Czerwcówka 2024

Rodzinne weekendy na mazurach

Rodziny z dziećmi zapraszamy do spędzenia weekendu na Mazurach. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę pobytu w Ośrodku Kulka na Mazurach w terminie 30.05-02.06.2024. To rodzinny weekend przygotowany dla tych, którzy już czują zapach zbliżających się wakacji, ale nie mogą się ich doczekać!

Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych przygotowaliśmy dostępne każdego dnia atrakcje aktywne oraz atrakcje wodne. Dla najmłodszych uczestników mamy też animacje prowadzone przez nasze doświadczone animatorki. Wieczorem zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbaski lub na zabawę przy karaoke oraz do nowoczesnej sali dyskotekowej, w której najnowsze przeboje prezentuje DJ.

30.05-02.06.2024

Wiek:
bez ograniczeń
Dostępność:
dostępne!
Zakwaterowanie:
Pokoje z łazienkami

Cena: od 2090 zł - cena pakietu dotyczy pobytu i świadczeń dla dwóch osób dorosłych oraz jednego lub dwójki dzieci do 16. roku życia

rezerwuj

Ośrodek Kulka to miejsce dedykowane dzieciom i młodzieży. Rodzinne Weekendy odbywają się w standardzie turystycznym, programowo i organizacyjnie zbliżonym do tego, jak wyglądają kolonie i obozy młodzieżowe. Stąd m.in. tak atrakcyjna cena naszych weekendów, prawdopodobnie najniższa na Mazurach. Za sto kilkadziesiąt złotych dziennie od osoby otrzymują Państwo nocleg, pełne wyżywienie i ciekawy program w atrakcyjnym miejscu nad jeziorem. Poznaj nasz ośrodek >>


PAKIET WEEKENDOWY

W cenie pakietu otrzymasz:

 • 3 noclegi w 4-osobowych pokojach dla całej rodziny
  (dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci do 16. roku życia), zakwaterowanie od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 14:00
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie (pierwsze świadczenie: kolacja w dniu wjazdowym, ostatnie: obiad w dniu wyjazdowym)
 • zajęcia (atrakcje) aktywne dostępne zgodnie z codziennym grafikiem oraz dwa zajęcia (atrakcje) wodne
 • wieczór integracyjny przy ognisku z kiełbaskami
 • wieczór z DJ-em oraz karaoke
 • animacje dla dzieci (dwie godziny dziennie): zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne itp.
 • korzystanie z boisk do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki
 • korzystanie z drobnego sprzętu sportowego
 • miejsce wyznaczone do postoju samochodów bezpośrednio obok ośrodka

Cena pakietu nie obejmuje transportu.

 • Proponujemy zajęcia (atrakcje) aktywne dostępne zgodnie z codziennym grafikiem, dwa zajęcia (atrakcje) wodne oraz wstęp do Strefy UFO i seans filmowy 3D z sferycznym kinie.


  ATRAKCJE AKTYWNE

  Realizowane przez instruktorów. Z atrakcji można skorzystać w dowolnym momencie w czasie otwarcia miejsc programowych (do wyboru jednocześnie kilka zajęć).

  KINO GWIEZDNE

  Przeżyj seans w najnowocześniejszym kinie sferycznym, gdzie na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów czeka Cię trójwymiarowa projekcja. Dosłownie zanurzysz się w filmie wyświetlanym dookoła oraz od samego dołu do samej góry.

  STREFA UFO

  Przekrocz bramę strefy dostępnej tylko dla wtajemniczonych: dowiesz się, czy UFO rzeczywiście istnieje oraz czy kosmici lądowali na Mazurach, wejdziesz do ogromnych rozmiarów latającego spodka i wypróbujesz jego silniki, a w tajnym Laboratorium przetestujesz znalezione w spodku urządzenia kosmitów.

  ŻYROSKOP

  Weź udział w szkoleniu astronautów! Nie daj się pokonać przeciążeniom, które będą działać na Ciebie przez długich pięć minut i dołącz do elitarnej grupy, która przetrwała tę próbę!

  SEGWAY

  Przejedź się jednoosobowym pojazdem elektrycznym. Sprawdź swoją równowagę oraz koordynację ruchową i trzykrotnie pokonaj trasę slalomu.

  QUAD

  Sprawdź swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze quadowym. Podczas każdego z pięciu okrążeń umacniaj się na pozycji najbezpieczniejszego kierowcy rajdowego!

