RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2017

Turnus V (07.08-17.08.2017)


Dzień 10 - Ostatnie chwile razem

Dodany: 2017.08.16
Komentarze: 0
Zdjęcia: 31
Wideo: 1

Minął nam ostatni dzień zajęć programowy. Jutro już wracamy do domu i nasza przygoda w Kulce się zakończy. Jednak korzystamy jak najlepiej z ostatniego dnia.

Wakacje z Elsą, grupa Pani Doroty J.
Kolonia dobiega końca. Dzień zaczęliśmy od zumby. Następnie odbyła się baloniada! Świetnie się bawiliśmy. Po obiadku sprawdziliśmy swoją wiedzę na temat ośrodka. Zagraliśmy w grę francuską. Nadszedł czas na podsumowanie naszego pobytu w Kulce. Zostały nam rozdane pamiątkowe dyplomy w nagrodę za fantastyczną zabawę! Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

Projekt Kulka, grupa Pani Ani K.
Dzisiaj w nasz ostatni dzień na Kulce pograliśmy w baloniadę, wybraliśmy się na plażę oraz nauczyliśmy się obsługiwać GPS. Wieczorem spakowaliśmy swoje rzeczy i wybraliśmy się na apel podsumowujący cały turnus, dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądał jutrzejszy dzień, a następnie udaliśmy się na pożegnalną dyskotekę.

VIP, grupa Pani Klaudii B.
Ostatni dzień zaczęliśmy od wspólnych gier integracyjnych na boisku, czyli siatkówka, ringo, badminton. Następnie wybraliśmy się ostatni raz na plaże, gdzie kilkoro z nas weszło do wody, a reszta cieszyła się ostatnimi promieniami słońca nad wodą. Gdy wróciliśmy mieliśmy jeszcze czas by zagrać w gry karciane np. kant, makao i pan. Po obiedzie zostały wręczone dyplomy za udział w kolonii. Po tym zebraniu zbieraliśmy podpisy uczestników i kadry na naszych dyplomach. Wieczorem odbył się ogólny apel pożegnalny, a kolonie zakończyliśmy dyskoteką, na której każdy świetnie się bawił.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Patrycji S.
Koniec kolonii nadszedł bardzo szybko. Ostatniego dnia udaliśmy się na wyprawę po jeziorze Łęsk kajakami sit on top. Następnie mieliśmy olimpiadę sportową, która udała nam się bardzo dobrze. W końcu przyszedł czas na apel i wielką dyskotekę.

Kulka Ninja Go, grupa Pani Sylwii K.
Nadszedł ostatni dzień programowy, jest nam smutno, że czas w Kulce się kończy. Po pysznym śniadaniu zrelaksowaliśmy się na zajęciach z medytacji, a następnie udaliśmy się na grę - Bitwa Plemion. To dopiero była zabawa. Potem poszliśmy się pokąpać się w jeziorze, a po obiedzie szaleliśmy w unihokeja. Potem czas spędziliśmy we własnym gronie, dzieląc się doświadczeniami z kolonii, by na wieczór zacząć się pakować do domku.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Pauliny W.
Dziś jest przedostatni dzień kolonii, więc zaczynamy się powoli pakować. Jednak czas na aktywne zajęcia też się znalazł. Wybraliśmy się do lasu z wykrywaczem metalu i szukaliśmy "skarbów". Ponieważ pogoda była słoneczna to poszliśmy na plażę, aby poopalać się i popływać w jeziorze.

Obóz Paintballowy, grupa Pani Patrycji K.
Ostatni dzień rozpoczęliśmy od ćwiczeń celności. Uczyliśmy się strzelać z łuków i szło nam bardzo dobrze. Następnie po raz ostatni mieliśmy szansę zagrać w paintballa. Byliśmy także na plaży by wykorzystać świetną pogodę. Mieliśmy także chwilę na spakowanie się. Po apelu mogliśmy się bawić z innymi uczestnikami na dyskotece pożegnalnej. Obyśmy się zobaczyli za rok.

