KOSMICZNE MAZURY

Czy na Mazurach lądowali kosmici?

Odpowiedź na to intrygujące pytanie może przynieść nasz projekt Kosmiczne Mazury. To cykl świetnych atrakcji, scenariuszy i programów przygotowanych na kilkudniowe Zielone Szkoły 2023 oraz jedenastodniowe kolonie i obozy 2023. Dzięki nim możesz poznać naszą wersję historii kosmitów na Mazurach a nawet stanąć oko w oko z przybyszem z innej planety, który, jak ustaliliśmy, nazywa się Yazrum.

Kosmiczne atrakcje

Kosmiczne Mazury to naprawdę kosmiczne atrakcje! Zapraszamy do najnowocześniejszego kina sferycznego, w którym na ogromnej kopule wyświetlane są filmy przygodowo-edukacyjne, także w wersji 3D. Oficer tajności wprowadzi Cię do Strefy UFO, gdzie poznasz historię Yazruma, wypróbujesz technologii z planety Ukkla oraz wejdziesz do środka latającego spodka. W ogromnej hali koncertowej czekają Cię takie atrakcje, jak kosmiczne imprezy na Poziomie X oraz laserowy paintball. Jest także Mobilne Centrum Kosmiczne, czyli nowoczesne autokary o nieziemskim wyglądzie, którymi wspólnie wyruszycie na wyprawę śladami kosmitów na Mazurach.

Kosmicznie i wszechstronnie

Dopełnieniem kosmicznych atrakcji są różne obszary aktywności, na które składają się: Strefa Nieważkości, Strefa Nawigacji, Strefa Kondycji oraz Strefa Kreatywności. Uczestnicy, którzy przyjadą do nas na Zielone Szkoły 2023 oraz kolonie i obozy 2023, będą mieli również możliwość wzięcia udziału w takich atrakcjach, jak kajaki i rowery wodne, quady i segwaye, ogniska i dyskoteki, warsztaty plastyczne i quizy, ścianka wspinaczkowa i park linowy, różne odmiany paintballu. Yazrum byłby zachwycony!