RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2013

Turnus III (21.07-31.07.2013)


Dzień 9 - Afryka dzika

Dodany: 2013.07.29
Komentarze: 0
Zdjęcia: 35
Wideo: 1

Afrykańskie powietrze wciąż nas nie opuszcza. Jest upalnie i duszno.

Stali bywalcy mogli wcielić się w rolę detektywów, podążając śladami pierwszych kolonistów w grze terenowej. Po rozwikłaniu zagadki udali się na plażowanie.

Ekstremalni po raz kolejny wykorzystali super słoneczny dzień, który spędzili ponownie w całości na plaży. Były kąpiele, gry i zabawy w jeziorze, a na sam koniec wszystkie namioty igloo oddały wspólny skok do wody.

Mali padawani z Gwiezdnych Wojen uczestniczyli w kolejnych zajęciach dotyczących budowania szybowców. Dowiedzieli się, jak zbudować latawiec bez użycia sznurka.

Podobóz Paintballowy miał bardzo ruchowe zajęcie – od rana dzieci z zainteresowaniem grały w Xbox Kinect. Po obiedzie część uczestników udała się na poligon, gdzie odbyły się kolejne paintballowe rozgrywki.

Na uczestników Super Misji Specjalnej rano czekała przejażdżka quadem. Następnie zabawili się w sterników i samodzielnie zbudowali tratwę. Później wybrali się na poligon, gdzie przeżyli ekscytujące emocje podczas przeprawy samochodem terenowym – off road.

Uczestnicy Turbo Przygody podczas zajęć z survivalu dowiedzieli się, jak w profesjonalny sposób zbudować szałas. Następnie sprawdzili, czy jest on odporny na różne warunki pogodowe. Po obiedzie odbyła się gra podsumowująca zdobyte umiejętności jazdy na quadach.

Dziewczynki z Can You Dance bawiły się w Kalamury. Jest to również doskonałe ćwiczenie na sprawdzenie się podczas improwizacji – w tańcu czasem się przydaje. Po obiedzie rozpoczęła się nauka tańca belgijskiego.

Uczestnicy Obozu z Warsztatami dzień rozpoczęli od rozgrywek w piłkę siatkową. Po obiedzie odbyły się zajęcia taneczne, podczas których poznali taniec – dancehall. Następnie odbyło się ognisko z kiełbaskami.

Herosi pokazali swoją znajomość filmów i przysłów grając w Kalambury. Dowiedzieli się również jak wyglądają rydwany, a następnie mogli wypróbować ich moc. Stworzyli swój hymn, który zapewne zostanie w ich pamięci na długie lata.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji nie przestraszyli się upału i zorganizowali Kulkową Olimpiadę Sportową. Następnie dla ochłody udali się do wody.

Akademia Młodego Agenta miała okazję skorzystać z najnowszych osiągnięć techniki i pograć na konsoli Xbox. Następnie odbyła się kąpiel i plażowanie – ulga dla wszystkich podczas tak upalnego dnia. Następnie odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy – uczestnicy zostali zapoznani z zasad obowiązujących w przypadkach zagrażających życiu oraz przeprowadzania resuscytacji krążeniowo oddechowej.

W grupie Fabryki Gwiazd wrzało dziś od emocji! Przez cały dzień trwały przygotowania do wyboru „Miss”. Rano odbyła się ostatnia charakteryzacja uczestników. Kolonistki same zorganizowały sesję zdjęciową. To był dzień pełen emocji.

Na obiad wcinaliśmy rosół, kotleta drobiowego i mizerię.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.