Cztery Żywioły, grupa Pani Oli K.
Rano graliśmy w ostatnią grę, podsumowującą turnus - Tajemnica Czterech Żywiołów. Nasza grupa wygrała wszystkie rywalizacje, a nasza pani była z nas bardzo dumna. Następnie zaczęliśmy się pakować i grać w gry planszowe, karty. Po obiedzie poszliśmy na plażę ostatni raz się wykąpać w jeziorze. Potem graliśmy w piłkę nożną. Po kolacji mieliśmy apel kończący turnus i wyczekiwana dyskotekę. Szkoda, ze ten turnus minął tak szybko. Nasza grupa była super i będziemy mieli bardzo fajne wspomnienia z tych wakacji.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Eweliny K.
Ostatni dzień kolonii rozpoczęliśmy od podsumowania minionych dni. Pani wychowawczyni rozdała nam dyplomy i wspólnie ćwiczyliśmy naszą piosenkę na końcowy apel. Byliśmy dzisiaj także na plaży, gdzie wykapaliśmy się w jeziorze. Po obiedzie czekała na nas olimpiada sportowa, a wieczorem ostatnia dyskoteka.

Summer Challenge, grupa Pani Pauliny M.
Ostatni dzień kolonii rozpoczęliśmy od wspinaczki na wieżę ze skrzynek, zwycięzcą okazała się Patrycja budując wieżę aż z 14 skrzynek. Następnie wybraliśmy się na plażę, gdzie odbyliśmy wspólną kąpiel i graliśmy w siatkówkę. Wieczorem czekał na nas apel oraz wspólna dyskoteka.

VIP, grupa Pani Doroty P.
Dziesiąty dzień obozu też był pełen atrakcji. Ostatni survival to nauka rozpalania ognia. Pomimo upału wszystkim udało się rozpalić je krzesiwem. Później plażowanie. W taka pogodę kąpiel w jeziorze to prawdziwa przyjemność. Po południu uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim uczestniczkom w podziękowaniu za wspólną przygodę. Przed kolacją pakowanie. Wieczorem czekał na nas jeszcze apel i dyskoteka pożegnalna.

Summer Challenge, grupa Pani Natalki M.
Niestety to już ostatni dzień kolonii. Zakończyliśmy to najlepiej jak mogliśmy! Na początek dnia mieliśmy zajęcia z orientacji w terenie. Podzieliliśmy się na dwie grupy i rozwiązywaliśmy zadania znalezione na ośrodku za pomocą GPS. Pogoda była przepiękna, wiec poszliśmy na plażę. Część z nas się wykąpała, a reszta grała w gry na plaży. Po obiedzie Pan Ariel nauczył nas podstawowych chwytów samoobrony! Wieczorem Pani rozdała nam dyplomy i powspominaliśmy kolonie. A później mieliśmy apel podsumowujący, gdzie odbyły się rożne występy uczestników kolonii. Na sam koniec kolonii była super dyskoteka! Już postanowiliśmy, widzimy się za rok!

Obóz Paintballowo-Survivalowy, grupa Pani Dominiki P.
Ostatni dzień był bardzo słoneczny. Po śniadaniu udaliśmy się na grę paintballową, po czym braliśmy udział w zabawie podsumowującej - Operacja Jeniec. Po obiadku udaliśmy się na plażę. Wieczorem odbył się apel pożegnalny i dyskoteka.

Obóz Quadowo-Survivalowy, grupa Pani Karoliny H.
Po śniadaniu pokazaliśmy swoje umiejętności na skrzynkach, a następnie na quadach przy grze adrenalina. Potem poszliśmy na plaże, gdzie przy takie pięknej pogodzie mogliśmy się wykapać w jeziorze. Po obiedzie spotkaliśmy się z panią wychowawczynią, a w trakcie dostaliśmy od niej dyplomy za uczestnictwo na obozie. Po kolacji odbył się apel i dyskoteka.

Herosi, grupa Pani Gabrysi, Pani Asi B., Pani Ani T. i Pani Ani S.
Dzień pełen atrakcji! Z rana lepiliśmy piękne paciorki z gliny, będzie to piękna pamiątka z naszej kolonii. Następnie czekała na nas ostatnia konkurencja Wielkiego Starcia Herosów. Naszym zadaniem było strzelać do tarcz z łuków. Następnie odbyły się Igrzyska Olimpijskie, a po nich Wielkie Dionizje. Podczas tej uroczystości wręczono nam koszulki i książki. Dzień zakończyliśmy apelem podsumowującym kolonię oraz magicznym ogniskiem.

Magiczny Świat Bajek, grupa Pani Marzeny O.
Dzisiaj po śniadaniu robiliśmy ramki na zdjęcia. Potem poszliśmy na zumbę, ćwiczyliśmy przy dźwiękach muzyki. Następnie wchodziliśmy na wieżę ze skrzynek. Było super! Po obiedzie odbyła się baloniada. Wieczorem był apel pożegnalny i dyskoteka.

