RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus II (12.07-22.07.2012)


Dzień 5 - Kontynuujemy wspólną zabawę

Dodany: 2012.07.16
Komentarze: 1
Zdjęcia: 24
Wideo: 1

Od samego rana z ciekawością obserwowaliśmy pogodę. Raz było nam gorąco, a zaraz chłodno. Ale tak dopasowaliśmy naszą odzież, by pogoda w kratkę nie przeszkadzała nam w zabawie.
Przyszła kolej na realizację Pakietu Super Aktywnego Plus. Nasi koloniści wyruszyli na poligon, gdzie przeżyli ekstremalne rajdowe emocje. Oprócz przejażdżki quadem, segway’em i buggiem na ekstremalnym terenie na naszą gwardię czekała przeprawa samochodem terenowym. Koloniści z Super Misji Specjalnej i Turbo Przygody mogli zademonstrować wcześniej zdobyte na ośrodku umiejętności i poczuć się jak prawdziwi profesjonaliści.
Obozy Paintballowe rozegrały na poligonie dwa ekstremalne starcia, dzięki którym mogli sprawdzić swoje snajperskie umiejętności.
Uczestnicy Obozu z Warsztatami zaraz po śniadaniu wybrali się na ostatnie warsztaty survivalowe, na których grali w grę terenową po lesie (podchody). Poznali też różne szyfry i ich zastosowanie. Po obiedzie odbyły się zajęcia pt. „Poszukiwanie skarbu”. Koloniści mieli do pomocy wykrywacz metali, który poprzez sygnał dźwiękowy wskazał gdzie znajduje się skarb. To była naprawdę świetna zabawa! Wieczorem każdy miał możliwość zrobienia sobie tatuażu z henny.
Uczestnicy Obozu Paintballowego po porannej zaprawie i śniadaniu, wzięli udział w turnieju gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Dzieci poznały swoje słabe i mocne strony na różnorodnych pozycjach (nawet sędziego i kibica), po czym grały w miejscach, które pasowały do ich predyspozycji.
Uczestnicy Turbo Przygody ćwiczyli sztukę kamuflażu w leśnych warunkach.
Koloniści Ekstremalnych Wakacji postanowili urządzić sobie prawdziwy dzień zabaw. Po obiedzie odbyły się zajęcia linowe na skrzynkach. Rekord grupy wyniósł 15 skrzynek :-D
Uczestnicy Aktywnych Wakacji zaraz po śniadaniu bawili się w „grę francuską”, w której koloniści rozwiązywali zadania i odpowiadali na pytania związane z Kulką. Później bawili się w gry i zabawy integracyjne.
Uczestnicy Super Misji Specjalnej zaraz po śniadaniu wyruszyli na poszukiwanie skarbów. Uzbrojeni w mapy i wykrywacz metali, po przejściu i przeszukaniu lasu, skarb odnaleźli nad jeziorem.
Dziewczynki z Fabryki Gwiazd i Hannah Montana projektowały dziś i wykonywały własną biżuterię z kolorowych koralików.
Na obiad wcinaliśmy dziś grochówkę i pysznego kurczaka.
Dzień zakończyliśmy wspólną zabawą w Cool CLUB, na imprezie tematycznej –„Kicz party” :-P Wesołe pomysły na kreacje i oczywiście muzyka naszego DJ-a zapewniły znakomitą atmosferę i dużą dawkę humoru!


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

Dariusz
Dodany: 2012.07.17 15:06

Widać że dzieci mają mnóstwo atrakcji i zabawa jest na okrągło. Szkoda tylko że grupa Paintballowa ma tak mało zrobionych zdjęć. Pozdrawiam :)


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.