RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2011

Turnus V (09.08-19.08.2011)


Dzień 7 - chabry z poligonu

Dodany: 2011.08.15
Komentarze: 8
Zdjęcia: 27
Wideo: 1

Poniedziałek w Kulce. Część grup, która miała Pakiet Super Aktywny Plus udała się na poligon, na którym pod czujnym okiem instruktorów szaleli na quadach, poznawali w teorii i praktyce zasady poruszania się buggy'em oraz jeździli na cudzie żyroskopii segway’u. Obóz Paintballowy miał również wyprawę na poligon, gdzie odbył się mega paintball czyli dwa ekstremalne starcia. Akademia Młodego Agenta rano korzystając z pięknej pogody poszli na plażę, a później mieli warsztaty detektywistyczne z podstawami daktyloskopii, podczas których tropili złodziei. Grupa Warsztatowa poznawała podstawowe techniki obrony, a wieczorem bawiła się przy ognisku i pieczenie kiełbasek. Akademia zdrowia i urody miała zajęcia z aerobiku połączone z nauką tańca disco oraz nauczyły się jak robi makijaże zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Po pysznym obiedzie - gulaszu z ziemniaczkami i surówka oraz zupie grochowej dziewczęta miały zajęcia z określania typu urody „jaką porą roku jesteś?’.Gwiezdne Wojny rozpoczęły dzień z Lordem Vaderem. Po południu młodzi padawanowie bawili się w grę Gwiezdne Wojny. Grupa Ekstremalnych wakacji po obiedzie udała się na plażę, gdzie prócz kąpieli, uczestnicy przypomnieli sobie, jak to jest skakać grupą przez wielką skakankę. Rozplątali również węzeł gordyjski, gdzie liną były ich ciała połączone za ręce. Na szczęście w przeciwieństwie do Aleksandra Macedońskiego nie musieli używać miecza do rozwiązania, wystarczyło wspólne działanie. Po kolacji wszyscy udali się do Cool baru, gdzie mogli zaprezentować umiejętności wokalne na karaoke.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 8

Pokaż

RAFAŁ
Dodany: 2011.08.18 20:33

WITAM . DRODZY RODZICE JEŚLI KADRA Z KOLONII DLA PAŃSTWA JEST ZA MŁODA I NIE PROFESJONALNA TO PROPONUJE W NASTĘPNYM ROKU WYSŁAĆ DZIECKO NA KOLONIE DO CIECHOCINKA .MOJE DZIECKO NIE NARZEKA NA OPIEKĘ ZE STRONY KADRY I JEST ZADOWOLONE. ODWIEDZAŁEM MOJE DZIECKO PRZEZ TRZY DNI I OSOBIŚCIE NIE ZAUWAŻYŁEM ŻEBY KADRA NIE ZAJMOWAŁA SIĘ DZIEĆMI WRĘCZ PRZECIWNIE DZIECKO NIE MIAŁO DLA MNIE CZASU . JESZCZE RAZ POZDRAWIAM KADRE ,ROBICIE DOBRĄ ROBOTE I RUBCIE TAK DALEJ .POWODZENIA

ewa
Dodany: 2011.08.17 13:48

kolonie to nie przechowalnia gdyby było wszystko ok nie było by powodów do narzekania . przykre jest a nieodpowiedzialne może bardziej kiedy dzieci niańczą dzieci .NIE POLECAM KOLONII W KULCE.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.17 14:11

Bardzo prosimy o kierowanie uwag wychowawczych do pedagoga w ośrodku kolonijnym. Powyższa wiadomość zostanie przekazana odpowiednim osobom.

Elżbieta :)
Dodany: 2011.08.17 00:55

Nasza polska rzeczywistość jest bardzo smutna - narzekanie co niektórzy mają we krwi!!! Wakacje po to są, by dziecko miało czas wolny! Co do zdjęć - ja swojego Syna widziałam tylko na jednym zdjęciu i na jednym w filmie i co z tego? Skoro przez telefon mówi mi, że jest zadowolony, to mi wystarcza. To Jego wyjazd i Jego wakacje! Pozdrawiam MŁODĄ!!! Kadrę! Dobra robota! Nie zrażajcie się narzekaniami Mamuś i róbcie swoje!

anna
Dodany: 2011.08.17 00:12

rodzice!!!!!! znajdzcie czas dla swoich pociech i nie wysyłajcie ich na kolonie jak macie kręcic nosami.......uważam że należy się SZACUN dla ludzi którzy chcą podjąc się opieki całodobowej nad cudzymi pociechami.!!!!! OLEŚNICKA KADRA -BRAWOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mama
Dodany: 2011.08.16 23:05

Dobrze że moje dziecko dokupiło sobie dodatkowy pakiet, w innym przypadku większość czasu obozowego to "czas wolny", oczekiwaliśmy czegoś więcej :(

mama
Dodany: 2011.08.16 21:54

Moim zdaniem kolonie nie warte tych pieniedzy moje dziecko po kilku dniach wrocilo do domu ,poniewaz nudziło sie strasznie.Pozatym opiekunowie chyba troche za młodzi.Zraziło to moje dziecko więcej na kolonie pewnie nie pojedzie.

Ośrodek Kulka
Dodany: 2011.08.17 08:06

Państwa uwagi są przekazywane do ośrodka, jednak zachęcamy do zwracania się do pedagoga w ośrodku bezpośrednio, z pewnością rozwieje Państwa wątpliwości.

mama
Dodany: 2011.08.16 19:59

A gdzie GWIEZDNE WOJNY?

Mama
Dodany: 2011.08.16 17:41

Porażka....... na filmie powtarzają się zdjęcia ( i to nie tylko dziś, pozostałe też), czyż nie można by w to miejsce wstawić film a nie powtórkę zdjęć????????????


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.