Czerwcówka 

Rodzinne weekendy na mazurach

Rodziny z dziećmi zapraszamy do spędzenia weekendu na Mazurach. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach w terminie 11-14.06.2020. Zapraszamy w połowie czerwca, by poczuć smak zbliżających się wakacji!

Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych przygotowaliśmy atrakcje aktywne (łącznie 20 zajęć na członków rodziny) oraz atrakcje wodne (dwa zajęcia do wyboru z czterech propozycji). Dla najmłodszych uczestników mamy każdego dnia od dwóch do czterech godzin animacji prowadzonych przez nasze doświadczone animatorki. Wieczorem zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbaski lub na zabawę przy karaoke oraz do nowoczesnej sali dyskotekowej, w której najnowsze przeboje prezentuje DJ.

11.06 - 14.06.2020

Wiek:
bez ograniczeń
Dostępność:
brak miejsc
Zakwaterowanie:
Pokoje z łazienkami
OD 1090 ZŁ za cały pobyt rodziny *

* cena pakietu dotyczy pobytu i świadczeń dla dwóch osób dorosłych oraz jednego lub dwójki dzieci do 16. roku życia

rezerwuj

Dostępne inne terminy:

Majówka 1 (30.04 - 03.05.2020) - zobacz

OW Kulka to ośrodek kolonijny, przygotowany specjalnie dla dzieci i młodzieży. Rodzinne Weekendy odbywają się w standardzie turystycznym, programowo i organizacyjnie zbliżonym do tego, jak wyglądają kolonie i obozy młodzieżowe. Stąd m.in. tak atrakcyjna cena naszych majówek i czerwcówek, prawdopodobnie najniższa na Mazurach. Za około 70-80 zł dziennie od osoby otrzymują Państwo nocleg, pełne wyżywienie i ciekawy program w atrakcyjnym miejscu nad jeziorem. Poznaj nasz ośrodek >>


PAKIET WEEKENDOWY

W cenie pakietu otrzymasz:

 • 3 noclegi w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych dla całej rodziny
  (dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci do 16. roku życia), zakwaterowanie od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 14:00
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie (pierwsze świadczenie: kolacja w dniu wjazdowym, ostatnie: obiad w dniu wyjazdowym)
 • 20 zajęć (atrakcji) aktywnych + 2 zajęcia (atrakcje) wodne do dowolnego podziału między członków rodziny
 • wieczór integracyjny przy ognisku z kiełbaskami
 • wieczór z DJ-em oraz karaoke
 • animacje dla dzieci (od 2 do 4 godzin dziennie): zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne itp.
 • korzystanie z boisk do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki
 • korzystanie z drobnego sprzętu sportowego
 • parking niestrzeżony bezpośrednio obok ośrodka

Cena pakietu nie obejmuje transportu.

 • Proponujemy 20 zajęć (atrakcji) aktywnych + 2 zajęcia (atrakcje) wodne do dowolnego podziału między członków rodziny.


  ATRAKCJE AKTYWNE

  Realizowane przez instruktorów lub animatorów. Z atrakcji można skorzystać w dowolnym momencie w czasie otwarcia miejsc programowych. Na członków rodziny przysługuje łącznie 20 zajęć (atrakcji) aktywnych do dowolnego wyboru spośród poniższych propozycji (każde skorzystanie z atrakcji przez jednego członka rodziny to jedno zajęcie).

  ŻYROSKOP

  Weź udział w szkoleniu astronautów! Nie daj się pokonać przeciążeniom, które będą działać na Ciebie przez długich pięć minut i dołącz do elitarnej grupy, która przetrwała tę próbę!

  SEGWAY

  Przejedź się jednoosobowym pojazdem elektrycznym. Sprawdź swoją równowagę oraz koordynację ruchową i trzykrotnie pokonaj trasę slalomu.

  WATERBALL

  Skorzystaj z gwarantowanej zabawy w szczelnie zamkniętej kuli unoszącej się na wodzie. Wykaż się zdolnościami gimnastycznymi i utrzymaj równowagę przez pięć minut.

  QUAD

  Sprawdź swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze quadowym. Podczas każdego z pięciu okrążeń umacniaj się na pozycji najbezpieczniejszego kierowcy rajdowego!

  ŚCIANKA WSPINACZKOWA

  Mazurski szczyt jeszcze nigdy nie był tak blisko na wyciągnięcie ręki. Podejmij wyzwanie zdobycia ścianki wspinaczkowej dowolną trasą. Masz trzy próby!

  PARK LINOWY

  Przejdź dowolne dwie trasy, zaczynając od dolnej i decydując z instruktorem czy masz odwagę wejść na górną. Bezpieczeństwo gwarantuje system asekuracji ciągłej.

