RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus IV (29.07-08.08.2011)


Dzień 6 - SPA, muflony i ognisko

Dodany: 2011.08.03
Komentarze: 8
Zdjęcia: 28
Wideo: 1

Kolejny słoneczny dzień za nami, oby taka pogoda do końca turnusu nam dopisała.:)
Dzisiaj Akademia Młodego Agenta miała zajęcia linowe, poznała podstawowe węzły alpinistyczne, po czym uczestnicy wchodzili na wieże ze skrzynek .Po wyczerpujących zajęciach udali się na stołówkę, gdzie czekał na nich obiad jak zawsze z dwóch dań - pyszna zupa pomidorowa i gulasz z ziemniaczkami i marchewką. Akademia Zdrowia i Urody poznawała dzisiaj zasady savoir-vivre'u współczesnego nastolatka, czyli podstawowe zasady dobrego wychowania. Popołudniu miała dzień Mini SPA i poznawała tajniki domowych sposobów dbania o urodę.
Nasza grupa warsztatowa doskonaliła naukę tańców nowoczesnych: dyskotekowego, funky, jazzu. Popołudniu czekała ją szkoła przetrwania i rozpalanie ogniska czyli warsztaty z survivalu.
Obóz paintballowy poznał sztukę kamuflażu i zasady poruszania się w terenie, a wieczorem czekały na nich 2 potyczki paintballowe. Ekstremalne i Aktywne Wakacje, Mistrz Kierownicy, Klubowicze i Gwiezdne Wojny miały dzisiaj wycieczkę. Koloniści zwiedzili Stacje badawczą PAN w Kosewie Górnym, gdzie zobaczyli kilka rodzajów jeleniowatych oraz mufflony. Dowiedzieli się m. in., że sarna to nie samica jelenia, ponieważ ta zowie się łania, a oddzielny gatunek. Następnie udali się do Mikołajek, by poszaleć w parku wodnym Tropicana i zwiedzili port w stolicy polskiego żeglarstwa. Wieczorem w ośrodku odbyło się ognisko, na którym przy dźwiękach gitary i zapachu pieczonych kiełbasek zakończyliśmy kolejny dzień.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 8

Pokaż

Michał
Dodany: 2011.08.08 18:12

7:31 zaczyna się grupa gdzie byłem (jeszcze dziś hehe )

Asia
Dodany: 2011.08.05 07:46

zdjęcia i filmik fajny ale nadal nie widzę dzieci z Młodego Agenta .Może chociaż zrobicie całej grupie ogólne zdjęcie pozdrawiam i dzięki za opiekę chłopaki zadowoleni

JULA
Dodany: 2011.08.04 21:45

Wszystko ok. Piękna pogoda, uśmiechnięte buźki tylko nie widzę mojego dziecka! Jak robicie zdjęcia juniorom to filmik niech będzie o starszych pociechach i odwrotnie. GORĄCO pozdrawiam WAS wszystkich piszących i śledzących bloga

inne dzieci
Dodany: 2011.08.04 19:56

jak moga byc inne starsze dzieci skoro one były na wycieczce...

ojciec
Dodany: 2011.08.04 13:44

Dzieci ze Star Wars na każdym filmie i na zdjęciach. Super - dla nich i ich rodziców! Ale gdzie są uczestnicy Ekstremalnych wakacji ? Jeden leśny epizod wpleciony w film kilka dni temu, kilka zdjęć na kajakach i szybka migawka przy namiotach. Nie uczestniczą w ogniskach, dyskotekach, nie przemieszczają się po terenie ośrodka i nie plażują nad jeziorem ??? Wszędzie tylko maluchy...Może dzisiejszy dzień niech będzie dniem starszych obozowiczów a Star Track i warsztatowicze trochę odpocznie od obiektywu ? ;-)

Paweł
Dodany: 2011.08.04 13:13

Wciąż mało zdjęć starszych dzieci. Dzisiaj prawie same maluchy. A starsi co? Na lewiźnie? :-)

Katarzyna
Dodany: 2011.08.04 09:32

I ja sie doczekałam dziecka na filmie dłuźej niz poł sekundy:) Na tym filmie jakieś trzy sek.:)Ale gdzie są zdjęcia?

Michał-ek
Dodany: 2011.08.04 08:50

W koncu i mojego syna udalo sie uchwycic w obiektywie kamery,a to nie lada sztuka,wiem cos o tym ;) Oby kolejne dni nie oszczedzaly promieni slonecznych,a nasze pociechy korzystaly w pelni ze swojego wypoczynku!Dzisiaj nie bede marudzil o wiecej zdjec,choc nie mowie,ze nie przydalyby sie:)


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.