Kosmiczne Mazury wypadły śpiewająco!

Dodano2023.04.24

W sobotni wieczór Ośrodek Kulka pojawił się w znanym telewizyjnym programie The Voice Kids! A właściwie odwrotnie – to drużyna Dawida Kwiatkowskiego gościła w Kulce, gdzie w scenerii naszych Kosmicznych Mazur wzięła udział w przygotowaniach do kolejnego odcinka muzycznej bitwy najlepszych młodych wokalistów.

Najbardziej inteligentny człowiek na planecie Ziemia

Przybyli na naszą planetę kosmici z pewnością nieprzypadkowo wybrali Kulkę na miejsce kontaktu z osobą wytypowaną przez nich jako najbardziej inteligentny człowiek na Ziemi. Kto nim jest i dlaczego było to tak ważne – można przekonać się oglądając aktualny odcinek The Voice Kids. Zdradzimy tylko, że kosmici mają pewne problemy techniczne...

Telewizyjna przygoda nie z tej ziemi

Program został zrealizowany w oryginalnym pejzażu Kosmicznych Mazur, na który złożyły się takie miejsca w Kulce, jak żyroskop, spodek i laboratorium w Strefie UFO, camp namiotowy oraz nasze piękne jezioro Łęsk i tajemniczy mazurski las. Gościliśmy liczną ekipę telewizyjną, uczestników programu z rodzicami oraz oczywiście gwiazdę programu, czyli Dawida Kwiatkowskiego. Wszystkim się w Kulce bardzo podobało!

- To było ciekawe przeżycie obserwować z bliska, jak powstaje program telewizyjny – mówi Rafał Bałdyga, kierownik Działu Realizacji Ośrodka Kulka. – Zarówno ekipa telewizyjna, jak i uczestnicy programu świetnie się przy tym bawili, korzystając z naszego kosmicznego żyroskopu, odkrywając tajemnice Strefy UFO czy podróżując na plażę naszymi elektrycznymi pojazdami. Dla naszej kadry, która pomagała w przygotowaniach, też była to przygoda nie z tej ziemi!

Czy Dawid Kwiatkowski wierzy w UFO?

Na zakończenie pobytu w Kulce Dawid Kwiatkowski udzielił nam wypowiedzi, w której wspomniał swoje kolonie i obozy oraz wyjawił nam swój pogląd w kwestii istnienia UFO:

 

 

Zaczynający się niedługo kolejny sezon w Kulce, w czasie którego czekają nas Zielone Szkoły oraz kolonie i obozy młodzieżowe, po wizycie takich gości zapowiada się naprawdę kosmicznie!