RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2013

Turnus II (10.07-20.07.2013)


Dzień 8 - Szanse zwiększa pomoc pierwsza!

Dodany: 2013.07.17
Komentarze: 0
Zdjęcia: 59
Wideo: 1

Słoneczko rozgrzewa się co coraz bardziej i z każdym dniem jest cieplej.

Zumbowiczki od samego rana szalały na sali tanecznej przy rytmach muzyki. Następnie odbyły warsztaty z anatomii ciała, które pozwoliły im odkryć jak funkcjonuje organizm ludzki.

Uczestnicy Obozu z Warsztatami dzień rozpoczęli od wyjścia na plażę. Koloniści zażywali kąpieli oraz grali w różne gry. Następnie wraz z Odkrywcami Nieznanego Świata wybrali się do Koloseum, aby stoczyć walki gladiatorów. Po wyczerpujących rozgrywkach dzieci wybrały się na spacer po lesie.

Super Misja Specjalna wybrała się na wyprawę po lesie, gdzie rozegrali „Dwie Flagi”. Po powrocie odbył się mecz piłki koszykowej i ręcznej. Następnie poznali różne rodzaje szyfrów. Zabawa była lepsza, gdy w drużynach próbowali odczytać wiadomości i rozwiązać zadania.

Uczestnicy Paintballowej Przygody dzień rozpoczęli od wyjścia do lasu, gdzie instruktor uczył ich układania i rozpalania ogniska. Przed kolacją doszło do dwóch starć – na boisku do piłki siatkowej i polu paintballowym.

Dziewczyneczki z Hello Kitty wybrały się do Tęczowego Parku – warsztaty manualne. Lepiły figurki z plasteliny, które wyszły im pięknie. Następnie odbyły się zajęcia rytmiczne, na których uczyły się piosenki Majki Jeżowskiej pt. „Kolorowe Dzieci” i „ABC Przygody”. Na deser – Euro Bungee – zajęcia, na które koteczki czekały najbardziej. Skakały dopóki nie zabrakło im siły.

Mali padawani rozpoczęli dzień od galaktycznego meczu w piłkę nożną. Następnie relaksowali się na plaży oraz aktywnie bawili się w wodzie. Po południu obejrzeli film Star Wars, który miał na celu zwrócenie ich uwagi na technikę władania mieczem.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji rozpoczęli dzień od wcielenia się w rolę astronautów podczas podróży żyroskopem. Później korzystając z pięknego słońca udali się na plażę, by popluskać się w wodzie. Po południu wybrali się na spacer do lasu, by zapoznać się z urokami mazurskiej przyrody.

Dziewczynki z Monster High wraz z instruktorką doskonaliły układ taneczny z elementami Cheerleadingu. Kolonistki miały dużo frajdy przy wymachiwaniu kolorowymi pomponami.

Szanse zwiększa pomoc pierwsza! – to hasło gościło dziś na ustach Ekstremalnych przed południem, kiedy to zdobywali cenne informacje przydatne do jutrzejszej gry terenowej. Po południu Przemek i Czarek zdobyli mistrzostwo w turnieju pikarzyków.

Odkrywcy Nieznanego Świata przenieśli się do Kraju Kwitnącej Wiśni – w specjalnych strojach sumo odbyli walki na rinkgu. Następnie polecieli do gorącej Brazylii, aby doskonalić swoje umiejętności taneczne – tańczyli sambę brazylijską.

Uczestnicy Obozu Survivalowo – Paintballowego przeszli przeszkolenie z pierwszej pomocy. Po obiedzie wybrali się drugi raz na „poligon”, gdzie rozegrali fabularyzowaną grę taktyczną z użyciem broni barwiącej Trippmann.

Na obiad wcinaliśmy zupę jarzynową, piersi kurczaka w pysznej panierce i surówkę z kapusty.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.