RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2014

Turnus V (11.08-21.08.2014)


Dzień 5 - Łączność

Dodany: 2014.08.15
Komentarze: 0
Zdjęcia: 255
Wideo: 1

Kolejny dzień na Kulce za nami a wraz z nim moc atrakcji i uśmiechu.

VIP’y rozpoczęli dzień od sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych podczas karaoke. Uczestnicy śpiewali swoje ulubione piosenki, tańczyli i poczuli się przez chwile jak gwiazdy na VIP’owskim koncercie. Wyjątkowym talentem odznaczyli się Damian Horyński i Maks Rogowski. Następnie w lesie odbyły się zajęcia z survivalu a po nich symulator lotów kosmicznych - żyroskop.

Dzisiejszy dzień grupa Aktywne Wakacje rozpoczęła grą w kalambury oraz rozgrywkami na konsoli Xbox. Po południu uczestnicy wykonali billboardy reklamujące swoje grupy, które następnie zawisły w pawilonach i każdy mógł je podziwiać. Po południu grupa podziwiała uroki przyrody pływając kajakami oraz szukała zaginionego skarbu za pomocą wykrywacza metalu.

Grupa Ekstremalnych zaczęła dzień miłym akcentem jakim była zaprawa poranna. Przez resztę dnia uczestnicy spędzili czas na zajęciach dotyczących m.in. sztuki manipulacji i savoir vivre oraz możliwości ekstremalnych podróży po świecie. Wieczorem odbyło się ognisko. Każdy zjadł kiełbaskę, przy śpiewie i zabawach.

Super Misja Specjalna z samego rana wyruszyła do lasu na zajęcia terenoznawcze z użyciem GPS’u. Uczestnicy kierując się za pomocą systemu nawigacji musieli dotrzeć do wyznaczonego celu a następnie wykonać czekające tam na nich zadania np. wykonać strój szamana tylko i wyłącznie z materiałów, które można znaleźć w lesie. Kolejną atrakcją dnia była przeprawa dwuosobowymi kajakami turystycznymi.

Stali Bywalcy rozpoczęli dzień od Pakietu Super Aktywnego czyli zabawy na segway’u, przejażdżkami quadami, kręcenia w żyroskopie oraz wyprawy kajakami bezburtowymi. Wieczorem odbyła się długo oczekiwana Mega Impreza - nie lada wyzwanie dla Stałych Bywalców. Zorganizowali bowiem dyskotekę dla wszystkich grup w wybranym przez siebie klimacie „Blue Pink Panda” i jako gospodarze sprawdzili się świetnie.

Uczestnicy grupy 4 Żywioły po śniadaniu udali się do lasu na grę terenową „Poszukiwacze Skarbów”. Gdy skarb został odnaleziony odbyły się zajęcia niemalże akrobatyczne - każdy miał okazję poćwiczyć równowagę przechodząc przez specjalną taśmę slackline. Hitem dnia grupy okazał się dziś Waterball czyli kula wodna, która dostarczyła uczestnikom wiele radości i uśmiechu.

Obóz Paintballowy oraz Super Paintballowy rozpoczął dzień od gry terenowej „Podchody”, która zakończyła się remisem. Podczas zajęć sportowych uczestnicy mogli się spróbować swoich sił w siatkówce, frisbee oraz badmintonie. Po południu odbyły się zawody na orientację oraz gry paintballowe.

Dzień piąty Odlotowe Agentki zaczęły od projekcji filmu „Kraina Lodu” po czym zajęły się malowaniem paznokci, co bardzo im się podobało i tworzyły przeróżne wzory. Z pięknie pomalowanymi paznokciami dziewczyny udały się na karaoke. Po południu Agentki kontynuowały naukę tańca towarzyskiego. Układ jest już opanowany prawie do perfekcji.

Grupa Quadowo - Survivalowa rozpoczęła dzień od gry w Podchody. Następnie odbyły się przejażdżki quadami po specjalnie przygotowanym torze. Po południu odbyły się rozgrywki sportowe w piłkę siatkową a wieczorem dyskoteka.

Mali Czarodzieje z grupy Harry Potter po zabawie w dwa ognie opanowywali sztukę lewitacji z Rolandą Hooch. Zabawy na eurobungee bardzo przypadły uczestnikom do gustu. Wieczorem odbyła się Mugolska Dyskoteka.

Dzień w Szkole Muszkieterek rozpoczął się od lekcji makijażu i podstaw kosmetyki. Młode damy dowiedziały się w jaki sposób podkreślać swoją urodę i zawsze dobrze wyglądać. Następnie odbyły się warsztaty choreografii z Vivecą. Muszkieterki nauczyły się jak poruszać się z gracją podczas tańca. Wraz z Corinne ćwiczyły swoją sprawność w czasie pokonywanie toru przeszkód.

Magiczny Świat Bajek po śniadaniu spotkał się z Pingwinami z Madagaskaru podczas super misji szeregowego. Następnie w Cool Clubie odbyła się Zumbatomic z Królem Julianem czyli „Wyginam śmiało ciało”. Po południu przyszedł czas na wodną przygodę z Kowalskim i Rico czyli waterball.

Koloniści z grupy Lego i Przygoda z samego rana udali się do lasu aby tam zagrać w grę „Misja Specjalna”. Po południu koloniści zaprojektowali swoją własną planszę i scenariusz gry. Wieczorem odbyły się gry i zabawy na powietrzu oraz dyskoteka w Cool Clubie.

Herosi rozpoczęli dzień od Gry Francuskiej, podczas której uczestnicy usiłowali znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące kolonii, wychowawców i instruktorów. Następnie udali się na plażę gdzie układali Hymn Herosów. Po obiedzie wszystkie grupy bawiły się u Kronosa - każdy z uczestników walczył o swoje życie tak aby nie stać się członkiem armii Kronosa. W następnym bloku odbyły się warsztaty „Ku czci Dionizosa” czyli zajęcia teatralne.

Strefa Gier i Zabaw rozpoczęła dzień od seansu filmowego „Kraina Lodu” oraz gry w podchody. Wieczorem odbyły się rozgrywki sportowe w piłkę siatkową oraz nożną.

Kraina Wyobraźni brała dziś udział w warsztatach sportowych oraz tanecznych. Po tak aktywnym przedpołudniu odbyły się zajęcia plastyczne, na których uczestnicy tworzyli maski gipsowe.

Grupa Paintballowo - Kajakowa z samego rana wybrała się na wyprawę kajakową pod czujnym okiem ratownika. Następnie odbyła się gra w paintballa a po niej warsztaty łącznościowe. Uczestnicy nauczyli się obsługiwać telefony polowe oraz poznali zasady szyfrowania. Wieczorem odbyły się gry i zabawy przy ognisku.

Na obiad wcinaliśmy dziś zupę jarzynową, rybę oraz pomidory z winegretem.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.