RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2020

Turnus VI (21.08-31.08.2020)


Dzień 10 - U nas zabawa jest do końca

Dodany: 2020.08.30
Komentarze: 0
Zdjęcia: 243
Wideo: 1

Obóz Herosów, grupa Pani Agnieszki O.
Dzisiejszy dzień spędziliśmy głównie na integracji. Ostatni raz połączyliśmy siły na Archery Challenge. Wspólnie zmierzyliśmy się z innymi grupami w grze francuskiej. Po spakowaniu wszystkich rzeczy, udaliśmy się na apel, aby podsumować cały obóz.

Obóz Herosów, grupa Pani Małgorzaty K.
Dziś rano podsumowałyśmy kolonię, każda z nas napisała sobie wspomnienie związane z naszą przygodą na Kulce. Miałyśmy też skrzynki, czyli zajęcia, na których wspinałyśmy się po wieży ze skrzynek. Robiłyśmy również graffiti przedstawiające logo naszego obozu. Po kolacji odbył się apel kończący turnus. Wieczorem wspólnie spędzaliśmy ostatnie chwile bawiąc się i rozmawiając.

Obóz Herosów, grupa Pani Dominiki M.
Ostatni dzień programowy rozpoczęliśmy od wspólnego zdjęcia oraz tańców integracyjnych. Później wraz z resztą grupą herosów zagraliśmy w grę francuską, która polegała na odpowiadaniu na pytania dotyczące naszego obozu. Po obiedzie był czas na pakowanie się i wspólne integracje. Dzień zakończyliśmy apelem kończącym.

Projekt Kulka, grupa Pani Katarzyny G.
Przedostatniego dnia kolonii próbowaliśmy uratować obóz przed niebezpieczeństwem podczas gry terenowej z użyciem GPS-u. Następnie pokonywaliśmy swój lęk wysokości chodząc po parku linowym o dwóch stopniach trudność. Dzień zakończyliśmy rozdaniem certyfikatów i apelem pożegnalnym.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Macieja M.
Ostatni dzień programowy spędziliśmy na wspólnych tańcach i zabawie. Ostatnimi zajęciami był park linowy, na którym przechodziliśmy dwu poziomowy tor. Był to bardzo fajny wysiłek. Po obiedzie spakowaliśmy wszystkie nasze rzeczy i przygotowaliśmy się do jutrzejszego wyjazdu. Na koniec dnia poszliśmy na pożegnalny apel.

33 Przygody, grupa Pani Marii G.
Nasz przedostatni dzień kolonii rozpoczął się od zajęć  z łuków, na których strzelaliśmy do tarczy sprawdzając swoją celność. Potem udaliśmy się na bańki mydlane w rozmiarze XXL! Po południu poszliśmy na karaoke i śpiewaliśmy największe przeboje muzyczne. Wieczorem był apel oraz uroczyste podsumowanie i zakończenie ostatniego turnusu na kulce.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Ś.
Przedostatni dzień kolonii zaczęliśmy od przechodzenia dwupoziomowego parku linowego. Następnie mieliśmy okazję pobić swoje poprzednie rekordy wchodząc  na wieżę ze skrzynek, którą sami budowaliśmy. Również poznaliśmy nietypowy instrument, a mianowicie bum bum rurki. Udało nam się na nich zagrać kilka znanych utworów. Wykonaliśmy też fantastyczną naszą flagę obozową. Przed ostatnią nocą na naszej Kulce, udaliśmy się na apel, gdzie mogliśmy podziękować i pożegnać się z naszymi wychowawcami i instruktorami. Nie zapomnimy czasu spędzonego tutaj!

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry Z.
Przedostatni dzień kolonii rozpoczęliśmy od zajęć, gdzie układaliśmy wieżę ze skrzynek a następnie się na nią wspinaliśmy, to było emocjonujące zadanie. Kolejno byliśmy na  zajęciach, gdzie mieliśmy szansę aby skakać na eurobungee, aż po same niebo. Wykazaliśmy się jeszcze dobrą celnością podczas warsztatów łuczniczych. Po obiedzie tworzyliśmy flagę obozową, którą zaprezentowaliśmy podczas wieczornego apelu. Szkoda, że jutro już wracamy do domów, to był fantastyczny czas!

