RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus II (12.07-22.07.2012)


Dzień 6 - Zaskoczeni nieustraszeni

Dodany: 2012.07.17
Komentarze: 1
Zdjęcia: 36
Wideo: 1

To, że Kulka lubi zaskakiwać swoich kolonistów, to już każdy wie, ale takiej niespodzianki jeszcze nie było! W ramach programu fakultatywnego została zorganizowana dla naszych kolonistów prawdziwa sesja zdjęciowa! Nasz Cool CLUB zamienił się w prawdziwe studio fotograficzne, a koloniści biorący udział w sesji w prawdziwych fotomodeli :-D Blask fleszy aparatów, studyjna garderoba i profesjonalny makijaż stały się niesamowitym przeżyciem i pamiątką do końca życia!
Koloniści z Super Misji Specjalnej zaraz po śniadaniu udali się na zawody na orientację. Mimo, iż błądzili po Kulce jak po ciemnym labiryncie, to udało się im odnaleźć wszystkie punkty kontrolne. Ich niesamowitą misją było budowanie tratwy, a na koniec pod okiem ratownika wypróbowali swój sprzęt zbudowany z dętek i lin :-D
Uczestnicy Aktywnych Wakacji już z samego rana zamienili się w zawodowych kierowców i mieli możliwość prowadzenia quada.
Dziewczynki z Fabryki Gwiazd czuły się jak prawdziwe gwiazdy! Zajęcia na wybiegu okazały się największą atrakcją.
Wychowawcy Turbo Przygody, aby umożliwić kolonistom lepsze poznanie kolegów, kadry i ośrodka - zorganizowali grę francuską. Wygrał duet Hubert Wiszniewski i Damian Iwanowicz.
Kolonistki z Can You Dance i Hannah Montana rozwijały dziś umiejętność logicznego myślenia podczas gry „Mafia”. Po zajęciach tanecznych grupy tworzyły pocztówki przedstawiające ośrodek Kulka. Do wykonania prac zostały wykorzystane farby i słomki. Atrakcją wieczoru było karaoke.
Wszyscy uczestnicy Obozu z Warsztatami do południa chętnie brali udział w zabawie, która polegała na odnalezieniu osób o takich samych cechach osobowości. Mali Padawiani z Gwiezdnych Wojen zaraz po śniadaniu stoczyli starcie gwiezdnych wojowników - pojedynek na macie sumo. Następnie dzieci konstruowały latawce i samoloty.
Uczestnicy Obozu Paintballowego zaraz po śniadaniu udali się na zajęcia w lesie - survival, gdzie uczyli się, jak przetrwać w ciężkich warunkach. Popołudniu każdy uczestnik przeszedł most linowy.
Ahoj Przygodo! Uczestnicy Ekstremalnych Wakacji i Kulko-Odporni czas do obiadu spędzili na spływie kajakowym. Wodne zmagania zostały zakończone pasowaniem na kajakarzy i skokiem do wody. Uczestnicy Akademii Młodego Agenta odwiedzili dziś swoich idoli - Policjantów! Na początek udali się do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie pokazano im strzelnicę i oglądali prawdziwą broń, nowoczesną bibliotekę i sale wykładowe. Następnie odwiedzili Komendę Główną.
Może i pogoda nam nie dopisuje, ale czy to ważne? Pokonamy wszystkie przeszkody i przeciwności, bo te wakacje są nasze!
Na obiad wcinaliśmy dziś zupę kapuśniak i gulasz z pyszną surówką z marchewki i jabłuszka.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

ANNA
Dodany: 2012.07.18 22:11

Super pomysł z tym blogiem.Dzięki temu wiemy co u dzieciaków,bo oni są tak zajęci,że ani dzwonić ani pisać nie mają czasu.Podziękowania dla organizatorów,wychowawców i instruktorów.Tak trzymać!!!No i prośba o więcej fotek Aktywnych Wakacji.Pozdrawiamy serdecznie:-)


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.