RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus IV (29.07-08.08.2011)


Dzień 5 - Półmetek

Dodany: 2011.08.02
Komentarze: 8
Zdjęcia: 27
Wideo: 1

Połowa turnusu już za nami. Niestety czas szybko leci, a zwłaszcza kiedy wszyscy dobrze się bawimy, dopisuje pogoda i nastroje. Dzisiaj nasz obóz paintballowy miał zajęcia z biegu na orientacje. Zostały wyróżnione dwie grupy, pierwsza w składzie: Adrian Rytter, Konrad Sarczyński, Wojciech Seń, Michał Kilian, natomiast z drugiej grupy Maciej Deresz, Konrad Berriman, Mikołaj Westfal, Oskar Ciupek. Uczestnicy Ekstremalnych wakacji mieli pracowity dzień, przepłynęli ośmiokilometrową trasę rzeką Krutynią w czasie godziny i 40 minut. Na mecie spływu czekał na nich pomocnik Posejdona w osobie „wielkiego” pana Bogdana, który pasował ich na kajakarzy. Zmęczeni i zadowoleni jednocześnie wrócili na obiad na pyszna zupę neapolitańską i pulpeciki z ziemniaczkami i surówką. Nasi Mistrzowie Kierownicy mieli zabawę z wykorzystaniem elementów kamuflażu. Najlepiej podołali temu zadaniu Bartłomiej Laskowski i Kamil Pegza. Gwiezdne wojny poznawały tajniki konstruowania pojazdów jeżdżących. Od dziś budowa ścigaczy nie jest im obca. W ramach realizacji programu grupa Aktywne wakacje, obóz z warsztatami oraz Akademia Zdrowia i Urody pojechały na wycieczkę Mikołajki – Kosewo, czyli wspaniałe zjeżdżalnie, pełny relaks i możliwość pogłaskania zwierząt z rodziny jeleniowatych. Uczestnicy Can you dance ćwiczyli dziś z zapałem - mnóstwo tańca i dobrej zabawy. Zajęcia z podstaw tańca współczesnego opracowane już do perfekcji. Klubowicze tworzyli biżuterię z kolorowych kryształków i koralików, dzięki temu sami zrobią sobie oryginalne ozdoby na wyjątkowe okazje. Akademia Młodego Agenta odwiedziła WSPol, gdzie szkolą się oficerowie polskiej policji. Pewnie od dziś niejeden mały chłopiec chce zostać policjantem.
Wieczorem natomiast czekała na naszych kolonistów dyskoteka specjalna pod tytułem Hawaii Party ;)


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 8

Pokaż

Anna
Dodany: 2011.08.03 23:12

Jestem PEŁNA OBAW !!!!!! Czuję ...... że moje dziecko wcale nie będzie chciało wracać z Kulki :-))) Cieszę się widząc te wszystkie roześmiane buzie :-) Pozdrowienia dla organizatorów ! :-)

DOSIA
Dodany: 2011.08.03 16:11

BRAWO! BLOG JEST CORAZ CIEKAWSZY. TAK TRZYMAĆ:-)

Karola
Dodany: 2011.08.03 11:20

Myślę że ta stronka jest fajna. Co prawda mój syn jest tylko na jednym zdjęciu, a na filmikach go nie widać, to jednak uważam, że fajnie jest pooglądać co ogólnie dzieje się na ośrodku, jaka jest pododa i co robią wszystkie dzieci. Fajna sprawa.Pozdrawiam wszystkich!!

MIchał-ek
Dodany: 2011.08.03 09:47

Pisze do litery "A".Przeciez my nie piszemy do naszych dzieci(moj syn nawet nie wzial telefonu;) )tylko do osoby,ktora zajmuje sie ta stronka.Pstykniecie kilku zdjec z wakacji,to jeszcze nie rezyserowany BIG BROTHER.Czy literka "A" nie ma zadnego zdjecia ze swoich wakacji??Pozdrawiam

A.
Dodany: 2011.08.03 09:31

Świetny blog:) i Widzę,że pełny koncert życzeń od rodziców więc skoro tak to ja poproszę o samochód i skoszenie trawy przed domem!!:)) A tak serio!! Rodzice opanujcie sie trochę nasze dzieci tam pojechały odpoczywać także od nas a nie wziąć udział w "big brother":)

Jo
Dodany: 2011.08.03 09:11

Dzięki za zdjęcia z kajakowej wyprawy - moje dziecko z bananem na buzi, nie dzwoni, nie marudzi - znaczy szczęśliwe, a plan "ostro napięty" jak napisał w krótkim sms-ie dwa dni temu :-) Zauważyłam, że filmiki są uzupełniane czasem o dodatkowe grupy już po opublikowaniu pierwszej wersji i najlepiej oglądać je po kilka razy. Mam nadzieję, że tak jak wczoraj Ekstremalną grupę na kajakach i podczas popołudniowych zajęciach zobaczymy w filmiku trochę później - z góry dziękuję.

Katarzyna
Dodany: 2011.08.03 09:02

Super, tak trzymać:)

MIchał-ek
Dodany: 2011.08.03 08:55

Im wiecej zdjec ,tym wiecej czasu spedzamy na waszej stronce,tak trzymac!!


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.