Kolonie i obozy 2019

W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka oferujemy 25 fantastycznych programów, według których odbędą się kolonie i obozy młodzieżowe 2019. Zróżnicowana oferta dostosowana jest do wieku i zainteresowań uczestników. Przypisaliśmy nasze kolonie i obozy do kilku kategorii, co ułatwi Wam wybór najlepszych wakacji.
Kolonie dla najmłodszych przeznaczone są dla uczestników w wieku 7-11 lat, o których troszczymy się szczególnie w ramach programu „Smyki na wakacjach”.
Namioty to obozy dla miłośników biwakowania pod gwiazdami, na których czekają namioty harcerskie lub namioty igloo.
Kolonie i obozy aktywne wypełnione są największymi kulkowych atrakcjami, dzięki którym uczestnicy spędzają naprawdę aktywne wakacje.
Co roku przygotowujemy kilka nowości. Z tych propozycji skorzystają na pewno nasi stali bywalcy, którzy chcą spróbować na Kulce czegoś nowego.
Kilka ciekawych obozów znajdą też dla siebie miłośnicy paintballu oraz wojskowego i survivalowego stylu.
Dla uczestników w różnym wieku przygotowaliśmy kolonie i obozy fabularyzowane, na których dzieci i młodzież wcielają się w swoich ulubionych bohaterów z książek i filmów.
Kolonie 2019 na Mazurach! Musisz tu być!

Wszystko

Wybierz
swoje wakacje
w Kulce

Najlepsze wakacje czekają na Kulce, to oczywiste! Ale która kolonia 2019 będzie najciekawsza właśnie dla Ciebie? Który obóz młodzieżowy 2019?

Do wyboru masz ponad dwadzieścia programów, sześć turnusów i trzy formy zakwaterowania. Zapraszamy do poradnika, w którym podpowiadamy, jak wybrać swoje wakacje.

zobacz poradnik