RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2013

Turnus VI (23.08-31.08.2013)


Dzień 8 - To już jest koniec

Dodany: 2013.08.30
Komentarze: 0
Zdjęcia: 55
Wideo: 1

Ostatni dzień zajęć programowych.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji dzień rozpoczęli od szaleństwa na torze quadowym. Następnie odbył się bieg na orientację, podczas którego wykorzystali wszystkie informacje i umiejętności zdobyte podczas zajęć z orienteeringu.

Ostatnim etapem szkolenia Rycerzy z Gwiezdnych Wojen było przyswojenie sztuki lewitacji – zbudowanie i wejście na wieżę ze skrzynek. Następnie odbyła się fabularyzowana gra terenowa – Powrót Jedi. Gra jest podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności w kosmicznej stacji.

Dziewczynki z Monster High zaraz po śniadaniu zajęły się tworzeniem egispkich talizmanów szczęścia z Cleo. Następnie odbył się Cheerliding z Cleo. Najpierw instruktorka przekazała dziewczynkom kilka informacji o cheerlidingu, a po krótkiej rozgrzewce poznały prostą choreografię.

Ekstremalni wybrali się do lasu, gdzie odbyły się zajęcia z survivalu. Zapoznali się z tajnikami kamuflażu oraz zasadami przemieszczania się po trudnym terenie.

Uczestnicy Obozu Paintballowego przeszli kolejne szkolenie survivalowe, podczas którego zapoznali się ze sposobami budowania szałasów oraz ustawiania stosów ogniskowych. Następnie odbyły się warsztaty na strzelnicy, gdzie trenowali swoją celność strzelając z łuków i broni pneumatycznej.

Odkrywcy Nieznanego Świata przenieśli się na Madagaskar, gdzie odbyła się fabularyzowana gra terenowa - „Śladami tubylców”. Ich celem było przywrócenie do życia niewielkiej wioski. Aby to uczynić musieli wykonać kilka prostych zadań. Następnie przenieśli się do Francji, gdzie odbyła się „Wyprawa w Alpy” – wspinaczka po parku linowym.

Uczestnicy Obozu z Warsztatami dzień rozpoczęli od zajęć, podczas których samodzielnie wykonali watę cukrową. Następnie podczas warsztatów artystycznych nauczyli się malować na szkle i samodzielnie stworzyli piękne witraże.

W grze w paintball liczy się nie tylko szybkość i celność, ale także i spryt. Dlatego na dzisiejszych zajęciach uczestnicy Paintballowej Przygody nauczyli się dywersji. Następnie odbyły się zajęcia survivalowe oraz ostatnia paintballowa potyczka.

Na obiad wcinaliśmy zupę grochową, kotlety z piersi kurczaka w chrupiącej panierce oraz buraczki na ciepło.

Dzień zakończyliśmy apelem pożegnalnym i dyskoteką w COOL Club.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.