RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2012

Turnus V (14.08-24.08.2012)


Dzień 10 - Kończą się wakacje na Mazurach

Dodany: 2012.08.23
Komentarze: 0
Zdjęcia: 47
Wideo: 1

Ostatni dzień w Kulce, jutro wszyscy wracamy do domu. Nie oznacza to jednak, że nic nie robiliśmy….;) Piękna pogoda nie zawiodła nas i ostatniego dnia.

Grupa Paintballowa miała dzień pełen wrażeń. Rano zajęcia linowe, na których dzieci układały wieże ze skrzynek. Łatwe zadanie to nie było, ale grupa świetnie sobie z tym poradziła. Później rozegrali mecz w piłkarzy ki, po długich potyczkach zostali wyłonieni najlepsi.

Gwiezdne Wojny miały dzisiaj wyjątkowy pojedynek. Stoczyły starcie gwiezdnych wojowników na macie sumo. Później zajęcia, na których mieli użyć wyobraźni. Stworzyli swoją własną grę planszową, która będzie jednocześnie wielką galaktyką. Na koniec czekała na naszych Jedi gra terenowa – powrót Jedi, która była podsumowaniem tego, czego nauczyli się, aby zostać rycerzami Mocy.

Can You Dance dzisiaj od rana ćwiczyły swój układ, aby jak najlepiej wypaść na wieczornym apelu.

Hannah Montana tworzyły dzisiaj własną biżuterię, dobierając kolory koralików do swoich stroi. Później każda mogła spełnić swoje małe marzenie o tatuażu, dziewczynki mogły wykonać go sobie dzisiaj z henny.

Fabryka Gwiazd zaczęła dzień od nałożenia sobie peelingów i maseczek kosmetycznych z naturalnych produktów. Później użyły swojej wyobraźni do zrobienia biżuterii, następnie bawiły się robiąc sobie zmywalne tatuaże z henny. Po obiedzie był konkurs na najlepszą metamorfozę. Wszystkie gwiazdy wyglądały pięknie.

Warsztaty dzisiaj od rana bardzo aktywnie spędzały czas na grach zespołowych, tańcach na macie tanecznej i śpiewach przy gitarze. Później rozwijały swoje umiejętności plastyczne robiąc różne figurki z masy solnej.

Grupa Herosów włożyła mnóstwo energii w profesjonalny trening posługiwania się mieczami. Ciosy, uniki i trzymanie gardy opanowali nawet najmłodsi. Później gra, na którą czekali wszyscy herosi „Zaginiony piorun”. Grupa przy pomocy wykrywacza metalu poszukiwała zakopanego metalowego pioruna. Następnie na zajęciach teatralnych herosi ujawniali swoje artystyczne talenty.

Ekstremalne Wakacje skorzystali z pięknej pogody, zażywali kąpieli morskich i mieli wyprawę kajakową. Później zajęcia z survivalu ich zadaniem było zbudowanie szałasu w lesie.

Turbo przygoda dzisiaj szalała na euro bungee szaleństwo skoków, salt i przewrotów to dla nich wielka frajda. Następnie uczestniczyli w grze podsumowującą ich umiejętności jazdy na quadach, później zostali mianowani mistrzami kierownicy.

Kulko-Odpornii rozpoczęli dzień od poznania podstaw z pierwszej pomocy. Nauczyli się resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz pozycji bocznie ustalonej. Później udali się całą grupą na strzelnice w celu sprawdzenia swoich umiejętności w posługiwaniu się łukami oraz wiatrówkami.

Chłopcy z Super Misji Specjalnej doczekali się tego, co tygrysy lubią najbardziej- quadów. Na marginesie mówiąc zarazili pasją do nich również dziewczynki, więc wszyscy się świetnie bawili i zabawa byłą przednia. Później przy użyciu wykrywacza metali nasi mali agenci szukali skarbu.

Uczestnicy Akademii Młodego Agenta odwiedzili dziś swoich idoli - policjantów! Na początek udali się do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie pokazano im strzelnicę i oglądali prawdziwą broń, nowoczesną bibliotekę i sale wykładowe. Następnie odwiedzili Komendę Główną. Popołudniu nadszedł czas na kolejne, „tajne” szkolenie – warsztaty z samoobrony. Podczas ich trwania grupa dowiedziała się, jak radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach podczas misji szpiegowskich.

Koloniści z Aktywnych Wakacji spędzili bardzo aktywny dzień! To był czas sportu!

Dzień zakończyliśmy apelem podsumowującym i pożegnalnym, na którym dziewczynki z Can You Dance przedstawiły pokaz taneczny. Po apelu bawiliśmy się wspólnie na ostatniej dyskotece. Tak, więc nie zostaje nic innego jak powiedzieć – do zobaczenia za rok….


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.