Sezon kolonii i Zielonych Szkół nie z tej ziemi

Dodano2022.10.12

Niedawno zakończyliśmy tegoroczny sezon w ośrodku Kulka na Mazurach. Wprawdzie pełną parą pracujemy właśnie nad tym, by jak najlepiej przygotować dla Was kolonie i obozy 2023, ale trudno przecież zapomnieć to, jak świetnie przebiegały tegoroczne Zielone Szkoły na Mazurach, kolonie oraz rodzinne weekendy.

Atrakcyjne i bezpieczne kolonie bez ograniczeń

To był z wielu powodów wyjątkowy rok w Kulce. Przede wszystkim był to pierwszy od dwóch lat sezon, którego nie skróciła pandemia. Gościliśmy Zielone Szkoły oraz realizowaliśmy kolonie i obozy młodzieżowe dokładnie w zaplanowanym przez nas czasie, czyli od końca kwietnia do początku października. Mimo tego, że wykorzystaliśmy każdy dzień sezonu, by dać możliwość skorzystania z atrakcji w Kulce jak największej liczbie dzieci i młodzieży oraz mimo braku ograniczeń dotyczących liczby kwaterowanych osób, co miało miejsce w dwóch poprzednich sezonach, nie mogliśmy przyjąć wszystkich chętnych. Dlatego już dziś zachęcamy, by rezerwować Zielone Szkoły 2023, których oferta jest dostępna. Uruchomiliśmy także ofertę czerwcówki, to będzie świetny długi weekend rodzinny 2023 na Mazurach, którym również warto się zainteresować zawczasu, gdyż liczba miejsc jest oczywiście ograniczona.

Natomiast już niedługo ogłosimy ofertę na kolonie i obozy młodzieżowe 2023, a doświadczenie wielu ostatnich sezonów mówi, że osoby zainteresowane najpopularniejszymi programami kolonijnymi powinny trzymać rękę na pulsie, gdyż wolne miejsca znikają bardzo szybko! Informację o ofercie na kolonie 2023 na Mazurach podamy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Czas na Kosmiczne Mazury

Zupełnie wyjątkowe w ponad dwudziestoletniej historii Kulki było uruchomienie w minionym sezonie atrakcji i programów z cyklu Kosmiczne Mazury. Przygotowywany wspólnie z partnerami od kilku lat projekt, na który złożyły się takie atrakcje, jak Strefa UFO, kino gwiezdne, hala z laserowym paintballem oraz Mobilne Centrum Kosmiczne, wystartował właśnie w tym roku! Po raz pierwszy nasi goście mieli możliwość poznać prawdziwą historię kosmitów na Mazurach, obejrzeć niesamowite przygodowo-edukacyjne filmy 3D w najnowocześniejszym kinie sferycznym ogromnych rozmiarów, stoczyć potyczkę przy użyciu broni świetlnej nie z tej ziemi oraz wyruszyć naszym budzącym zainteresowanie na drogach regionu oryginalnym ufobusem na wycieczkę śladami UFO. Oczywiście żadnej z tych atrakcji nie zabraknie także w przyszłym roku. Zielone Szkoły 2023 oraz kolonie i obozy 2023 przyniosą jeszcze więcej możliwości korzystania z tych właśnie miejsc programowych.

Nie zapominamy jednak o tych, którzy stąpają twardo po ziemi! Kolonie 2023 i Zielone Szkoły 2023 przyniosą jeszcze więcej atrakcji aktywnych, w których specjalizuje się Kulka – park linowy, quady, ścianka wspinaczkowa, kajaki, smocze łodzie…

Wszyscy mówią o Kulce

Kosmiczne, i nie tylko kosmiczne, atrakcje nie umknęły mediom. W tym sezonie gościliśmy w Kulce aż trzy różne ekipy telewizyjne! Dzięki jednej z nich widzowie ogólnopolskiej stacji oglądali na żywo relację z naszego ośrodka, gdzie bawimy się niezależnie od pogody. Na efekt pracy innej ekipy poczekamy aż do wczesnej wiosny, gdy zobaczymy, jak pewien znany i bardzo przez Was lubiany wokalista organizuje swoją grupę muzyczną z pomocą… kosmitów z planety Ukkla. Zielone Szkoły 2023 oraz kolonie i obozy 2023, które niedługo potem nastąpią, będą musiały siłą rzeczy być znów nie z tej ziemi!