Kolonie i obozy 2019

Tegoroczne wakacje już za nami, pora pomyśleć o tym, co przyniosą kolonie i obozy młodzieżowe 2019! Kończymy właśnie pracę nad ofertą na wakacje 2019. Już jesienią, kilka tygodni przed końcem roku, będzie można rezerwować swoje ulubione programy i wygodne terminy.
W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka zaoferujemy, jak co roku, ponad dwadzieścia programów, według których odbywają się kolonie i obozy młodzieżowe. Zróżnicowana oferta dostosowana jest do wieku i zainteresowań uczestników. Przypisaliśmy nasze kolonie i obozy do kilku kategorii, co ułatwi Wam wybór najlepszych wakacji.
Kolonie dla najmłodszych przeznaczone są dla uczestników w wieku 7-11 lat, o których troszczymy się szczególnie w ramach programu „Smyki na wakacjach”.
Namioty to obozy dla miłośników biwakowania pod gwiazdami, na których czekają namioty harcerskie lub namioty igloo.
Kolonie i obozy aktywne wypełnione są największymi kulkowych atrakcjami, dzięki którym uczestnicy spędzają naprawdę aktywne wakacje.
Co roku przygotowujemy kilka nowości. Z tych propozycji skorzystają na pewno nasi stali bywalcy, którzy chcą spróbować na Kulce czegoś nowego.
Kilka ciekawych obozów znajdą też dla siebie miłośnicy paintballu oraz wojskowego i survivalowego stylu.
Dla uczestników w różnym wieku przygotowaliśmy kolonie i obozy fabularyzowane, na których dzieci i młodzież wcielają się w swoich ulubionych bohaterów z książek i filmów.
Kolonie 2019 na Mazurach już niedługo w naszej ofercie!

Wszystko

Wybierz
swoje wakacje
w Kulce

Najlepsze wakacje czekają na Kulce, to oczywiste! Ale która kolonia 2019 będzie najciekawsza właśnie dla Ciebie? Który obóz młodzieżowy 2019?

Do wyboru masz ponad dwadzieścia programów, sześć turnusów i trzy formy zakwaterowania. Zapraszamy do poradnika, w którym podpowiadamy, jak wybrać swoje wakacje.

zobacz poradnik