Obóz Mega Paintballowy 

2000 kulek dla najbardziej wymagających graczy

Wiek:
12-16 lat
Dostępność:
wkrótce
Zakwaterowanie:
Namioty harcerskie
Opinie:
OD 1599 ZŁ
rezerwuj wykorzystaj bon turystyczny

Obóz dla wszystkich miłośników gier paintballowych. Na tym obozie wystrzelasz aż 2000 kulek! Czekają na Ciebie ekstremalne rozgrywki paintballowe, w tym paintball laserowy, manewry taktyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność prawdziwego gracza. Obozy tego typu w Kulce to mnóstwo zajęć aktywnych, zwłaszcza potyczki z wykorzystaniem barwiących kulek i markerów na dwóch specjalnie przygotowanych polach paintballowych! Odbędziesz szkolenie survivalowe oraz przejdziesz po nowoczesnym i bezpiecznym parku linowym. Weźmiesz udział w fabularyzowanych grach terenowych takich jak Tajna Misja czy Ranny Lotnik.

Opinie

czytaj opinie
OGÓLNE WRAŻENIE
99%
ATRAKCJE
100%
ZAKWATEROWANIE
99%
WYŻYWIENIE
93%

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 440 opinii uczestników

Obóz dla prawdziwych fanów paintballu! To tutaj otrzymasz największą liczbę kulek, aż 2000! To tutaj poznasz laserowy paintball. Niektóre potyczki paintballowe stoczysz na specjalnym polu na poligonie.

EKSTREMALNE ROZGRYWKI

 • poznasz zasady działania markerów oraz odbędziesz dwa treningi snajperskie – statyczny i dynamiczny na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych)
 • rozegrasz pięć fabularyzowanych, rozbudowanych gier taktycznych z użyciem broni barwiącej Tippmann na specjalnie przygotowanym polu
 • udasz się na nocną potyczkę paintballową
 • zagrasz w dwie gry speedball.
 • Zagrasz też w laserowy paintball – czekają Cię potyczki ze świetlną bronią i detektorami trafień.

ROZWÓJ OSOBISTY

 • przejdziesz nowoczesny park linowy
 • będziesz wspinać się na wieżę ze skrzynek, którą samodzielnie zbudujesz
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych
 • pokonasz specjalny tor utrzymując równowagę na segwayu, czyli dwuśladowym pojeździe elektrycznym.
 • Ponadto weźmiesz udział w rozszerzonym kursie przetrwania, w czasie którego poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody, nauczysz się przygotowywać posiłek w terenie, kamuflować i maskować z wykorzystaniem pałatki wojskowej.

BUDOWANIE ZESPOŁU

 • odbędziesz integracyjną wyprawę rowerami wodnymi wzdłuż granic rezerwatu przyrody Kulka
 • Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników
 • poznasz podstawy taktyki i strategii – planowania i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • weźmiesz udział w grach terenowych z wykorzystaniem nawigacji GPS oraz map (m.in. Tajna Misja, Tropami Wodza, Ranny Lotnik).
 • Ponadto wykonacie wspólnie flagę obozu.

DODATKOWO

 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza na kosmicznym Poziomie X
 • Talent Show
 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry i zabawy, konkursy i inne atrakcje.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

 • 159 zł

  Pakiet Aktywny

  Tylko w ramach tego pakietu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi. Ponadto wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański ranger polaris lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  przejażdżka terenową wersją segwaya po specjalnie przygotowanym torze  zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa!

 • 159 zł

  Pakiet Mega Paintball

  Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo odbędziesz specjalny paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, strzelanie w ciemno, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

 • 59 zł

  Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

  Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
  Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

 • 0 zł

  Gwarancja Elastycznej Zmiany

  Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
  Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej

 • Dojazd własny

  Dojazd własny
  0 zł
 • Przejazdy bezpośrednie

  Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

  Olsztyn
  89 zł
  Warszawa
  189 zł
 • Połączenia antenowe

  Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

  Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
  W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

  Białystok
  179 zł
  Bydgoszcz
  179 zł
  Elbląg
  179 zł
  Gdańsk
  179 zł
  Gdynia
  189 zł
  Katowice
  199 zł
  Koszalin
  189 zł
  Kraków
  199 zł
  Poznań
  189 zł
  Szczecin
  199 zł
  Toruń
  179 zł
  Wrocław
  199 zł
 • 39 zł

  Super Koszulka KULKA 2022

  Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

Namioty harcerskie

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice.