Gwiezdne Wojny, grupa Pani Eweliny Ś.
To już niestety ostatni dzień programowy w Kulce. Dzisiaj z rana graliśmy w grę terenową – Powrót Jedi. W swoich strojach rozwiązywaliśmy zadania. Potem odbył się bal pod nazwą „Gwiezdne Wojny”. Była super impreza przy muzyce. Po obiedzie powoli zaczęliśmy się pakować, a później braliśmy udział w starciu wojowników sumo na macie. Wieczorem odbył się apel, otrzymaliśmy dyplomy i pożegnaliśmy się ze wszystkimi.

Harry Potter, grupa Pani Michaliny K.
Dzień zaczęliśmy od gier i zabaw. Graliśmy w Grę Francuską, pif-paf oraz zombie. Później każdy z nas otrzymał dyplomy za uczestnictwo w tej wspaniałej przygodzie. Następnie strzelaliśmy do tarcz z łuków, a później uczestniczyliśmy w bitwie o Hogwart. Po kolacji byliśmy na apelu podsumowującym, a zaraz po nim ruszyliśmy na dyskotekę.

Militarni, grupa Pana Rafała M.
Po porannej zaprawie i śniadaniu udaliśmy się na plaże, a tam wszyscy świetnie się bawiliśmy grając w gry karciane i sportowe. Następnie tworzyliśmy flagę naszego obozu, a później odbyły się zajęcia z rzutu granatem. Było wspaniale! Wieczorem spakowaliśmy się i poszliśmy na apel podsumowujący kolonię. Dzień zakończyliśmy ostania już dyskoteką.

Obóz Paintballowy, grupa Pana Bartosza P.
Za nami ostatni dzień programowy na Kulce. Dziś ostatni raz graliśmy w paintballa, a po nim udaliśmy się na plaże. Po pięknym pożegnalnym apelu bawiliśmy się na świetnej dyskotece. Ze smutkiem żegnamy się z tym miejscem, ale na pewno wrócimy tu za rok!

Summer Challenge, grupa Pani Oli R.
Dzisiaj pływaliśmy na kajakach bezburtowych. Na szczęście pogoda nam dopisała. Było bardzo gorąco. Potem poszliśmy na plaże, gdzie kąpaliśmy się i poopalać. Następnie poszliśmy powalczyć jak gladiatorzy gąbkowymi lancami. Mistrzem został Bartek. Niestety to jest ostatni dzień kolonii. Szkoda, ale przyjedziemy za rok!

Harry Potter, grupa Pani Eli B.
Po nauce pływania z Druzgotkami technik samoobrony się uczyliśmy. Grę o Hogwart stoczyliśmy, Voldemorta pokonaliśmy. Gra Francuska potem była, dużo śmiechu dostarczyła. A na koniec dyskoteka, pożegnania nastał czas. Wszyscy dobrze się bawili i do łóżka w końcu trafili.

Super Militarni, grupa Pani Justyny G.
Po śniadaniu odbyły się zajęcia z orientacji w terenie. Przy użyciu kompasów i GPS-a szukaliśmy zadań i je rozwiązywaliśmy. Następnie udaliśmy się do lasu na ostatnią część survivalu, a zaraz później odbyła się nauka z rzutu granatem. Później udaliśmy się na plaże, aby odpocząć i skorzystać z pięknej pogody. Dzień zakończyliśmy apelem i dyskoteką.

Cztery Żywioły, grupa Pani Agaty B.
Dzisiaj korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na plaże. Tam kąpaliśmy się i opalaliśmy. Również nie mogło obyć się bez gier zespołowych. Wieczorem odbył się apel podsumowujący kolonię oraz dyskoteka, podczas której wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Super Militarni, grupa Pana Damiana G.
Rano braliśmy udział w zajęciach, podczas których przy użyciu wykrywacza metalu szukaliśmy skarbów. Następnie poszliśmy do lasu na grę – Ranny Lotnik. Poznaliśmy podstawy pierwszej pomocy, a później musieliśmy jej udzielić potrzebującym. Wieczorem udaliśmy się na apel, a zaraz po nim ruszyliśmy na dyskotekę.

Obóz Super Paintballowy, grupa Pani Asi K.
Zaraz po śniadaniu udaliśmy się na strzelnicę paintballową potrenować strzały, a następnie czekała na nas gra speedball. Potem poszliśmy do lasu na ostatnią część survivalu i już jesteśmy przygotowani na życie w trudnych warunkach. Wieczorem odbył się apel i dyskoteka.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.