Kulka na okrągło

Sezon w naszym wyjątkowym ośrodku na Mazurach trwa od wiosny do jesieni, ale Kulka nie byłaby Kulką, gdyby sprawy nie toczyły się tutaj na okrągło. Przez cały rok. Dowiedzcie się, czym żyje Kulka zarówno w czasie, gdy trwają kolonie i obozy młodzieżowe oraz Zielone Szkoły, jak i gdy przygotowujemy się do kolejnego sezonu. Kolonie 2023 już przecież tak niedługo!

Kosmiczne Mazury wypadły śpiewająco!

W sobotni wieczór Ośrodek Kulka pojawił się w znanym telewizyjnym programie The Voice Kids! A właściwie odwrotnie – to drużyna Dawida Kwiatkowskiego gościła w Kulce, gdzie w scenerii naszych Kosmicznych Mazur wzięła udział w przygotowaniach do kolejnego odcinka muzycznej bitwy najlepszych młodych wokalistów.

Dodano2023.04.24

Kolonie i obozy młodzieżowe pod choinkę

Kilka tygodni przed tym, nim pokaże się tradycyjna pierwsza gwiazdka, wszyscy wypatrują naszego nowego katalogu, w którym pojawiają się kolonie i obozy młodzieżowe na kolejny rok.

Dodano2022.12.21

Czwarta pora roku w Kulce

W Ośrodku Kulka spotykamy się z Wami wiosną, latem i jesienią. A co dzieje się zimą, gdy kolonie i obozy młodzieżowe oraz Zielone Szkoły już za nami oraz… przed nami?

Dodano2022.11.29

Sezon kolonii i Zielonych Szkół nie z  tej ziemi

Niedawno zakończyliśmy tegoroczny sezon w ośrodku Kulka na Mazurach. Wprawdzie pełną parą pracujemy właśnie nad tym, by jak najlepiej przygotować dla Was kolonie i obozy 2023, ale trudno przecież zapomnieć to, jak świetnie przebiegały tegoroczne Zielone Szkoły na Mazurach, kolonie oraz rodzinne weekendy.

Dodano2022.10.12