RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus IV (03.08-13.08.2012)


Dzień 10 - Ostatnie chwile

Dodany: 2012.08.12
Komentarze: 0
Zdjęcia: 36
Wideo: 1

Nadszedł czas na ostatni dzień zajęć programowych, ale nawet dziś nie opuszczały nas dobre humory i piękna pogoda!
Uczestnicy Super Misji Specjalnej przeszli dziś grę podsumowującą zdobyte podczas obozu umiejętności. Gra podzielona była na dwa etapy: quadowy i survivalowy. Koloniści musieli odpowiedzieć na pytania oraz pokonać tor przeszkód na quadach.
Dziewczynki z Fabryki Gwiazd, dzięki makijażowi i fryzjerskim wariacjom, przeszły absolutną metamorfozę. Oczywiście dokonały tego same! Następnie odbył się konkurs na najlepsze pomysły.
Dziewczynki z Hannah Montana kontynuowały dziś warsztaty śpiewu - poznały zasady zapisu nutowego oraz odbyły zajęcia z emisji głosu. Kolonistki dowiedziały się również, jak poruszać się na scenie.
Kolonistki z Can You Dance ćwiczyły układy choreograficzne oraz przygotowywały się do wieczornego występu.
Rajdowcy z Turbo Przygody rozpoczęli dzień od gry podsumowującej umiejętności jazdy na quadach zdobyte podczas kolonii. Mieli do pokonania tor przeszkód, na którym do zaliczenia były: slalom, jazda pod nisko zawieszoną linką oraz wrzucenie ringo na pachołek. Utrudnieniem była piłeczka umieszona w misce na przedzie quada. – nie można było pozwolić by piłeczka wypadła z miski. Wszyscy poradzili sobie świetnie!
Koloniści Gwiezdnych Wojen uczestniczyli w wielkim wyścigu ścigaczy, dzięki interaktywnej grze „Star Wars: Racer Revenge”.
Nadszedł czas na sprawdzenie umiejętności Akademii Młodego Agenta. Obozowicze wzięli udział w grze sprawdzającej wyniki szkolenia na prawdziwych agentów, m.in.: musieli znaleźć rannego lotnika, rozszyfrować zagadkę oraz zakamuflować się. Czas spędzony na Kulce nie był czasem straconym, toteż wszyscy „śpiewająco” zaliczyli egzamin.
Aktywne Wakacje układały dziś piosenki kolonijne, a następnie sprawdzały swoje umiejętności wokalne podczas karaoke.
Obóz z Warsztatami świetnie bawił się podczas poszukiwania skarbów. Podczas poszukiwań pomocny stał się wykrywacz metali.
Najważniejszą chwilą Herosów były Wielkie Dionizje. Rozpoczęły się uroczystym pochodem, po czym nastąpiło podsumowanie herosowych poczynań w czasie obozu oraz śpiewy i tańce trwające do późnego wieczora.
O poranku Paintballowcy udali się na spotkanie ze swoim lękiem wysokości. Wszyscy pokonali swoją słabość, wspinając się na skrzynki, mało tego - padł nowy rekord Kulki, ponieważ chłopiec wspiął się na 25 skrzynek! Przed obiadem odbył się również survival, na którym obozowicze nauczyli się maskować w lesie przy użyciu jedynie materiałów leśnych.
Pierwszymi zajęciami Ekstremalnych była zorba. Każdy miał możliwość poruszania się w kuli sferycznej.
Kulko-Odporni wybrali się na zajęcia z samoobrony, gdzie po rozgrzewce odbyła się nauka padów oraz podstawowych technik samoobrony.
Na obiad wcinaliśmy: rosół, kotlet z piersi kurczaka w panierce, ziemniaczki i mizerię.
Dzień zakończyliśmy apelem podsumowującym i pożegnalnym, na którym dziewczynki z Can You Dance przedstawiły pokaz taneczny. Po apelu bawiliśmy się wspólnie na ostatniej dyskotece.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.