RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2013

Turnus VI (23.08-31.08.2013)


Dzień 5 - Tropikana na okrągło

Dodany: 2013.08.27
Komentarze: 0
Zdjęcia: 48
Wideo: 1

Grupy: Aktywnych Wakacji, Gwiezdnych Wojen, Monster High i Ekstremalnych Wakacji po śniadaniu wyruszyły drogą wakacyjnej wycieczki trasą Mikołajki- Giżycko. Na naszych kolonistów w Mikołajkach czekała „Tropikana”- wodny park rozrywki w hotelu „Gołębiewskim” .Aquapark to raj dla dzieci i młodzieży. Morskie fale, słonie wypluwające fontanny wody, grzybki i armatki, gigantyczne rury-zjeżdżalnie (długie, kręte oraz krótkie i nachylone, na których zjazd podnosi adrenalinę) :D Prawdziwa Frajda! W Giżycku zobaczyli obrotowy most, zabytkową twierdzę Boyen, zamek krzyżacki oraz Żeglarski Port Giżycko.

Uczestnicy Obozu Paintballowego podczas zajęć survivalowych zapoznali się z tajnikami kamuflażu, który jest niezbędny do wprowadzenia przeciwnika w błąd. Następnie przeszli trening samoobrony. Poznali szereg zachowań i umiejętności potrzebnych podczas spotkania z napastnikiem.

Uczestnicy Obozu z Warsztatami również poznali techniki samoobrony. Następnie podczas warsztatów tanecznych doskonalili wcześniej poznaną choreografię z elementami Samby. Na zakończenie dnia rozegrali Mega Chińczyka. Gra różni się od klasycznej tym, że pionkami są sami koloniści, a plansza i kostka do gry są gigantycznych rozmiarów.

Odkrywcy Nieznanego Świata podczas warsztatów tanecznych poznali kroki tradycyjnego tańca greckiego – Zorby. Następnie odbyli wyprawę w Alpy, gdzie sprawdzali swoje umiejętności alpinistyczne. Ich zadaniem było zbudowanie i wspięcie się na wieżę ze skrzynek.

Uczestnicy Paintballowej Przygody wybrali się do lasu, gdzie odbyły się zajęcia z orienteeringu. Nauczyli się orientować względem geograficznych kierunków świata oraz radzenia sobie w przypadku awarii kompasu. Atrakcją okazała się nocna potyczka na polu paintballowym.

Na obiad wcinaliśmy zupę ogórkową i kotleta pożarskiego z mizerią.

Dzień zakończyliśmy dyskoteką w Cool Club.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.