Czerwcówka 2 

Rodzinne weekendy na mazurach

Rodziny z dziećmi zapraszamy do spędzenia weekendu na Mazurach. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach w terminie 11.06 - 13.06.2021. Ostatnia okazja przed wakacjami na spędzenie weekendu całą rodziną. Trzy dni to za mało? Pobyt można rozpocząć dzień wcześniej lub zakończyć dzień później, już w czasie kalendarzowego lata!

Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych przygotowaliśmy dostępne każdego dnia atrakcje aktywne oraz atrakcje wodne. Dla najmłodszych uczestników mamy też animacje prowadzone przez nasze doświadczone animatorki. Wieczorem zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbaski lub na zabawę przy karaoke oraz do nowoczesnej sali dyskotekowej, w której najnowsze przeboje prezentuje DJ.

11.06 - 13.06.2021

Wiek:
bez ograniczeń
Dostępność:
dostępne!
Zakwaterowanie:
Pokoje z łazienkami
OD 890 ZŁ za cały pobyt rodziny *

* cena pakietu dotyczy pobytu i świadczeń dla dwóch osób dorosłych oraz jednego lub dwójki dzieci do 16. roku życia

Wydłuż pobyt aż do 5 dni!
Rozpoczęcie pobytu od 10.06.2021 w cenie 200 zł za rodzinę.
Przedłużenie pobytu do 14.06.2021 w cenie 200 zł za rodzinę.

rezerwuj

Dostępne inne terminy:

Majówka 1 (30.04 - 03.05.2021) - zobacz


Czerwcówka 1 (03.06 - 06.06.2021) - zobacz


Czerwcówka 3 (11.06 - 13.06.2021) - zobacz

OW Kulka to ośrodek kolonijny, dedykowany dla dzieci i młodzieży. Rodzinne Weekendy odbywają się w standardzie turystycznym, programowo i organizacyjnie zbliżonym do tego, jak wyglądają kolonie i obozy młodzieżowe. Stąd m.in. tak atrakcyjna cena naszych majówek i czerwcówek, prawdopodobnie najniższa na Mazurach. Za kilkadziesiąt złotych dziennie od osoby otrzymują Państwo nocleg, pełne wyżywienie i ciekawy program w atrakcyjnym miejscu nad jeziorem. Poznaj nasz ośrodek >>


PAKIET WEEKENDOWY

W cenie pakietu otrzymasz:

 • 2 noclegi w 4-osobowych pokojach dla całej rodziny
  (dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci do 16. roku życia), zakwaterowanie od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 14:00
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie (pierwsze świadczenie: kolacja w dniu wjazdowym, ostatnie: obiad w dniu wyjazdowym)
 • zajęcia (atrakcje) aktywne dostępne każdego dnia oraz dwa zajęcia (atrakcje) wodne
 • wieczór integracyjny przy ognisku z kiełbaskami
 • wieczór z DJ-em oraz karaoke
 • animacje dla dzieci: zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne itp.
 • korzystanie z boisk do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki
 • korzystanie z drobnego sprzętu sportowego
 • parking niestrzeżony bezpośrednio obok ośrodka

Cena pakietu nie obejmuje transportu.

 • Proponujemy zajęcia (atrakcje) aktywne dostępne każdego dnia oraz dwa zajęcia (atrakcje) wodne.


  ATRAKCJE AKTYWNE

  Realizowane przez instruktorów lub animatorów. Z atrakcji można skorzystać w dowolnym momencie w czasie otwarcia miejsc programowych (do wyboru jednocześnie kilka zajęć).

  ŻYROSKOP

  Weź udział w szkoleniu astronautów! Nie daj się pokonać przeciążeniom, które będą działać na Ciebie przez długich pięć minut i dołącz do elitarnej grupy, która przetrwała tę próbę!

  SEGWAY

  Przejedź się jednoosobowym pojazdem elektrycznym. Sprawdź swoją równowagę oraz koordynację ruchową i trzykrotnie pokonaj trasę slalomu.

  QUAD

  Sprawdź swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze quadowym. Podczas każdego z pięciu okrążeń umacniaj się na pozycji najbezpieczniejszego kierowcy rajdowego!