VIP, grupa Pani Nikoli B.
Po pysznym śniadaniu ruszyliśmy na zajęcia, gdzie poznaliśmy podstawy survivalu oraz jego rodzaje, a także zawartość puszki survivalowej. Ponadto zbudowaliśmy schronienie przy użyciu wojskowej pałatki. Następnie odbył się teleturniej Milionerzy, podczas którego mogliśmy sprawdzić swoją widzę. Mistrzem wiedzy w Milionerach okazał się Dominik! Po południu ruszyliśmy na kolejną część survivalu, gdzie dowiedzieliśmy się jak pozyskać pożywienie w trudnych warunkach, a także zagraliśmy w grę po wcześniejszym zrobieniu sobie kamuflażu. Było super! Odbyła się również gala wręczenia pamiątkowych dyplomów, a wieczorem apel pożegnalny z zabawą taneczną. Jesteśmy pewni, że jeszcze na długo pozostaną z nami kolonijne wspomnienia!

#CampGirl, grupa Pani Wiktorii S.
Niedzielny poranek zaczęłyśmy od wspinania się na ściankę wspinaczkową, gdzie mogłyśmy pokazać nasze umiejętności i siłę. Po ściance wspinaczkowej bawiłyśmy się na żyroskopie, już wiemy, jak to jest być w kosmosie. Po obiedzie udałyśmy się na karaoke do naszego Cool Clubu, bawiłyśmy się tam niesamowicie, śpiewałyśmy wszystkie nasze ulubione piosenki. Wieczorem odbył się apel pożegnalny a później bawiliśmy się w przeróżne gry i zabawy.

Power Jump, grupa Pani Adrianny P.
Po śniadaniu poszliśmy na zajęcia z integracji. Następnie poszliśmy malować na folii. Wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy. Poszliśmy także na zajęcia taneczne. Po obiedzie wyszliśmy na olimpiadę sportową. Wieczorem odbył się apel pożegnalny, na który wszyscy poszliśmy.

Power Jump, grupa Pani Izabeli P. 
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od nauki podstawowych kroków tanecznych podczas zumby. Następnie sprawdziliśmy naszą sprawność fizyczną w olimpiadzie sportowej. Stworzyliśmy też własnego poduszaka. Wieczorem całą grupą wzięliśmy udział w apelu pożegnalnym. Po tak intensywnym dniu wszyscy szybko zasnęli.

Harry Potter, grupa Pani Joanny K.
Przedostatni dzień za nami. Spędziliśmy go na zbieraniu podpisów od kolonistów, wychowawców i instruktorów. Tańczyliśmy z całym pawilonem. Graliśmy w grę francuską, dobble, gry karciane. Wieczorem odbył apel kończący kolonię.

Harry Potter, grupa Pani Natalii K.
Kolejny dzień kolonii rozpoczęliśmy od zajęć w laboratorium profesora Snape'a. Robiliśmy różne, ciekawe eliksiry. Potem robiliśmy bransoletki z paracordu, które posłużą nam jako pamiątkowe identyfikatory domu. Po obiedzie doskonaliliśmy nasze umiejętności taneczne. A wieczorem odbył się apel pożegnalny i zabawa taneczna!

Harry Potter, grupa Pani Pauliny B.
Kolejny dzień rozpoczęłyśmy od gier i zabaw integracyjnych. Następnie odbyły się zajęcia muzyczne, na których uczyłyśmy się wystukiwać rytm naszych ulubionych piosenek. Potem nauczyłyśmy się alfabetu Morse’a i przekazywałyśmy nim wiadomości oraz rozwiązałyśmy kilka zagadek. Po obiedzie doskonaliłyśmy nasze umiejętności taneczne poprzez tańce animacyjne, a dzień zakończyliśmy apelem pożegnalnym.

Harry Potter, grupa Pana Michała A.
Dzień rozpoczęliśmy zajęciami z puszczania baniek mydlanych. Później bawiliśmy się w różne gry i zabawy oraz poznawaliśmy alfabet Morse’a. Pod koniec dnia był apel pożegnalny, gdzie pożegnaliśmy się z instruktorami. Później również bawiliśmy się przy muzyce na boisku od piłki nożnej.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.