RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus V (09.08-19.08.2011)


Dzień 9 - Cel, cera i woda

Dodany: 2011.08.17
Komentarze: 5
Zdjęcia: 25
Wideo: 1

Kolejny słoneczny dzień minął. Nasi Klubowicze poznawali rodzaje cer i zasady odpowiedniego doboru kosmetyków do cery. Na zajęciach o radzeniu sobie ze stresem, poznali przyczyny stresu, jego następstwa i nauczyli się pokonywania napięcia. Grupa Aktywne Wakacje na zajęciach z terenoznawstwa uczyła się posługiwania kompasem, czytania mapy, korzystania z GPS oraz wzięła udział w gwieździstym biegu na orientację. Gwiezdne Wojny miały dzisiaj wyścigi ścigaczy - mogły przejechać się buggiem (rurowcem)- super pojazdem zawsze gwarantującym dreszczyk emocji. Grupa warsztatowa po warsztacie sportowym z piłki nożnej miała warsztat taneczny, na którym koloniści doskonalili swój układ. Grupa Can You Dance uczyła się tańców współczesnych: hip hop i jazz. Akademia Zdrowia i Urody podczas modelingu poznawała podstawy poruszania się, czyli chodzenia po wybiegu jak prawdziwa modelka. Dziewczęta dowiedziały się także, jaki jest ich typ cery i jak należy ją pielęgnować. Po pysznym obiedzie, na którym były ziemniaczki, kotlet, mizeria i barszcz ukraiński nasze kulkowiczki miały zajęcia z charakteryzacji oraz zajęcia z aerobiku połączone z nauką tańca disco. Super Misja Specjalna miała dzisiaj niezwykłe zadanie odnalezienia skarbu z pomocą mapy i wykrywacza metalu podczas gry terenowej Poszukiwacze Skarbów. Ekstremalne wakacje natomiast sprawdzały swoją celność i opanowanie podczas zajęć strzeleckich z łuków i wiatrówek. Element rywalizacji podczas strzelania do tarcz dodatkowo motywował do wzmożonej koncentracji i spokoju. Wieczorem, gotując się do snu, zagrali w Mafię.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 5

Pokaż

kate
Dodany: 2011.08.18 22:48

Mój syn również bardzo polubił p.Natalię (Gwiezdne Wojny). Dziękuję za fachową i życzliwą opiekę nad moim synem.

zadowolona mama:)
Dodany: 2011.08.18 21:30

chcialabym serdecznie podziekowac calej kadrze,a w szczegolnosci P.Natalii z Gwiezdnych Wojen:) moj maly rozrabiaka jest wprost zachwycony swoja wychowawczynia i zajeciami... po jego opowiadaniach wnioskuje, ze oboz jest naprawde "w klimacie"- ciagle szlysze o jakis szkoleniach z Obi- Wan Kenobi, mieczach swietlnych itp. Naprawde gratuluje pomyslowosci,a Pani Natalii serdecznie dziekuje za opieke an moja pociecha!!!

Joanna
Dodany: 2011.08.18 20:51

Uważam, że ten blog to świetny pomysł. P obejrzeniu filmików jestem spokojniejsza, o to, że mojemu dziecku nic złego się nie dzieje, nawet wtedy, kiedy go nie widać w ,,kamerze". Ośrodek i organizacja obozu również w porządku.

ciocia
Dodany: 2011.08.18 13:47

fajne fajne pozdrawiam

mama
Dodany: 2011.08.18 10:35

Filmiki i zdjęcia- super pomysł! Oglądam co dziennie. Bywały dni gdzie nie ujrzałam dziecka ani na filmiku a ni na zdjęciach, jednak mimo wszystko jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam niezadowolonych rodziców i więcej wyrozumiałości im życzę.


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.