RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus III (23.07-02.08.2012)


Dzień 10 - Ostatni dzień zabawy

Dodany: 2012.08.01
Komentarze: 0
Zdjęcia: 31
Wideo: 1

Nadszedł czas na ostatni dzień zajęć programowych, ale nawet dziś nie opuszczały nas dobre humory i piękna pogoda!
Kolonistki z Fabryki Gwiazd poranek rozpoczęły od intensywnego aerobiku. Dziewczynki przy rytmach disco świetnie się bawiły i przy okazji kształtowały swoje sylwetki. Popołudniu nasze przyszłe gwiazdy uczyły się plażowego tańca „Marengo”.
Dziewczynki z Hannah Montana rozpoczęły dzień od „walki sumo”. Każde z dzieci miało okazję przebrać się w strój, w którym ciężko utrzymać równowagę, ale na tym polega cała zabawa :-P Po południu odbyły się zajęcia rytmiczno-ruchowe. Dziewczynki wykazały się wspaniałym poczuciem rytmu! ;-)
Koloniści z Obozu z Warsztatami rozpoczęli swój dzień od zajęć „na słodko”. Uczestnicy nauczyli się robić samodzielnie watę cukrową. Następnie odbyły się warsztaty z samoobrony, na których poznali nowe technik obrony przed napastnikiem.
Młodzi Agenci zdali dziś egzamin! Uczestnicy Akademii Młodego Agenta znają szyfry, sztukę kamuflażu i tropienia. Znaleźli dziś zaginionego Agenta CIA na… drzewie. Dostali od niego potwierdzenie przejścia testu. Oczywiście dostali pamiątkowe dyplomy Akademii.
Uczestnicy Turbo Przygody spędzili ostatni aktywny dzień na Kulce. Od rana pływali, grali w gry zespołowe i rozgrywali różne turnieje. Najwięcej emocji dostarczył mecz baloniady. Gra ta wygląda zupełnie jak klasyczny mecz siatkówki, ale piłkę zastępuje balon wypełniony wodą, który należy złapać w ręcznik i przerzucić na stronę drużyny przeciwnej.
Uczestnicy Gwiezdnych Wojen rano odbyli ostatnie szkolenie jazdy ścigaczem - quadem. Później wykorzystali ostatnie chwile pobytu i wybrali się na plażę. Kąpali się i budowali zamki z piasku, a wyciągnięcie ich z wody to niełatwa sprawa.
Dziewczynki z Can You Dance przez większość dnia doprowadzały do perfekcji układ, który poznały w czasie trwania kolonii.
Uczestnicy Super Misji Specjalnej przeżyli dziś grę podsumowującą i sprawdzającą umiejętności zdobyte podczas kolonii. Podczas gry obozowicze musieli pokonać tor quadowy z przeszkodami. Wszyscy poradzili sobie świetnie.
Koloniści z Aktywnych Wakacji udali się dziś do lasu, gdzie instruktor przekazał im sposoby orientacji w terenie bez użycia mapy.
Paintballowcy przeżyli dziś ogromne emocje podczas przejścia po parku linowym. Koloniści chętnie walczyli z wysokością i własnym strachem. Każdy zaliczył ten test wzorowo, przechodząc przez wszystkie przeszkody.
Ostatni dzień na ośrodku Ekstemalni spędzili na plaży. Ponieważ pogoda była świetna, urządzili zawody sportowe w jeziorze. Było przeciąganie liny, sztafeta na oponach oraz rzut do płynącego celu.
Dlatego, że prawdziwy survivalowiec powinien potrafić radzić sobie w każdych warunkach, Kulko-Odporni przeprawiali się przez „tor bagienny”. Wszyscy byli cali w błocie, ale ich śmiech było słychać z daleka.
Dzień zakończyliśmy apelem podsumowującym i pożegnalnym, na którym dziewczynki z Can You Dance przedstawiły pokaz taneczny. Po apelu bawiliśmy się wspólnie na ostatniej dyskotece.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.