  STRZELNICA PAINTBALLOWA

  Przejdź trening snajperski na strzelnicy paintballowej. Masz przed sobą dwie tarcze w różnej odległości i do dyspozycji aż 45 kulek. Ale pamiętaj, Twój rywal ma ich tyle samo.

  ŁUKI

  Wykaż się precyzją godną Robina Hooda! Przed Tobą runda treningowa oraz runda turniejowa. Łącznie masz do dyspozycji dziesięć strzałów.

  WIATRÓWKI

  Zdobądź tytuł najlepszego strzelca oddając strzały do celu. Najpierw czeka Cię seria próbna, a potem seria decydująca! Łącznie oddasz dziesięć strzałów.

  EUROBUNGEE

  Spróbuj odbić się na wysokość nawet trzech metrów. Bezpieczeństwo gwarantują uprzęże i gumowe liny. Ile razy wzbijesz się na poziom koron drzew w ciągu dziesięciu minut?

  ARCHERY CHALLENGE

  Weź udział w 60-minutowym starciu dwóch drużyn łuczniczych. Na początek dostaniesz trzy strzały, a resztę zdobędziesz w walce. Bezpieczeństwo zapewnią maski i strzały zakończone gąbką. Zajęcia realizowane na zapisy, minimum 10 osób.


  ATRAKCJE WODNE

  Samodzielne korzystanie ze sprzętu wodnego (smocza łódź pod opieką ratownika wodnego). Z atrakcji można skorzystać w dowolnym momencie w czasie otwarcia miejsc programowych. Na rodzinę przysługują dwa zajęcia wodne do wyboru (zajęcia wodne można zamienić na dowolne zajęcia aktywne). W ramach jednych zajęć można skorzystać z jednej z poniższych atrakcji przez 60 minut.

  KAJAKI BEZBURTOWE

  Spróbuj swoich sił na wyjątkowych kajakach bezburtowych! Możesz poćwiczyć czas i precyzję na wyznaczonym torze lub po prostu relaksacyjnie popływać po pięknym jeziorze. W ramach jednych zajęć przysługują dwa jednoosobowe kajaki.

  KAJAKI TURYSTYCZNE

  Klasyka wodnego wypoczynku. Rozkoszuj się niesamowitymi widokami, jakie oferuje jezioro Łęsk wraz z leżącym obok rezerwatem przyrody Kulka. W ramach jednych zajęć przysługuje jeden dwuosobowy kajak.

  ROWERKI WODNE

  Czteroosobowy rowerek wodny to idealna propozycja dla całej rodziny. Wspólnie odpoczniecie na wodzie poznając uroki malowniczego jeziora. W ramach jednych zajęć przysługuje jeden rowerek wodny (raz w czasie pobytu).

  SMOCZA ŁÓDŹ

  Wciel się w rolę wioślarza lub bębniarza i stwórz z innymi uczestnikami zgraną załogę, która odkryje najdalsze zakątki jeziora Łęsk. W ramach jednych zajęć przysługą dwa miejsca podczas wyprawy pod opieką ratownika wodnego. Zajęcia realizowane na zapisy, minimum 10 osób.

 • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zajęć.

  ATRAKCJE AKTYWNE Z PAKIETU

  Masz ochotę na skorzystanie z większej liczby atrakcji? Dokup tyle zajęć, ile potrzebujesz! Każdy kupon to pięć dodatkowych atrakcji.

  Cena:
  59 zł/kupon

  GRA PAINTBALLOWA

  Rozegraj trwające 60 minut starcie na urozmaiconym polu paintballowym o powierzchni ok. 2 tys. m2. Wyposażymy Cię w marker, sprzęt i odzież ochronną. Zajęcia realizowane na zapisy, minimum 10 osób.

  Cena:
  49 zł/osoba – 150 kulek
  69 zł/osoba – 300 kulek

  SPRZĘT WODNY

  Wyrusz na jezioro Łęsk tak jak lubisz: jednoosobowym kajakiem bezburtowym, dwuosobowym kajakiem turystycznym, czteroosobowym rowerkiem wodnym lub smoczą łodzią na wspólną wyprawę.

  Cennik dostępny na miejscu.

 • Budynki mieszkalne: pokoje 2-5-osobowe z łazienkami. Każdą rodzinę kwaterujemy w osobnym pokoju. Zakwaterowanie od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 14:00.

  Więcej informacji o OW Kulka znajdziesz tutaj.

 • Trzy posiłki dziennie (pierwsze świadczenie: kolacja w dniu wjazdowym, ostatnie: obiad w dniu wyjazdowym).

# Termin Cena Zarezerwuj on-line
1 11.06.2020 - 14.06.2020
1090 zł
Brak miejsc
 

PODOBNE OFERTY