RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus IV (29.07-08.08.2011)


Dzień 10 - ostatni dzień

Dodany: 2011.08.07
Komentarze: 4
Zdjęcia: 29
Wideo: 1

Kończą się wakacje na mazurach. Ostatni dzień kolonii, jutro wszyscy wracamy do domu. Nie oznacza to jednak, że nic nie robiliśmy…. ;)
Piękna pogoda nie zawiodła nas i ostatniego dnia. Mistrzowie Kierownicy mieli dzisiaj przeprawę quadami po nietypowej trasie przygotowanej przez instruktorów, w celu podsumowania umiejętności naszych kolonistów. Nasze Aktywne Wakacje miały dzisiaj wspólną Olimpiadę sportową, podczas której uczestnicy sprawdzali swój spryt i umiejetność współpracy w grupie.
Super misja specjalna szukała dzisiaj małych skarbów przy użyciu wykrywacza metali. Grupa Warsztatowa aktywnie rozwijała się tanecznie - przygotowując choreografię do wieczornego pokazu, i artystycznie - dzieci wyplatały koszyczki. Can You Dance miała dzisiaj bitwę taneczną. Dzieci prezentowały swoje układy taneczne, których nauczyły się podczas kolonii. Akademia zdrowia i urody przygotowywała się do konkursu na najlepszą metamorfozę, dziewczęta robiły makijaże, fryzury oraz ubierały się w stroje inspirowane kulturą ludową. Konkurs na najlepszą metamorfozę wygrała Karolina Szymura. Nasi mali agenci bawili się dzisiaj w lesie, uczestniczyli w grze organizowanej przez prawdziwych agentów. Gwiezdne wojny dzisiaj miały grę „powrót Jedi”, czyli ekscytujący przejazd quadem oraz wykonywanie niezwykle trudnych zadań, godnych dzielnych Jedi. Ekstremalne Wakacje rano były na plaży, gdzie zagrali w zmodyfikowaną wersję gry terenowej „Black Jack”, a następnie ostatni raz mieli okazje wykąpać się w jeziorze Łęsk. Nie zabrakło też rywalizacji sportowej w postaci meczu siatkówki dziewczyny kontra chłopcy (tym razem nieznacznie górą byli chłopcy). Wieczorem na apelu każda grupa dowiedziała się z kim i o której wraca, a turnus zakończyliśmy dyskoteką pożegnalną. Tak więc nie zostaje nic innego jak powiedzieć – do zobaczenia za rok….


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 4

Pokaż

kolonistka z tego waszego zadupia
Dodany: 2011.08.13 19:14

Na obozie było okropnie.Zajęcie wgl nie zorganizowane,a jesli już jakieś odbyły się w terminie wyznaczonym przez nauczycieli (a bo to nie dojechało już trzeci dzień, a to tamto..) to wzorowało się na tym: FRYZURY/PIĘLEGNACJA WŁOSÓW miałyśmy same napisac 10 pk według nas co jest najlepsze dla włosów , tak samo było z innymi zajęciami.Po za tym pozdrawiam pana S.Bacę, który pokazał dzieciakom gdzie można palic ;)

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.15 08:43

Powyższe uwagi zostaną przekazane personelowi ośrodka. Prosimy jednak takie spostrzeżenia kierować bezpośrednio do obsługi. Pozwoli to na szybszą reakcję.

Beata
Dodany: 2011.08.08 10:34

Super oboz, wiadc na zdjeciach i filmach, ze dzieci zachwycone. Wrocimy tu za rok. Dziekujemy za cudowne wrazenia i wspomnienia zarowna dla nas jak i naszych pociech.

MIchał-ek
Dodany: 2011.08.08 09:11

Dziekuje raz jeszcze organizatorom za czas,ktory poswiecili naszym pociechom,aby te mogly bawic sie wakacyjnym czasem!Mam nadzieje,ze wszystkie dzieci i ich rodzice sa zadowoleni ;)

Katarzyna
Dodany: 2011.08.08 08:57

Łza się w oku kręci:) Świetny pomysł na filmie na zakończenie - rozchodzące się grupy:) Było świetnie:)


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.