Kolonie i obozy 2020

W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka przygotowaliśmy dwadzieścia pięć fantastycznych programów, według których odbędą się kolonie i obozy młodzieżowe 2020. Zróżnicowana oferta dostosowana jest do wieku i zainteresowań uczestników. Przypisaliśmy nasze kolonie i obozy do kilku kategorii, co ułatwi Wam wybór najlepszych wakacji.
Kolonie dla najmłodszych przeznaczone są dla uczestników w wieku 7-10 lub 8-12 lat. O tych zupełnie najmłodszych troszczymy się szczególnie w ramach programu „Smyki na wakacjach”. Namioty to obozy dla miłośników biwakowania pod gwiazdami, na których czekają namioty harcerskie lub namioty igloo. Kolonie i obozy aktywne wypełnione są największymi kulkowych atrakcjami, dzięki którym uczestnicy spędzają naprawdę aktywne wakacje. Jak zawsze mamy kilka nowości. Z tych propozycji skorzystają na pewno nasi stali bywalcy, którzy chcą spróbować na Kulce czegoś nowego. Kilka ciekawych obozów znajdą też dla siebie miłośnicy paintballu oraz wojskowego i survivalowego stylu. Dla uczestników w różnym wieku przygotowaliśmy kolonie i obozy fabularyzowane, na których dzieci i młodzież wcielają się w swoich ulubionych bohaterów z książek i filmów. Kolonie 2020 na Mazurach! Rezerwuj już dziś!

Wszystko

Wybierz
swoje wakacje
w Kulce

Najlepsze wakacje czekają na Kulce, to oczywiste! Ale która kolonia 2020 będzie najciekawsza właśnie dla Ciebie? Który obóz młodzieżowy 2020?

Do wyboru masz dwadzieścia pięć programów, sześć turnusów i trzy formy zakwaterowania. Zapraszamy do poradnika, w którym podpowiadamy, jak wybrać swoje wakacje.

zobacz poradnik