupełnie najmłodszych troszczymy się szczególnie w ramach programu „Smyki na wakacjach”. Namioty to obozy dla miłośników biwakowania pod gwiazdami, na których czeka camp z namiotami harcerskimi. Kolonie i obozy aktywne wypełnione są największymi kulkowych atrakcjami, dzięki którym uczestnicy spędzają naprawdę aktywne wakacje. Mamy też absolutną nowość – kolonie i obozy z cyklu Kosmiczne Mazury, z których chętnie skorzystają na pewno nie tylko nasi stali bywalcy, chcący spróbować na Kulce czegoś nowego, ale i debiutanci. Ciekaw obozy znajdą też dla siebie miłośnicy paintballu oraz wojskowego i survivalowego stylu. Dla uczestników w różnym wieku zorganizujemy kolonie i obozy przygodowe, na których możesz wcielić się w swoich ulubionych bohaterów z książek i filmów. Kolonie 2022 na Mazurach zarezerwuj już dziś! Przypominamy, że bon turystyczny pozwala częściowo opłacić kolonie.

Wszystko

Wybierz
swoje wakacje
w Kulce

Najlepsze wakacje czekają na Kulce, to oczywiste! Ale która kolonia 2022 będzie najciekawsza właśnie dla Ciebie? Który obóz młodzieżowy 2022?

Do wyboru masz dwadzieścia programów, sześć turnusów i dwie formy zakwaterowania. Zapraszamy do poradnika, w którym podpowiadamy, jak wybrać swoje wakacje.

zobacz poradnik