  ŚCIANKA WSPINACZKOWA

  Mazurski szczyt jeszcze nigdy nie był tak blisko na wyciągnięcie ręki. Podejmij wyzwanie zdobycia ścianki wspinaczkowej dowolną trasą. Masz trzy próby!

  PARK LINOWY

  Przejdź dowolne dwie trasy, zaczynając od dolnej i decydując z instruktorem czy masz odwagę wejść na górną. Bezpieczeństwo gwarantuje system asekuracji ciągłej.

  ŁUKI

  Wykaż się precyzją godną Robina Hooda! Przed Tobą runda treningowa oraz runda turniejowa. Łącznie masz do dyspozycji dziesięć strzałów.

  WALKI GLADIATORÓW

  W specjalnym kasku ochronnym, trzymając w rękach tyczkę zakończoną miękkimi walcami będziesz próbować strącić przeciwnika z półmetrowego podwyższenia na okrągłej gumowej macie. Uwaga, on też!

  EUROBUNGEE

  Spróbuj odbić się na wysokość kilku metrów. Bezpieczeństwo gwarantują uprzęże i gumowe liny. Ile razy wzbijesz się na poziom koron drzew w ciągu dziesięciu minut?


  ATRAKCJE WODNE

  Samodzielne korzystanie ze sprzętu wodnego. Z atrakcji można skorzystać w dowolnym momencie w czasie otwarcia miejsc programowych. Na rodzinę przysługują dwa zajęcia wodne do wyboru. W ramach jednych zajęć można skorzystać z jednej z poniższych atrakcji przez 60 minut (bez przerwy).

  KAJAKI BEZBURTOWE

  Spróbuj swoich sił na wyjątkowych kajakach bezburtowych! Możesz poćwiczyć czas i precyzję na wyznaczonym torze lub po prostu relaksacyjnie popływać po pięknym jeziorze. W ramach jednych zajęć przysługują dwa jednoosobowe kajaki.

  KAJAKI TURYSTYCZNE

  Klasyka wodnego wypoczynku. Rozkoszuj się niesamowitymi widokami, jakie oferuje jezioro Łęsk wraz z leżącym obok rezerwatem przyrody Kulka. W ramach jednych zajęć przysługuje jeden dwuosobowy kajak.

  ROWERKI WODNE

  Czteroosobowy rowerek wodny to idealna propozycja dla całej rodziny. Wspólnie odpoczniecie na wodzie poznając uroki malowniczego jeziora. W ramach jednych zajęć przysługuje jeden rowerek wodny (raz w czasie pobytu).

 • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zajęć.

  GRA PAINTBALLOWA

  Rozegraj trwające 60 minut starcie na urozmaiconym polu paintballowym o powierzchni ok. 2 tys. m2. Wyposażymy Cię w marker, sprzęt i odzież ochronną. Zajęcia realizowane na zapisy, minimum 10 osób.

  Cena:
  49 zł/osoba – 150 kulek

  PAKIET PAINTBALL MAX

  Przeżyj przygodę z paintballem na trzy sposoby:  laserowy paintball (potyczka na kilkuset m2 zadaszonej powierzchni, świetlna broń, detektory trafień)  strzelnica paintballowa (trening snajperski, dwie tarcze w różnej odległości, 50 kulek)  gra paintballowa (starcie na polu paintballowym, marker, sprzęt i odzież ochronna, 300 kulek).

  Cena:
  99 zł/osoba
  Łączny czas zajęć ok. 2 h

  SPRZĘT WODNY

  Wyrusz na jezioro Łęsk tak, jak lubisz: jednoosobowym kajakiem bezburtowym, dwuosobowym kajakiem turystycznym lub czteroosobowym rowerkiem wodnym.

  Cennik dostępny na miejscu.

 • Budynki mieszkalne: 4-osobowe pokoje z łazienkami. Każdą rodzinę kwaterujemy w osobnym pokoju. Zakwaterowanie od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 14:00.

  Więcej informacji o Ośrodku Kulka znajdziesz tutaj.

 • Trzy posiłki dziennie (pierwsze świadczenie: kolacja w dniu wjazdowym, ostatnie: obiad w dniu wyjazdowym).

# Termin Cena Zarezerwuj on-line
1 30.05.2024 - 02.06.2024
2090 zł
Brak miejsc