RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2014

Turnus II (09.07-19.07.2014)


Dzień 4 - Robin Hood z Sherwood

Dodany: 2014.07.12
Komentarze: 1
Zdjęcia: 112
Wideo: 1

Uczniowie Harrego Pottera odbyli dziś lekcję magii i czarodziejstwa – kurs strzelania z łuku. Następnie wybrali się na spacer do lasu, gdzie zbierali materiał do stworzenia własnej miotły. Wieczorem odbyło się wirtualne szkolenie na xBox 360 – Harry Potter for Kinect.

Mali padawanie z Gwiezdnych Wojen odbyli starcie gwiezdnych wojowników – Walki Sumo. Następnie stworzyli maski ulubionych postaci Star Wars.

Uczestnicy Obozu VIP dzień rozpoczęli od zajęć linowych – wejście na wieżę ze skrzynek. Następnie odbyły się warsztaty łucznicze – strzelanie z łuków. Po obiedzie uczestniczyli w misji „Sokole oko” – fabularyzowana gra taktyczna z użyciem broni barwiącej Tippmann. Wieczorem odbył się orienteering – zasady orientacji w terenie, posługiwanie się mapą i kompasem oraz GPS.

Odkrywcy Nieznanego Świata przenieśli się do Senegalu, gdzie poczuli ekstremalne emocje prawie jak podczas „Rajdu Paryż-Dakar” – quady – przejażdżka sprawnościowa czterokołowcami po specjalnie przygotowanym torze. Wieczorem zmierzyli się w Fifa World Cup 2014 - turniej w piłkarzyki.

Muszkieterka to również dama, dlatego dziewczynki odbyły lekcję dobrego zachowania – savoir – vivre.

Uczestnicy Obozu „4 żywioły” sprawdzili swoje umiejętności poruszania się na quadach po specjalnie przygotowanym torze.

Uczestnicy Super Misji Specjalnej odbyli dziś prawdziwy trening snajperski na strzelnicy paintballowej – 3 tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych. Następnie odbyły się warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji zaraz po śniadaniu zmagali się z lękiem wysokości podczas przejścia po parku linowym. Przed obiadem odbyły się warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej. Wieczorem przeprawiali się przez pole minowe, pomocą służył wykrywacz metali.

Ekstremalni wybrali się na wycieczkę autokarową do popularnej Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach – koncert szantowy.

Prawdziwy rajdowiec powinien wiedzieć jak należy pomóc osobom poszkodowanym, dlatego koloniści Turbo Przygody uczestniczyli w warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie pod okiem instruktora uczyli się przemieszczać quadem po specjalnie przygotowanym torze.

Uczestnicy Obozu Militarnego odbyli warsztaty strzelania z broni pneumatycznej, które zostały zakończone zawodami. Następnie nauczyli się obsługi wykrywacza metalu.

Paintballowcy przeszli szkołę przetrwania, czyli kurs survivalu – rozpalanie ognisk, budowanie szałasów i przeprawa przez trudny teren.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 1

Pokaż

mama
Dodany: 2014.07.13 19:02

witam proszę nagrywac i robic zdjęcia grupie pani Izy z obozu 4ŻYWIOŁY. Pozdrawiam


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.