RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2014

Turnus III (20.07-30.07.2014)


Dzień 10 - KULKA is the BEST

Dodany: 2014.07.29
Komentarze: 0
Zdjęcia: 33
Wideo: 1

Pierwszym punktem dnia Fabryki Gwiazd były zajęcia z podstaw kosmetyki. Dziewczynki dowiedziały się jak pielęgnować ciało, twarz, dłonie i stopy. Jak należy dobierać kosmetyki do typu skóry. Następnie odbył się pokaz kreatywnej mody – COOL Model. Podczas wieczornego apelu pożegnalnego Gwiazdy zachwyciły swym występem publiczność. Kilkudniowe treningi i włożony wysiłek nie poszły na marne.

Uczestnicy Obozu VIP dzień rozpoczęli od ostatniej lekcji survivalu. Tym razem koloniści zapoznali się ze sztuką kamuflażu. Zagrali również w Mega gry – Twister i Jenga.

Uczestnicy Aktywnych Wakacji przeprawiali się przez pole minowe z wykrywaczem metalu. Po obiedzie odbyła się Olimpiada Sportowa. Nie zabrakło również plażowania.

Monsterki brały dziś udział w ostatnich już zajęciach z charakteryzacji. Odbyło się również uroczyste podsumowanie pobytu w Straszyceum. Po obiedzie odbyła się lekcja cheerlideringu.

Stali Bywalcy podczas gry terenowej zamienili się w detektywów i próbowali przejść „Śladami tubylców”.

Uczestnicy Super Misji Specjalnej trenowali swoją celność podczas strzelania z łuków. Następnie udali się na warsztaty survivalowe i pierwszej pomocy przedmedycznej. Podsumowanie dnia była przejażdżka na segwayu.

Muszkieterki w dniu dzisiejszym wzięły udział w grze terenowej „Ocalić księcia Ludwika”, podczas której pokonały Rejenta i ochroniły zamek. Uczestniczyły w zajęciach fitness. Ponadto nie zabrakło kąpieli i plażowania.

Odlotowe Agentki wykorzystały wszystkie umiejętności nabyte podczas treningów i z powodzeniem zakończyły ostatnie misje specjalne.

Pożegnalny opis dnia Obozu Paintballowego: „Dziesięć dni minęło szybko tak, że po kulkach od paintballa został nie jeden znak. Wszyscy dobrze się bawili, chociaż czasem też psocili. INO dziś mieliśmy i z wiatrówek strzelaliśmy. Część samoobrony się uczyła i chętnie z instruktorem to przećwiczyła. Pan Wiktor pokazał nam ognisk rodzaje i jakie drewno się do tego nadaje. Przed obiadem się spakowaliśmy. Wszystko, co trzeba ułożyliśmy. W kręgu ogniskowym się spotkaliśmy i krzeszanie ognia poćwiczyliśmy. Ostatni pojedynek paintballa stoczyliśmy i zadowoleni z niego wróciliśmy. Potem był apel i dyplomów rozdanie. Zaraz przyjdzie czas na rozstanie…. Dyskoteka naszą kolonię zakończyła, duża część przy tańcu się zmęczyła".

Wychowawcy Obozu „4 żywioły” uroczyście podsumowali pobyt swoich podopiecznych. Zaproszeni goście podziwiali galerię zdjęć przedstawiających uczestników podczas zabawy w Kulce.

Uczestnicy Magicznego Świata Bajek podczas gry terenowej z użyciem wykrywacza metalu poszukiwali "Wszechiskry”.

Uczestnicy Strefy Gier i Zabaw poznali sposoby szyfrowania poufnych informacji. Następnie zamienili się w wojowników i stoczyli Walki Gladiatorów.

Uczestnicy Lego Przygoda stanęli przed ostatnią misją – konkursem na Lego Mastera.

Militarni pokonali wojskowy tor przeszkód - gra terenowa sprawdzająca umiejętności, zakończona wręczeniem odznak obozowych dla prawdziwych żołnierzy.

Uczestnicy Mega Przygody dzień rozpoczęli od Walki Gladiatorów. Następnie ich świat zawirował na trenerze lotów kosmicznych – żyroskopie.

Na obiad wcinaliśmy rosół, kotlet pożarski z buraczkami.

Dzień zakończyliśmy uroczystym apelem pożegnalnym.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.