RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus V (14.08-24.08.2012)


Dzień 7 - Aktywny początek tygodnia

Dodany: 2012.08.20
Komentarze: 0
Zdjęcia: 53
Wideo: 1

Pogoda może nie jest idealna, ale trzeba myśleć pozytywnie, bo zawsze mogło być gorzej :). Dzisiaj przyszła kolej na realizację Pakietu Super Aktywnego Plus. Nasi koloniści wyruszyli na poligon, gdzie przeżyli ekstremalne rajdowe emocje. Oprócz przejażdżki quadem, segway’em i buggiem na ekstremalnym terenie .
Obozy Paintballowe rozegrały się na poligonie dwa ekstremalne starcia, dzięki którym kulkowicze mogli sprawdzić swoje snajperskie umiejętności.

Na Fabrykę Gwiazd czekał wieczór z Karaoke to doskonała forma integrująca nasze gwiazdy. Nieważne jest, czy umiesz śpiewać, czy słoń nadepną Ci na ucho - najważniejsza jest dobra zabawa! Od dziś nasze kolonistki świetnie poradzą sobie z każdym stresem i znikną wszelkie bariery komunikacyjne.
Nasi warsztatowcy rozpoczęli dzień artystycznie. Zrobili na swoich twarzach maski gipsowe. Później były kolejne warsztaty na słodko, gdzie tym razem poznali tajniki robienia czekolady i samodzielnie ją wykonali. Oczywiście na koniec wszyscy zajadali się pyszną czekoladą. Od razu wszyscy mieli więcej energii i siły, co było widoczne na zajęciach tanecznych.
Akademia Młodego Agenta, miała dzisiaj trening sprawnościowy, czyli przeprawa przez most linowy. Wszyscy agenci pomyślnie zaliczyli test kondycyjny i na żadnej twarzy nie zabrakło uśmiechu.
Gwiezdne Wojny miały wykonać zadanie specjalne - zaprojektować ścigacze. Pojazdów, których rycerze jedi używają do przemieszczania się, nie może ich zabraknąć i tutaj. Później odbyły się warsztaty plastyczne, na których każdy mógł wykazać się swoimi zdolnościami i narysować swojego ulubionego bohatera.
Nasze Can you Dance kolejny dzień wytrwale ćwiczą na sali. Łatwo nie jest, ale one świetnie sobie radzą. Czekamy z niecierpliwością na efekty ich ciężkiej pracy. W ramach relaksu miedzy zajęciami, razem z grupą Hannah Montana tancerze poszli na plażę.
Hannah Montana natomiast miała dzisiaj warsztaty z DJ, który opowiedział o tym, kim jest, jak się organizuje imprezy masowe np. koncerty dla Hannah. Nasze małe Montany od dziś są specjalistkami w tej dziedzinie.
Super Misja Specjalna zmagała się z ciężkim żywiołem, jakim jest woda. Zadanie specjalne na dziś to zbudowanie tratwy i przeprawa na niej wokół pomostu. Najpierw trochę teorii, później praktyka i sprawdzenie zadania. Cała grupa świetnie poradziła sobie z zadaniem, pokazała jak bardzo jest zgrana i nawet w najtrudniejszych sytuacjach sobie poradzi.
Uczestnicy Aktywnych Wakacji już z samego rana zamienili się w zawodowych kierowców i mieli możliwość prowadzenia quada. Później udoskonalali techniki pływania i bezpiecznych zabaw wodnych ;-)
Nasza Turbo Przygoda rozpoczęła dzień w duchu sportowej rywalizacji – znów udowodnili, że są naprawdę świetnymi sportowcami. Następnie dzięki ładnej pogodzie poszli wykapać się i odpocząć na plaży. Wieczorem sprawdzali swoje umiejętności wokalne na karaoke.
Ekstremalne Wakacje razem z Kulko-Odpornymi wybrali się do lasu na grę terenową „podchody”, która zakończyła się w tajnej siedzibie CIA w Starych Kiejkutach. Po południu obudził się w nich duch rywalizacji i rozegrano mecz siatkówki. Wygrali Kulko-Odporni
Grupa Herosów dzięki Asklepiosowi, greckiemu bogowi sztuki lekarskiej, poznała tajniki medycyny. Po dzisiejszych zajęciach nikt nie będzie bał się udzielać pierwszej pomocy. Wieczorem Herosi wykorzystując swoją siłę po raz kolejny wyruszyli w las, tym razem, aby zgromadzić wystarczającą ilość drewna, by móc zaprezentować zdobytą wczoraj wiedzę na temat rozpalania ognisk.
Na obiad wcinaliśmy gulasz ziemniaczki i kapuśniaczek.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.