RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus II (12.07-22.07.2012)


Dzień 9 - Gry i zabawy!

Dodany: 2012.07.20
Komentarze: 0
Zdjęcia: 35
Wideo: 1

Dzisiejsza pogoda ubrana była w drobną kratkę :-P Jak każda szanująca się osobowość nie może nosić stroju dłużej niż godzinę, tak pogoda co rusz zmieniała swą pałatkę z dżdżystej na słoneczną.
Nasi mali Gwiezdni Wojownicy przebrani w peleryny i uzbrojeni w miecze świetlne pokonywali dziś specjalnie przygotowany tor przeszkód. Aby zdobyć odpowiednią ilość punktów i wygrać, musieli wykazać się również wiedzą z zakresu „Star Wars”.
Dziewczynki z Hannah Montana rozpoczęły dzień śpiewająco - od karaoke. Kolonistki mogły zaprezentować wszystkie nowe umiejętności zdobyte podczas kolonii tj. prawidłową emisję głosu, poruszanie się po scenie czy poprawne operowanie mikrofonem. Następnie dziewczynki sprawdzały swój refleks na macie tanecznej.
Uczestnicy Turbo Przygody przeszli dziś test sprawdzający wszystkie zdobyte umiejętności jazdy na quadach. Mieli do pokonania tor przeszkód, a ich zadaniem było nie zgubić piłeczki zamieszczonej na przedzie tej odlotowej maszyny :-D
Mimo złej pogody grupa Aktywnych Wakacji bawiła się świetnie. Koloniści grali w Kalambury, Dwie Flagi i mecz siatkówki, a na koniec dnia w hawajskich nastrojach bawili się na „plażowym party”.
Po śniadaniu dziewczynki z Fabryki Gwiazd ostatni raz uczestniczyły w zajęciach z aerobiku. Następnie kolonistki powędrowały na zajęcia z robienia profesjonalnego makijażu :-D Wieczorem Gwiazdy uczyły się dobierania fryzury do kształtu twarzy.
Uczestnicy Super Misji Specjalnej zaraz po śniadaniu wyruszyli na pieszą wycieczkę. Przeprowadzili quiz dotyczący bezpiecznego zachowania podczas wakacji.
Po obiedzie uczestnicy Obozu z Warsztatami wybrali się na ostatni spływ kajakowy. Prawdziwym słodkim rarytasem okazały się warsztaty na słodko. Koloniści samodzielnie wykonali czekoladowe pyszności.
Kulkowicze z Akademii Młodego Agenta bawili się dziś w Poszukiwaczy Skarbów. Rozwiązywali zadania na szlaku i zapoznali się z działaniem wykrywacza metali.
Paintballowcy grali w improwizowane show - wcielali się w różne postaci, a ich koledzy odgadywali kim są. Największym powodzeniem jednak cieszyły się ogromne bańki mydlane, które wyczarowała super wychowawczyni - Patrycja!
Na porannych zajęciach dziewczynki z Can You Dance ukazały wcześniej nieodkryty talent muzyczny - śpiew. Kolejną atrakcją była mata taneczna. Grupa radziła sobie najlepiej ze wszystkich, bo przecież każdy na kolonii wie, że nasze tancerki nawet chodzą tanecznym krokiem ;-)
Uczestnicy Ekstremalnych Wakacji rano poszli zobaczyć tajną siedzibę CIA w Starych Kiejkutach :-P
Dzień Kulko-Odpornych rozpoczął się od przejażdżki na czterokołowcach, czyli quadach. Następnie całą grupą udali się na zajęcia, na których kręcili się w żyroskopie. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom mogli poczuć jak przebywa się w stanie zmieniającego się przeciążenia.
Na obiad wcinaliśmy dziś zupę ogórkową i kotlety mielone z buraczkami :-)
Wieczorem odbyła się dyskoteka tematyczna „Beach Party” w COOL Club. Oczywiście wszyscy bawili się w odpowiednich do tematu imprezy strojach. Najlepsi okazali się chłopacy z Aktywnych Wakacji, którzy wystąpili w trzcinowych spódniczkach!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.