RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus V (09.08-19.08.2011)


Dzień 6 - Pakiet Super Aktywny, wycieczki i Kicz Party

Dodany: 2011.08.14
Komentarze: 9
Zdjęcia: 29
Wideo: 1

Małymi krokami zbliżamy się do końca kolonii, ale na szczęście piękna pogoda nam dopisuje. Dzisiaj większość grup miała zajęcia fakultatywne w ramach Pakietu Super Aktywnego (quady, zorba, segway), reszta uczestników realizowała swój program. Gwiezdne wojny budowały ścigacze podczas warsztatów konstruowania pojazdów. Najpierw młodzi padawanowie projektowali ścigacze, potem przeszli do ich budowania. Aktywne Wakacje dzisiaj miały zajęcia linowe. W najkrótszym czasie most linowy przeszedł Marek, drugi dobry wynik osiągnął Piotrek. Po południu mieli naukę strzelania z łuku oraz broni pneumatycznej. Can You Dance, Super Misja Specjalna, Akademia Młodego Agenta, Obóz paintballowy i obóz ekstremalny miały wycieczkę autokarową do Kosewa i Mikołajek. Po śniadaniu udali się do pierwszej atrakcji, czyli zwiedzili farmę jeleniowatych przy Instytucie Polskiej Akademii Nauk w Kosewie Górnym. Mogli z bliska zobaczyć przedstawicieli m.in Jelenia Szlachetnego czy Muflona. W czasie zwiedzania pani przewodnik sprostowała błędne przekonanie jakoby samicą jelenia była sarna (nie jest to prawda gdyż jeleń i sarna to nazwy gatunków). Następnie pojechali do Mikołajek, by poszaleć w parku wodnym Tropikana oraz zwiedzić port w mieście, którego symbolem jest Król Sielaw. Po powrocie do ośrodka czekała na nich obiadokolacja, a po chwili odpoczynku bawili się na dyskotece o wdzięcznej nazwie “Kicz Party”.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 9

Pokaż

GOSIA
Dodany: 2011.08.15 23:39

Ludzie nie przesadzajcie z tymi pretensjami o zdjęcia ,i tak dobrz e że wogóle jest coś tak fajnego,widać nigdy się wszystkim nie dogodzi :) Ja jestem zadowolona że moja corka się dobrze bawi i to jest najważniejsze a no i moje pieniądze nie poszły w bloto.Pozdrawiam organizatorów Tak trzymać.

anna
Dodany: 2011.08.15 22:47

poprosimy jakieś ujęcia dzieciaków z ekipy szkoły tańca ARKO z Oleśnicy podczas treningów !!!!! super ekipa !!!!!! pozdrawiam kadrę......trwajcie na pollu bitwy z naszymi łobuzami...:):):):):):):)

olo
Dodany: 2011.08.15 17:21

napisałam dzisiaj obszerny komentarz, GDZIE ON JEST!!!

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.15 21:31

Należy starannie przepisać kod z obrazka, tylko wtedy komentarz się pojawi. Brak tej wypowiedzi nie wynika z naszych działań.

Agnieszka
Dodany: 2011.08.15 14:20

Niestety ja także jestem rozczarowana, ponieważ swojego dziecka prawie nie widzę na ujęciach, mam wrażenie, że dziecko nie uczestniczy w zabawach i wykupionych pakietach, a gdy był rodzinny piknik to wyglądało jakby uczestniczyli w nim tylko dzieci których rodzice przyjechali :(

Agnieszka
Dodany: 2011.08.15 14:18

Niestety ja także jestem rozczarowana, ponieważ swojego dziecka prawie nie widzę na ujęciach, mam wrażenie, że dziecko nie uczestniczy w zabawach i wykupionych pakietach, a gdy był rodzinny piknik to wyglądało jakby uczestniczyli w nim tylko dzieci których rodzice przyjechali :(

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.15 20:37

Obsługa ośrodka stara się fotografować jak największą ilość dzieci podczas zajęć. Prosimy o wyrozumiałość i śledzenie kolejnych wpisów.

Alicja
Dodany: 2011.08.15 11:21

Rzeczywiście Ekstremalne Wakacje pojawiają się raczej sporadycznie. Syn jednak nie narzeka. Pozdrawiam organizatorów i kadrę na obozie. Dziękuje za wspaniały piknik rodzinny.

Agnieszka
Dodany: 2011.08.15 11:11

Popieram mamę. Ja także od początku kolonii zobaczyłam swego syna 2 razy przelotem, a niektóre dzieci pojawiają się w wielu odcinkach. Mój syn jest w grupie mistrz kierownicy i mam nadzieję,że nie pojawia się na filmikach dlatego, że nie bierze udziału we wszystkich tych atrakcjach i nie siedzi cały czas w pokoju. Chyba po to są wychowawcy, żeby zachęcić do udziału. I jeszcze jedna uwaga do opiekunów, proszę o zwrócenie uwagi na to,żeby dzieci nie przesadzały z cola czy napojami energetycznymi. My rodzice na odległość nie mamy nad tym kontroli. Może jako matka trochę marudzę, ale najważniejsze że syn jest zadowolony :) Starajcie się, a na pewno tam wróci za rok ;)

mama
Dodany: 2011.08.15 10:47

Bardzo pieknie tylko dlaczego ciagle sa widoczne te same dzieciaki codziennie i dluzyzny...Swoje dziecko widzialam przez te wszystkie dni zaledwie 2 razy z dalekiego ujecia i szybko przelecialo. Ekstremalne wakacje - fotki dwie z wycieczek i tak z daleka, trudno kogokolwiek rozpoznac zeby sobie przekopiowac na pamiatke. Czy kazdej grupy nie mozecie traktowac jednmakowo, zeby i rodzice i dzieci mialy pamiatke? Co mi po dlugich filmikach z kilkorgiem rodzicow i ich pociech, jakimis dzieciakami i dziewuszkami skoro codzinnie sa te same dzieciaki? To dzieci znajomych? Czy i tu jest jak w przyslowiu - rodzina i znajomi krolika? Prosze sie poprawic. Pozdrawiam

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.15 20:41

Prosimy o wyrozumiałość. Wiele grup ma często zajęcia poza terenem ośrodka. Zdjęcia wykonywane przez wychowawców form tematycznych będą dostępne po zakończeniu turnusu. Zachęcamy do śledzenia kolejnych wpisów.

Agnieszka
Dodany: 2011.08.15 10:44

Świetna dokumentacja. Aż się chce być kolonistą. Tylko żal, że wiek już nie ten. Ps. Mała prośba do operatora. Może dołożyłby trochę więcej gwiezdnych wojen. Oglądamy was całą rodziną i każde pojawienie się Maćka wzbudza wielki aplauz. Fantastyczna zabawa.


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.