Kolonie i obozy młodzieżowe pod choinkę

Dodano2022.12.21

Kilka tygodni przed tym, nim pokaże się tradycyjna pierwsza gwiazdka, wszyscy wypatrują naszego nowego katalogu, w którym pojawiają się kolonie i obozy młodzieżowe na kolejny rok.

Nowe programy, atrakcje dla wszystkich

Tradycji stało się zadość i w tym roku. W połowie grudnia wysłaliśmy Wam katalog z ofertą wakacji w naszym Ośrodku Kulka. A w nim, jak zawsze, sporo nowości.

Przede wszystkim mamy trzy nowe programy. Kulka Max to kolonie dla uczestników w wieku 11-15 lat, którzy skorzystają z każdej (dosłownie!) atrakcji dostępnej w ośrodku. BFF Extra dla dziewczyn w wieku 11-15 lat to obóz młodzieżowy, gdzie pielęgnowane są stare przyjaźnie i nawiązywane nowe. W tym roku będzie jeszcze bardziej odlotowo! Dla prawie najmłodszych uczestników, dzieci w wieku 8-12 lat, proponujemy nowy program Kulkowe Zabawy z mnóstwem aktywnych kulkowych przygód.

We wszystkich naszych programach, także tych znanych Wam dobrze od lat, chcemy jeszcze lepiej wykorzystać nowe atrakcje, które pojawiły się w Kulce w ostatnim czasie. Na zajęcia do Strefy UFO wejdą uczestnicy jeszcze większej liczby programów. Na trójwymiarowe seanse do kina gwiezdnego zaprosimy wszystkich kolonistów i obozowiczów. W każdym programie znajdziecie jeszcze więcej głównych atrakcji aktywnych i Waszych ulubionych zajęć.

Nowe fakultety, niesamowite przeżycia

Przygotowaliśmy też trzy nowe pakiety fakultatywne dla najbardziej wymagających, z atrakcjami niedostępnymi w podstawowych programach lub realizowanymi w wyjątkowy sposób.

Pakiet Ekstra Aktywny to sześć świetnych przygód: wyścigi smoczych łodzi, segway w wersji Cool, wirtualne dywany, terenowa przeprawa quadami i rangerem oraz zabawa w zorbie. Pakiet Ekstra Paintballowy to paintball na trzy sposoby: laserowy paintball z dodatkowym wyposażeniem, ekstremalne gry paintballowe oraz paintballowy trening snajperski. Łącznie aż 500 kulek! Natomiast wycieczka do Olsztyna to zwiedzanie stolicy Warmii i Mazur, które obejmować będzie: Zamek Kapituły Warmińskiej, park Podzamcze z wodospadem, Wysoką Bramę i katedrę oraz rynek ze Starym Ratuszem, ławeczkę Kopernika, amfiteatr Niemena, wiadukty kolejowe z XIX wieku, most na Łynie.

Jak zarezerwować kolonie i obozy młodzieżowe w Kulce?

Można to zrobić na trzy wygodne sposoby: na naszej stronie internetowej, telefonicznie w Biurze Rezerwacji czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 lub bezpośrednio w olsztyńskiej siedzibie firmy.

– Pomagamy wybrać najlepszy dla danej osoby program i wygodny termin, przy czym warto pamiętać, że im wcześniejsza rezerwacja, tym wybór jest większy – mówi Małgorzata Adamczyk, kierownik Biura Rezerwacji. – Osoby, które były z nami na koloniach w poprzednich latach, zapraszamy do skorzystania z Promocji Stałego Klienta, w której do wyboru jest bezpłatny pakiet fakultatywny wartości 159 zł lub rabat w wysokości 100 zł.

Przypominamy, że podczas rezerwacji jest możliwość wykupienia Bezpieczeństwa Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny. Gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, koszty rezygnacji będą zminimalizowane. Wykupienie Bezpieczeństwa Kosztów Rezygnacji daje dodatkowo gwarancję, że ustalona cena kolonii nie zostanie podwyższona.

Kolejnym udogodnieniem, jakie zapewniamy wszystkim, jest Gwarancja Elastycznej Zmiany. Do 30 dni przed rozpoczęciem kolonii dajemy całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu pobytu, nawet na kolejny sezon, lub wyboru innego programu w bieżącym roku (jeśli są dostępne miejsca).