 • Przypominamy! Jadąc na obóz pod namiotami zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

 • Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

 • Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

 • Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

 • Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, śpiwór i ewentualnie małą poduszkę (jaśka), przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
  Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

 • Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

  O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

 • Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas dwóch poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

 • Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

 • Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych.
  Obszerna galeria zdjęć z kolonii i obozów w Kulce dostępna jest na stronie www.szarpie.pl/zdjecia

 • Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

 • Przyjazd

  Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.
  Rodziców i opiekunów przywożących uczestników osobiście pierwszego dnia kolonii zapraszamy do specjalnej strefy programowej, gdzie będzie można obejrzeć i skorzystać z kilku naszych atrakcji, w tym także poznać te najnowsze. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o obecność w strefie maksymalnie dwóch osób odwożących dziecko.

 • Odwiedziny

  W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

 • Odbiór

  Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

 • Telefony

  W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

 • Lekarstwa

  Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

 • Zakwaterowanie

  Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Wkrótce!

“Bardzo mi się podobało, fajni ludzie i miła atmosfera. Jedzenie było bardzo smaczne, a stołówka zadbana. Moim ulubionym instruktorem jest pan Wiktor D., bardzo ciekawie prowadzi zajęcia i ogólnie przyjemny człowiek:) Jedynie pani Zuzanna na minus:(”
Lena 14 lat
ogólne
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Atrakcje są wspaniałe! Dobrze zorganizowane i bezpieczne. Nigdy się tu nie nudzę! Jedzenie bardzo smaczne, jednakże prosiłabym aby naleśniki były również na wieczór, a dania (niektóre) bardziej ostre. Namioty harcerskie bardzo dobrze dostosowane do potrzeb. wygodne łóżka i duże półki. Ocena: 9/10”
Wanda 13 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Bardzo smakuje mi jedzenie oraz czystość na stołówce. Wychowawcy byli mili, dbali o nas i rozwiązywali sprzeczki. Bardzo podobały mi się zajęcia z np.: wiatrówek lub z łuków.”
Krzysztof 12 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Jedzenie było bardzo dobre. Zajęcia były dobrze zorganizowane ale są czasami za duże przerwy między nimi. Fajni instruktorzy oraz wychowawcy.”
Jakub 15 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Jedną z lepszych rzeczy była kadra instruktorów/wychowawców. Jedzenie z roku na rok robi się coraz lepsze. Świetne zorganizowanie planów dnia.”
Bartłomiej 15 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Poznałem bardzo fajnych ludzi i bardzo przyjaznych. Bardzo mi się podoba gra paintballowa, również podobały mi się inne zajęcia np. park linowy i skrzynki. Obiady i kolacje były pyszne.”
Aleksander 12 lat
ogólne
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre

“Moim zdaniem jedzenie było przepyszne, najlepsze są naleśniki i zapiekanki. Najbardziej moje ulubione zajęcia to paintball w nocy. Najlepsi instruktorzy i wychowawcy.”
Michał 12 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Podobało mi się to, że można pożartować z instruktorami i wychowawcami. Za mało zajęć na wodzie. Instruktorzy i i wychowawcy są wyluzowani.”
Kamil 12 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre

“Instruktorzy i wychowawcy są super dlatego że są mili, żartują z nami, pomagają nam. Zajęcia były dobre, brakowało mi wyjść na poligon. Jedzenie było super, jedna mała uwaga - na kolację więcej dżemu do kanapek.”
Lucjan 11 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre

“Zajęcia były bardzo fajnie prowadzone, wychowawcy świetnie sobie radzili. W nocy jest trochę zimno dlatego warto wziąć ze sobą ciepły koc. Jedzenie jest bardzo dobre.”
Patrycja 13 lat
ogólne
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre

więcej opinii

PODOBNE OFERTY