RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2013

Turnus III (21.07-31.07.2013)


Dzień 6 - Było Bajkowo: Pippi Pończoszanka, Roszpunka...

Dodany: 2013.07.26
Komentarze: 0
Zdjęcia: 41
Wideo: 1

Dzisiejszego dnia podarowano nam prezent – słońce! Nasze śpiewy o błękitnym niebie zostały wysłuchane.

Realizowaliśmy dziś Pakiet Super Aktywnego Plus. Nasi koloniści wyruszyli na poligon gdzie przeżyli rajdowe emocje. Czekała na nich przejażdżka quadem, segway’em i buggiem po ekstremalnym terenie. Koloniści z Super Misji Specjalnej i Turbo Przygody mogli zademonstrować wcześniej zdobyte na ośrodku umiejętności i poczuć się jak prawdziwi profesjonaliści. Obozy Paintballowe rozegrały na poligonie dwa ekstremalne starcia, dzięki którym mogli sprawdzić swoje snajperskie umiejętności.

Uczestnicy Obozu z Warsztatami dzień rozpoczęli od zagrania w jedną z najpopularniejszych gier – chińczyka, ale w wersji mega! Gra była ciekawa, gdyż to koloniści byli pionkami i poruszali się po ogromniej planszy. Do kolejnych atrakcji dnia zaliczyli Walki Sumo. Dzieci ubrane w specjalne stroje japońskich zapaśników, stoczyły pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie.

Dziewczynki z Can You Dance po śniadaniu udały się na salę taneczną, gdzie po krótkiej rozgrzewce przypomniały sobie i utrwaliły poznany wczoraj układ taneczny z hip-hopu. Później część grupy doskonaliła swoje umiejętności taneczne podczas Pakietu Super Tancerki, a pozostała część grupy udała się na plażę, gdzie korzystała ze słonecznej pogody.

Dziewczynki z Fabryki Gwiazd dzień rozpoczęły od spaceru po lesie. Po południu odbyły się zajęcia nauki makijażu, stylizacji i wizerunku. Zajęcia zostały powiązane z sesją tematyczną, która odbyła się nad jeziorem. Kolonistki wcieliły się w postaci z kreskówek, min.: Pippi Langstrumpf, Roszpunkę, Lalkę Barbie oraz Jasmine.

Padawani z Gwiezdnych Wojen po powrocie z „poligonu” otrzymali maski Lorda Vadera i odbyli kolejny trening władania mieczem.

Ekstremalni dzień rozpoczęli od rozgrywek w kalambury. Następnie cała grupa tańczyła na macie tanecznej oraz przypomniała sobie najlepsze hity ostatnich lat.

Stali Bywalcy wcielili się w rolę zawodników sumo – dzięki specjalnym kostiumom w przeciągu kilku sekund przeistoczyli się w prawdziwych zapaśników. Całym rozgrywkom towarzyszyły salwy śmiechu, wywołane stylem walki. Dzisiejszego dnia każdy kolonista miał okazję zagrać w Mega Chińczyka, w którym to pionkami są koloniści.

Uczestnicy Super Misji Specjalnej wyruszyli na wędrówkę po lesie szukając skarbów natury oraz zagrali w grę terenową „Dwie flagi”. Po południu odbyły się zajęcia z survivalu, na których koloniści nauczyli się sztuki kamuflażu.

Herosi dzisiejszego dnia w pełni korzystali z warunków pogodowych. Poranny spacer po lesie umilił im czas oraz dodał sił przed południową baloniadą. Zaraz po niej mokre od wodnych bomb dzieci plażowały, opalały się, grały w gry planszowe oraz siatkówkę plażową.

Dzisiejszego dnia Militarni doskonalili sztuki walki pod czujnym okiem instruktora. Następnie sprawdzali swoją sprawność i wytrzymałość fizyczną na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na gimnastykę gardła, podczas karaoke.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji zorganizowali pojedynek gladiatorów. Następnie wybrali się na spacer do Nowych Kiejkut, po którym wylegiwali się na plaży.

Na obiad wcinaliśmy dziś zupę pomidorową i rybę z buraczkami.

Dzień zakończyliśmy dyskoteką w COOL CLUB.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.