RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2013

Turnus I (29.06-09.07.2013)


Dzień 2 - Dzień pełen wrażeń

Dodany: 2013.06.30
Komentarze: 0
Zdjęcia: 57
Wideo: 1

Ranek przywitał nas deszczem, ale całe szczęście niebo szybko się rozpogodziło i nie przeszkodziło w zabawie.

Koloniści z Obozu z Warsztatami rozpoczęli dzień od zajęć artystycznych. Obozowicze uczyli się projektowania i malowania na szkle. Najładniejsze prace wykonała Gosia i Karolina. Po obiedzie udali się na warsztaty taneczne.

Ekstremalni zaraz po śniadaniu udali się na pierwsze zajęcia z instruktorem. Przeprawa przez park linowy dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń. Po obiedzie przyszedł czas na pokaz talentów wokalnych, które mogli prezentować podczas karaoke. Szczególne owacje zebrał Kuba, który wykonał jeden z utworów Johna Lennona. Czekamy na więcej.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji rozpoczęli dzień od szaleństwa na torze quadowym. Po takich wrażeniach trzeba było trochę odpocząć, zatem chłopcy stworzyli plakaty sygnowane ich imieniem, które później ozdobiły ich drzwi do pokojów.

Stali Bywalcy wykazali się odwagą podczas zajęć na parku linowym. Okazało się, że niektórzy mają lęk wysokości, ale bez mrugnięcia okiem dziarsko pokonali wyznaczoną przez instruktora trasę.

Załoga Akademii Młodego Agenta wybrała się na kajaki, oczywiście spływ odbył się pod okiem ratownika. Podczas zajęć linowych – skrzynki ustawione w formie wieży wyłoniły zwycięzców. Wśród dziewczynek najwyżej wspięła się Daria Jarzębowska, wśród chłopców faworytem okazał się Marcin Muszyński. Gratulujemy!

Uczestnicy Turbo Przygody zapoznali się z przepisami ruchu drogowego. Zajęcia zakończyły się testem sprawdzającym wiedzę. Najlepszy okazał się Adrian Wejner, Bartnicki Kacper oraz Grabowski Maciej.

Nasi mali kulkowicze z Gwiezdnych Wojen spotkali się z wielkim mistrzem Yoda, w klimacie spokoju i opanowania. Warsztaty opierały się na wykonywaniu ćwiczeń jogi. Następnie wyruszyli do lasu i wraz z instruktorem budowali Wioski Ewoków.

Paintballowcy zaraz po śniadaniu udali się na pierwsze spotkanie z instruktorem, który zapoznał ich z zasadami obowiązującymi na polu paintballowym. Następnie stoczyli swój pierwszy pojedynek. Po obiedzie przyszedł czas na szkolenie łucznicze.

Uczestniczki Fabryki Gwiazd uczestniczyły w zajęciach pt. „Stylowa nastolatka-jak ubrać się z klasą”. Dziewczyny wykonywały plakaty i dyskutowały na temat tego co jest modne w dzisiejszych czasach, a co odeszło do lamusa.

Uczestniczki Can You Dance rozpoczęły dzień od zajęć tanecznych, podczas których instruktorka zapoznała je z układem zawierającym elementy tańca współczesnego. Układ nie należy do łatwych, ale bardzo szybko opanowały kroki.

Kulkowicze Akademii Superbohaterów zorientowali się, że rysowanie swoich ulubionych postaci nie jest wcale takie proste. Małe zuchy ochoczo zabrały się do pracy. Nie obyło się również bez dyskusji i prób przekonania kolegów, że to ich bohater jest najlepszy.

Na obiad wcinaliśmy barszcz ukraiński oraz kotlety z piersi kurczaka, z mizerią.

Ostatnią atrakcją dnia była pierwsza dyskoteka w COOL CLUB


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.