REFERENCJE

Nasza pasja, z jaką organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe oraz Zielone Szkoły i Szkolne Integracje, nie miałaby sensu, gdyby nie zadowolenie naszych Klientów. Z dumą prezentujemy niektóre podziękowania, jakie otrzymaliśmy od naszych Gości. Jesteśmy pewni, że Ośrodek Kulka na Mazurach to miejsce warte każdego słowa, które o nim powiedzieliście. Dziękujemy za nie! Docenili nas między innymi:

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie

Składam najwyższe wyrazy uznania za profesjonalne przygotowanie bazy Ośrodka Wypoczynkowego w Kulce na potrzeby Wojewódzkiej Konferencji Metodycznej "Zajęcia wychowania fizycznego do wyboru – decyduj o sobie. Akademia ruchu ". Szczególne podziękowania dotyczą organizacji i przeprowadzenia zajęć rekreacyjno – sportowych, w trakcie których uczestnicy konferencji przeżyli wiele niezapomianych wrażeń, zrealizowali własne potrzeby aktywności ruchowej, doświadczyli niekonwencjonalnych form ruchu pokonując przy tym własne ograniczenia. Zajęcia praktyczne dostarczyły wielu radości (co widać na zdjęciach) i inspiracji w pracy pedagogicznej, a także staly się pożywką dla zwiększenia osobistych motywacji życiowych. Dziękuję za wrażliwość na potrzeby środowiska nauczycieli wychowania fizycznego i wsparcie w realizacji zamierzeń podnoszących jakość szkolnego wychowania fizycznego, w tym edukacji zdrowotnej. Wasza pomoc pozwoliła nauczycielom doświadczyć praktycznie, różnych obszarów oddziaływań w ramach edukacji zdrowotnej, w aspekcie zdrowia fizycznego, psychicznego, duchowego i społecznego. Ponadto przez czas pobytu w Ośrodku w Kulce czuliśmy się jak specjalni goście przyjmowani przez Przyjaciół. Za tę atmosferę oraz ofiarowaną pomoc serdecznie dziękuję. Życzę Panom oraz sobie dalszej owocnej współpracy, Panom wielu sukcesów w sferze osobistej i na niwie zawodowej.


Szkoła Podstawowa w Mikołajkach

Uczniowie klasy VIa integracyjnej ze Szkoły Podstawowej w Mikołajkach gorąco dziękują za miłe i serdeczne przyjęcie w Ośrodku Kolonijnym w Kulce. Szczególne podziękowania składamy Panu Łukaszowi Ślężakowi za zrozumienie naszych potrzeb i okazaną nam życzliwość.


Zespół Szkół nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim

W dniach 6-8 czerwca gościliśmy z ponad czterdziestoosobową grupą dzieci w Ośrodku Wypoczynkowym „Kulka” w Dźwierzutach. W imieniu dzieci oraz kadry sprawującej nad nimi opiekę pragnę podziękować kierownictwu Ośrodka oraz pracownikom za rzetelność, profesjonalizm oraz miłą obsługę. To wszystko sprawiło, że zarówno dzieci, tym samym rodzice oraz my, nauczyciele, jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni, mamy wspaniałe wspomnienia oraz plany na kolejny wypoczynek w „Kulce”.


Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

W imieniu własnym, dzieci i ich rodziców chciałabym podziękować Pani Ewie Mirskiej za niezwykle profesjonalną pomoc w organizacji Zielonej Szkoły w Ośrodku Wypoczynkowym „Kulka”. Wszystkim pracownikom Ośrodka za stworzenie przyjaznej atmosfery pobytu i za ich ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę.


Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy "Przywrócić Dzieciństwo"

Dziękujemy Panu Kierownikowi ośrodka w Kulce za gościnę oraz mnóstwo atrakcji -wdzięczni koloniści z Towarzystwa "Przywrócić Dzieciństwo"


Arko Centrum Tańca

Pierwszy kontakt z OW Kulka miał miejsce wiosną bieżącego roku, tak więc turnus V (9-19.08.), który spędziliśmy tam jest rozpoczęciem naszej współpracy i zdecydowanie potwierdził trafność naszego wyboru. Jako grupa zewnętrzna korzystająca z infrastruktury ośrodka, możemy z całą odpowiedzialnością zaświadczyć, że miejsce jest pod każdym względem świetnie przygotowane dla dzieci. Jasno określone zasady, profesjonalizm i przyjazna atmosfera sprawiają, że współpraca z OW Kulka to czysta przyjemność. Podkreślić należy, że kadrę zarządzającą, z którą mieliśmy bezpośredni kontakt (Maciej Micielski, Piotr Góralski), jak również instruktorów pracujących podczas turnusu V cechuje kompetencja, gotowość pomocy i bardzo wysoka kultura osobista. Dowodem na nasze pełne zadowolenie ze współpracy z OW Kulka jest rezerwacja terminu na kolejny sezon.


Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Giżycku

We własnym imieniu składam serdeczne podziękowania właścicielom firmy Szarpie Travel, Panom Wojciechowi Smieszkowi i Andrzejowi Kindlerowi za udostępnienie szerokiej infrastruktury Ośrodka Wypoczynkowego w Kulce na potrzeby konferencji szkoleniowo-metodycznej nauczycieli wychowania fizycznego.


Szkoła Podstawowa w Boguszy

Uprzejmie informuję, iż miałam przyjemność wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Boguszy uczestniczyć w tygodniowym wyjeździe w ramach "Zielonej Szkoły" w Ośrodku Wypoczynkowym KULKA. Dużą atrakcję stanowią piękne tereny otaczające Ośrodek, który położony jest nad brzegiem jeziora Łęsk. Jest to także teren zalesiony, który bardzo dobrze sprawdza się jako baza wypoczynków dla dzieci. Warunki mieszkaniowe były również bardzo dobre – czysty ośrodek oraz smaczne jedzenie. Pobyt ten spełnił moje oczekiwania. Byłam pod wielkim wrażeniem organizacji pobytu oraz pracy instruktorów. Zaproponowany program został całkowicie zrealizowany oraz nie było problemu z dostosowaniem go do indywidualnych naszych potrzeb. Instruktorzy prowadzili zajęcia w sposób profesjonalny i z wyjątkowo miłym podejściem do dzieci. Ponadto zajęcia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i rozrywkę, gwarantując jednocześnie niezapomniane przeżycia. Przez cały pobyt towarzyszyła nam przyjazna atmosfera, pełna radości i relaksu.
Szczególne podziękowania należą się:
Panu Łukaszowi Ślężakowi, który opiekował się nami na miejscu oraz wraz z Panią Ewą Mirską przygotowali ofertę pobytową.
Instruktorom prowadzącym zajęcia: Pan Dariusz Misiuajtis, Pan Paweł Antczak, Pani Magda Krzyżanowska, Pani Agnieszka Sadowska, Pan Marcin Walter