RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus IV (29.07-08.08.2011)


Dzień 7 - Poligony, grochówka i Ślub

Dodany: 2011.08.04
Komentarze: 12
Zdjęcia: 29
Wideo: 1

Kolejny słoneczny dzień już za nami. Dziś grupy były podzielone. Część naszych kulkowiczów była na poligonie, gdzie dzieci miały okazje przejechać się w trudnym terenie buggiem, segwayem oraz quadami. Grupa ekstremalnych wyciszała się na jodze, by następnie udać się do lasu celem zbudowania szałasów (po uprzednim poznaniu zasad ich tworzenia) oraz rozegrania gry taktycznej “Dwie flagi”. Po pysznym obiedzie, czyli grochówce, ziemniaczkach, kurczaku i surówce wszyscy razem udali się na plaże, by chwilkę odpocząć. Wieczorem koloniści rozwijali muskuły oraz intelekt grając najpierw w siatkówkę i koszykówkę, a wieczór kończąc grą w kalambury. A hasła do prostych nie należały, taka “rekultywacja gleby” nie jest zbyt łatwa do pokazania ;). Can You Dance dzisiaj miały trochę odpoczynku od tańca i swoich sił próbowały na karaoke. Faworytkami w śpiewie zostały Ola, Juli i Zuzia w piosence „Jesteś szalona”. Gwiezdne wojny bawiły się w „Łowców Nagród” - grę, która wymagała spostrzegawczości i sprytu. Nasz Obóz paintballowy również próbował swoich sił na poligonie. Dwa ekstremalne starcia, mnóstwo adrenaliny i dobrej zabawy. Aktywne wakacje dzisiaj miały gry i zabawy w terenie: „Dwie flagi” i „Jeńcy”. W jednej z grup został wyróżniony Erwin Marecki - w grze „Jeńcy” złapał największą liczbę osób z przeciwnej drużyny, co zapewniło wygraną jego zespołowi. Nasza grupa warsztatowa odkrywała dzisiaj swoje talenty aktorskie wcielając się w różne rolę. W konkursie na najlepsze przedstawienie wygrały: Julia Zwolakiewicz, Klara Kapszewicz, Maria Drożdziecka i Emanuela Bogusz w spektaklu pt. “Ślub”.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 12

Pokaż

Marta
Dodany: 2011.08.05 22:25

Niestety ale dzieciakow z mlodego agenta nie widac prawie wogole. Ja rozumiem ze jest duzo dzieci ale na filmikach i na zdjeciach pokazywane sa prawie caly czas te same grupy. Pokazywane sa domki a namiatow prawie wcale nie widac. Czemu nie ma zadnych materialow z wycieczki do Mikolajek? Mojego syna widzialam tylko dwa razy na jednym zdjeciu i jednym filmiku przez sekunde. Jeszcze raz prosze o pokazanie dzieciakow z grupy mlodego agenta jesli to nie jest zbyt duzym problemem. Pozdrawiam

MAMUŚKA
Dodany: 2011.08.05 15:28

Ja poproszę o turnus dla rodziców mi też się tam podoba!!! Jeśli spełniacie prośby to prośba do kamerzysty troszkę wolniej i troszkę więcej dzieciaków z Małego Agenta.Pozdrawiam!!!

Karola
Dodany: 2011.08.05 14:12

Mało zdjęć z udziałem obozu paintbalowego.

Jo
Dodany: 2011.08.05 11:32

Wielkie dzięki za błyskawiczną odpowiedź ;-)Dzieciaki na pewno też chętnie poczytają o sobie jak wrócą - to świetna pamiątka.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.05 11:11

Prosimy o wyrozumiałość. W tym turnusie odpoczywa w ośrodku ponad 350 dzieci. Koloniści biorą udział w licznych zajęciach programowych realizowanych w wielu punktach, również poza terenem Kulki. Staramy się realizować Państwa prośby najszybciej jak to możliwe.***Blog funkcjonuje dopiero od tego turnusu. Projekt wdrożony został pilotażowo, dlatego nie ma wcześniejszych wpisów. Jeśli możliwości techniczne pozwolą - postaramy się, żeby wpisy i filmy były dostępne już stale.

Jo
Dodany: 2011.08.05 10:59

Aż szkoda, że to wszystko się skończy za kilka dni. Jestem pod wrażeniem intensywności zajęć w każdej z grup - gratuluję organizatorom! Dzieciaki na pewno wrócą zachwycone i pełne wrażeń. Sama pojechałabym na takie wakacje ;-)Mam pytanie techniczne - czy, a jeśli tak to kiedy po zakończeniu turnusu opisy i zdjęcia znikną ze strony, a filmy z U-Tube ? Pytam, bo nie widzę w archiwum wcześniejszych wpisów, a na U-Tube tylko filmy z aktualnego turnusu.

Antoni
Dodany: 2011.08.05 10:47

Zdjęcia i filmiki powinny być tak robione, by każdego kolonistę można było zobaczyć w każdym dniu. Do tej pory mojego syna widziałem tylko na jednym filmiku i dwu czy trzech zdjęciach. To zdecydowanie za mało! Starsi są dyskyminowani!!! :-(

Michał-ek
Dodany: 2011.08.05 10:25

filmik przejrzysty,zdjec zdecydowanie wiecej niz bylo!Tak 3mac!!Pozdrowienia dla Gotharda,do zobaczenia synku,czekam na Ciebie na wyspach:)

MAMA KLAUDII L.
Dodany: 2011.08.05 09:37

córeczko WHERE ARE YOU???? :) czy uciekłaś z tego obozu? nie ma cię na zdjęciach, nie ma Cię na filmikach....martwię się

Kasia
Dodany: 2011.08.05 09:19

Proszę o więcej zdjęć i ujęć grupy Can you dance.

Katarzyna
Dodany: 2011.08.05 09:18

Super!:)

Basia
Dodany: 2011.08.05 09:05

Video blog rozwija sie na prawde w imponujacym tempie!! Atrakcji wiele, pogoda piekna, tylko mam prosbe o troche wiecej ujec grupy ekstremalnej :O)


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.