RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus II (12.07-22.07.2012)


Dzień 4 - Słońce świeci nad nami!

Dodany: 2012.07.15
Komentarze: 5
Zdjęcia: 31
Wideo: 1

Podobno pod wpływem promieni słonecznych w organizmie ludzkim podnosi się poziom endorfin - hormonów szczęścia. Byliśmy dziś szczęśliwcami, którzy zostali obdarowani od samego rana cudowną dawką słońca, która zapewniła nam szczere uśmiechy do końca dnia :-D
Na trzecią turę wycieczki trasą Mikołajki-Gierłoż-Święta Lipka wyruszyły grupy: Super Misja Specjalna, Gwiezdne Wojny, Aktywne Wakacje, Fabryka Gwiazd, Kulko-Odporni i Ekstremalne Wakacje. Super Misja Specjalna, która została na ośrodku rozpoczęła swój dzień od ekscytującej przejażdżki quadem, która posłużyła za zastrzyk adrenaliny na rozbudzenie. Po obiedzie uczestnicy wykonali misję-survival wraz z instruktorem lepszym od samego Beara Grylls’a. Od dziś nawet gęsty, ciemny las nie jest dla nich straszny. Wyprawa kajakowa wzmocniła więź grupy i dostarczyła sporą dawkę śmiechu. Dopełnieniem sztuki survivalu były zajęcia z orienteeringu i GPS. Koloniści przekonali się jak ważnym elementem sztuki przetrwania jest nawigacja… „Zostawcie nas w buszu amazońskim, a i tak odnajdziemy drogę do Kulki” :-D
Uczestnicy Aktywnych Wakacji już od samego rana mieli okazję wykorzystać zmysł równowagi, aby móc utrzymać się na zbudowanej przez siebie „skrzynkowej” wieży. Oliwia - jedyna dziewczynka w grupie - zawstydziła chłopców i ustawiła wieżę aż z 16 skrzynek.
Uczestnicy Akademii Młodego Agenta przeszli dziś dalszą część szkolenia agentów. Dzieci odbyły kolejne zajęcia na linach, a także uczyły się jeździć na quadach.
Uczestnicy Turbo Przygody po śniadaniu uczestniczyli w zajęciach Euro Bungee, które wyzwoliły z nich wszystkie pokłady energii i wywołały ogromną radość. Po obiedzie odbyła się druga część zajęć z survivalu, podczas której mogli poznać tajniki kamuflażu i ukrywania się podczas niebezpieczeństwa w trudnych warunkach.
Uczestnicy Obozu z Warsztatami po śniadaniu przebrali się w stroje kąpielowe i z niecierpliwością poszli na nad jezioro, gdzie czekały już na nich kajaki. Niektórzy płynęli pierwszy raz i była to dla nich prawdziwa frajda. Po obiedzie koloniści wybrali się na warsztaty artystyczne, gdzie malowali przepiękne obrazy na szkle.
Dziewczynki z Hanna Montana kolejny dzień kolonii rozpoczęły od warsztatów ze stylizacji wizerunku scenicznego. Po zrobieniu profesjonalnego makijażu oraz fryzur, kolonistki zaprezentowały się jak największe gwiazdy - na wybiegu. Warsztaty zakończyły się sesją zdjęciową. Następnym punktem dnia były warsztaty rytmiczne, na których fanki H. Montany nauczyły się różnych zabaw przy muzyce.
Dziewczynki z Can You Dance podczas zajęć tanecznych poznały dalszą część układu, który zaprezentują przed wszystkimi kolonistami podczas apelu kończącego turnus.
Uczestnicy Obozu Paintallowego zaraz po śniadaniu, aby sprawdzić, czy są czujni nawet o poranku, rozegrali pełną pasji rozgrywkę paintballową, podczas której farba pryskała na wszystkie strony, ale nasi snajperzy dali radę.
Na obiad wcinaliśmy dziś zupę neapolitańską i gołąbki w sosie pomidorowym.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 5

Pokaż

Iwona
Dodany: 2012.07.18 21:50

Czy to prawda że w toalecie jest strasznie brudno(pełno błota nawet pod prysznicem) i bardzo brzydko pachnie? Tak powiedziało mi moje dziecko

Ośrodek Kulka
Dodany: 2012.07.19 09:08

Uwaga zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym, jednak bardzo prosimy o kierowanie pytań tego typu bezpośrednio do obsługi ośrodka.

Joasia
Dodany: 2012.07.16 21:01

za mało turbo przygody,reszta spoko

Mamuśka
Dodany: 2012.07.16 14:03

To miło widzieć zadowolenie na buziaku swojego dziecka. Aż im zazdroszczę, szkoda że nie można sobie pesela zredukować.

Jakub
Dodany: 2012.07.16 13:19

Pozdrowienia dla uczestników Aktywnych Wakacji od chorego Kuby , który nie dojedzie na kolonię :-( .

Rodzic
Dodany: 2012.07.16 11:45

Super pomysł ze zdjęciami i filmikiem. Za mało Turbo Przygody!


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.