RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus V (09.08-19.08.2011)

nowszy

Dzień 11 - Do zobaczenia w przyszłym roku!

Dodany: 2011.08.19
Komentarze: 5

Nadszedł czas pożegnań.

Za 14 dni w galerii będą dostępne wszystkie zdjęcia z turnusu, a tymczasem Kulka życzy spokojnego powrotu z kolonii. Do zobaczenia za rok.


Komentarze: 5

Pokaż

Ania
Dodany: 2011.08.22 23:42

Bardzo mi się podobało! Nie mogę się doczekać już V turnusu! Pozdrowienia dla extremy oraz reszty obozowiczów : )

Gosia
Dodany: 2011.08.20 17:58

Córka była pierwszy raz w kulce na ekstremalnych wakacjach,wróciła pelna wrażeń,mówila że bardzo było fajnie,nie miała czasu na nudę,każdy dzień byl zapełniony .Bardzo chce jechać w przyszlym roku.Jako matka dziękuję wszystkim organizatorom,opiekunom ,calej kadrze.

Grażyna
Dodany: 2011.08.19 21:42

Wlaśnie moja córka wróciła z Kulki. Jak co roku, a jeździ tam od 4 lat jest bardzo zadowolona. Mam nadzieje, że większość uczestników kolonii i obozu będzie mile wspominać czas tam spędzony. Brawo i podziękowania dla organizatorów, opiekunów, instruktorów i wszystkich tam pracującym za chwile, ktore z pewnością dzieci długo będą mieć w pamięci -pewnie do następnego wyjazdu. Szkoda tylko ,że na to trzeba czekać aż rok. Brawo dla wychowawców, ktorzy bardzo byli zaangażowani w to, by kazde z dzieciaków zajęło się tym co lubi robić.Kulka to ośrodek dla tych wszystkich, którzy lubią ruch luz, i wypoczynek na łonie natury. To prawda, większość uczestników kulkowych wakacji wraca tam w następnych latach.Pozdrawiam wszystkich, którzy przyczynili się do wspaniałych wakacji mojej córki i życzę powodzenia i sukcesów w tej działalności. Do zobaczenia za rok.!

Edyta "Edzia"
Dodany: 2011.08.19 21:37

Dzisiaj wróciłam z obozu w Kulce i muszę przyznać, że było po prostu super! Nigdy nie lubiłam jeździć na kolonie, obozy itp... tym razem jednak opłaciło mi się to ;D Dziękuje za miło spędzone wakacje. Pozdrawiam wszystkich ( A zwłaszcza kierownika kolonii, pana Tomasza Bule i moich kumpli: Kubę, Mateusza, Huberta, Legolasa i innych ;* ) Edzia ;**

Marta
Dodany: 2011.08.19 20:30

Dziś skończył się turnus, na którym był mój syn. Był na wakacjach aktywnych. Wrócił uśmiechnięty, opalony i zadowolony. Był pierwszy raz na jakichkolwiek koloniach. Trochę obawialiśmy się, jak sobie poradzi...niepotrzebnie!Tak jak mówi - nie było czasu na nudę. Jedzenie było dobre a prowadzący zajęcia - zaangażowani w swoją pracę.Po powrocie syn powiedział, że już wie jaki rodzaj aktywności wybierze w przyszłym roku.To najlepszy dowód na to, że kolonie są dobrze zorganizowane.W IMIENIU SYNA DZIĘKUJĘ PROWADZACYM I ORGANIZATOROM ZA FANTASTYCZNE WAKACJE!!!


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.


nowszy