  ŚCIANKA WSPINACZKOWA

  Mazurski szczyt jeszcze nigdy nie był tak blisko na wyciągnięcie ręki. Podejmij wyzwanie zdobycia ścianki wspinaczkowej dowolną trasą. Masz trzy próby!

  PARK LINOWY

  Przejdź dowolne dwie trasy, zaczynając od dolnej i decydując z instruktorem czy masz odwagę wejść na górną. Bezpieczeństwo gwarantuje system asekuracji ciągłej.

  STRZELNICA PAINTBALLOWA

  Przejdź trening snajperski na strzelnicy paintballowej. Masz przed sobą dwie tarcze w różnej odległości i do dyspozycji aż 45 kulek. Ale pamiętaj, Twój rywal ma ich tyle samo.

  ŁUKI

  Wykaż się precyzją godną Robina Hooda! Przed Tobą runda treningowa oraz runda turniejowa. Łącznie masz do dyspozycji dziesięć strzałów.

  WIATRÓWKI

  Zdobądź tytuł najlepszego strzelca oddając strzały do celu. Najpierw czeka Cię seria próbna, a potem seria decydująca! Łącznie oddasz dziesięć strzałów.

  EUROBUNGEE

  Spróbuj odbić się na wysokość nawet trzech metrów. Bezpieczeństwo gwarantują uprzęże i gumowe liny. Ile razy wzbijesz się na poziom koron drzew w ciągu dziesięciu minut?


  ATRAKCJE WODNE

  Samodzielne korzystanie ze sprzętu wodnego. Z atrakcji można skorzystać w dowolnym momencie w czasie otwarcia miejsc programowych. Na rodzinę przysługują dwa zajęcia wodne do wyboru. W ramach jednych zajęć można skorzystać z jednej z poniższych atrakcji przez 60 minut.

  KAJAKI BEZBURTOWE

  Spróbuj swoich sił na wyjątkowych kajakach bezburtowych! Możesz poćwiczyć czas i precyzję na wyznaczonym torze lub po prostu relaksacyjnie popływać po pięknym jeziorze. W ramach jednych zajęć przysługują dwa jednoosobowe kajaki.

  KAJAKI TURYSTYCZNE

  Klasyka wodnego wypoczynku. Rozkoszuj się niesamowitymi widokami, jakie oferuje jezioro Łęsk wraz z leżącym obok rezerwatem przyrody Kulka. W ramach jednych zajęć przysługuje jeden dwuosobowy kajak.

  ROWERKI WODNE

  Czteroosobowy rowerek wodny to idealna propozycja dla całej rodziny. Wspólnie odpoczniecie na wodzie poznając uroki malowniczego jeziora. W ramach jednych zajęć przysługuje jeden rowerek wodny (raz w czasie pobytu).

 • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zajęć.

  GRA PAINTBALLOWA

  Rozegraj trwające 60 minut starcie na urozmaiconym polu paintballowym o powierzchni ok. 2 tys. m2. Wyposażymy Cię w marker, sprzęt i odzież ochronną. Zajęcia realizowane na zapisy, minimum 10 osób.

  Cena:
  49 zł/osoba – 150 kulek
  69 zł/osoba – 300 kulek

  SPRZĘT WODNY

  Wyrusz na jezioro Łęsk tak, jak lubisz: jednoosobowym kajakiem bezburtowym, dwuosobowym kajakiem turystycznym lub czteroosobowym rowerkiem wodnym.

  Cennik dostępny na miejscu.

 • Budynki mieszkalne: 4-osobowe pokoje z łazienkami. Każdą rodzinę kwaterujemy w osobnym pokoju. Zakwaterowanie od godz. 16:00, wykwaterowanie do godz. 14:00.

  Więcej informacji o OW Kulka znajdziesz tutaj.

 • Trzy posiłki dziennie (pierwsze świadczenie: kolacja w dniu wjazdowym, ostatnie: obiad w dniu wyjazdowym).

# Termin Cena Zarezerwuj on-line
1 11.06.2021 - 13.06.2021
890 zł
Brak miejsc

PODOBNE OFERTY