RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2016

Turnus III (17.07-27.07.2016)


Dzień 2 - U nas wesoło i aktywnie

Dodany: 2016.07.18
Komentarze: 0
Zdjęcia: 172
Wideo: 1

Pierwszy dzień zajęć programowych za Nami. Pogoda dopisywała oraz humory również. Dziś pełni sił i gotowi na nowe przeżycia aktywnie uczestniczyliśmy w zajęciach.

Super Misja Specjalna, grupa Pani Marty Ł.
Dziś od rana byliśmy pełni energii i gotowi do zajęć. Pierwszy był park linowy, bez problemu daliśmy sobie radę z tym żeby go przejść. Następnie mieliśmy zajęcia z teorii żeglowania, a po nich wybraliśmy się do lasu na survival, na których uczyliśmy się jak przetrwać w lesie. Na zakończenie dnia odbyła się pierwsza wspólna dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Super Militarni, grupa Pana Damiana
Rozpoczęliśmy dzień od porannej zaprawy, która wszystkich pobudziła do aktywnego uczestnictwa w następnych zajęciach. Pierwsze zajęci a programowe dotyczyły sztuki przetrwania w lesie – survival. Po obiedzie udaliśmy się na park linowy, a po nim mieliśmy zajęcia z łączności, na których nauczyliśmy się alfabetu morska oraz korzystaliśmy z telefonów polowych. Dzień zakończyliśmy nocną grą „Uwolnić VIP-a”.

Lego i Przygoda, grupa Pani Moniki D.
Pierwsze zajęcia odbyły się na strzelnicy paintballowej, na której bawiliśmy się świetnie. Po tych zajęciach wspólnie z Animatorką robiliśmy bańki mydlane w rozmiarze XXL. Następnie rozegraliśmy mecz siatkówki, a po obiedzie budowaliśmy konstrukcje z klocków Lego. Nasza wyobraźnia nie miała końca. Potem rozegraliśmy turniej w piłkarzyki, oraz graliśmy na xboxie. Dzień zakończyliśmy grą terenową „Świetliki”.

Super Misja Specjalna, grupa Pani Agaty
Wyspani, pełni energii po pożywnym śniadaniu udaliśmy na zajęcia z pierwszej pomocy. Następnie naszą misją kolejną było zbudowanie wieży ze skrzynek oraz musieliśmy się na nie wspiąć. Potem zajęcia z teorii żeglowania. Po obiedzie odbyły się zajęcia z survivalu, a po nich czekało na nas strzelanie z łuku. Wieczorem świetnie się bawiliśmy na pierwszej, wspólnej dyskotece.

Magiczny Świat Bajek, grupa Pani Pauliny W.
Dziś rozpoczęliśmy dzień od zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Braliśmy udział w zawodach sportowych, w konkurencji z wielospodniami. Następnie udaliśmy się do lasu na zajęcia z survivalu, na których nauczyliśmy się jak rozpalać ogień oraz jak budować szałasy. Na bloku zajęciowym z Ratownikiem poznaliśmy doskonałe techniki pływania. Później odbyły się zajęcia z Animatorką na których tworzyłyśmy piękne bransoletki. Wieczorem odbyło się ognisko na którym mieliśmy okazję by lepiej się poznać.

Bohaterki Disney- Marta Ch.
Dzisiaj od rana Bohaterki Disney miały zapewnionych wiele atrakcji. Zaraz po śniadaniu brały udział w zajęciach tanecznych. Koleżanka znanej Violetty nauczyła je układu choreograficznego do jej piosenek. Tuż po tym, wszystkie bawiły się świetnie podczas walki sumo. Po obiedzie miały okazję stworzyć piękną biżuterię. Podczas pobytu na plaży, korzystały z promieni słonecznych oraz poznawały się jeszcze lepiej. Wieczorem spędzałyśmy miło czas podczas ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Summer Challenge, grupa Pani Ani T.
Nasze pierwsze zajęcia odbyły się na plaży, gdzie wspólnie wybraliśmy się na wyprawę rowerkami wodnymi. Gdy wróciliśmy udaliśmy się na park linowy, na którym walczyliśmy z naszym lękiem wysokości oraz na euro bungee, które umożliwiło nam wybić się najwyżej jak tylko mogliśmy. Po obiedzie jeździliśmy na segwayu, a dzień zakończyliśmy dyskoteką, na której wszyscy się niesamowicie bawiliśmy.

VIP, grupa Pani Pauliny T.
Naszymi pierwszymi zajęciami była ścianka wspinaczkowa, na której przełamaliśmy lęk przed wysokością. Następną atrakcją była zabawa z zagadkami w terenie - „GPS”. Jeszcze przed obiadem wybraliśmy się na quady, a później całą grupą graliśmy w kalambury oraz głuchy telefon. Po posiłku wypłynęliśmy kajakami na cudowne jezioro Łęsk. Kolejną naszą atrakcją był żyroskop, wszyscy świetnie się bawiliśmy, a dzień zakończyliśmy dyskoteką.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Moniki P.
Po śniadaniu wybraliśmy się na wyprawę kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk. Tego dnia odbyła się również „Bitwa Plemion”, w którą bardzo się zaangażowaliśmy. Po smacznym obiedzie rozegraliśmy mecz w siatkówkę oraz piłkę nożną. Następnie świetnie bawiliśmy się w „Zombie”. Dzień zakończył się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Zmęczeni, ale zadowoleni poszliśmy spać.

Obóz Super Paintballowy, grupa Pani Kasi D.
Dzień rozpoczęliśmy od zajęć snajperskich na strzelnicy paintballowej. Następnie poznaliśmy tajniki strategii i taktyki. Po obiedzie rozegraliśmy potyczkę paintballową, a także poznaliśmy sztukę kamuflażu w terenie. Wieczorem mieliśmy szkolenie z podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej. W porze nocnej poszukiwaliśmy „Latarnika” podążając za światłem w grze nocnej.

VIP, grupa Pani Basi P.
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy sportowo. Całe zajęcia udaliśmy się na zajęcia – Waterball. Wszyscy świetnie się bawiliśmy w dmuchanej kuli. Później udaliśmy się na tor quadowy, a tam Instruktor przedstawił nam zasady bezpieczeństwa, a następnie mogliśmy jeździć razem z nim na quadzie. Po obiedzie wybraliśmy się na zajęcia z Żeglarzem, dzięki którem zdobyliśmy wiedzę na temat żeglowania. Dzień zakończyliśmy tańczą i bawiąc się na dyskotece.

Magiczny Świat Bajek, grupa Pani Kasi B.
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Dzięki tej atrakcji mogliśmy się lepiej poznać. Później czekał na nas survival, na którym dowiedzieliśmy się jak rozpalać ognisko, budować szałasy. Po obiedzie udaliśmy się na plażę, gdzie Ratownik poinformował nas o zasadach panujących nad wodą. Dzień zakończyliśmy integrując się i piekąc kiełbaski przy ognisku.

VIP, grupa Pani Karoliny Ch.
Naszymi pierwszymi zajęciami były quady, które okazały się dobrą zabawą dla wszystkich uczestników naszej grupy. Następnie mieliśmy ściankę wspinaczkową, która wymagała od nas dużo wysiłku, ale bez problemu daliśmy radę. Potem udaliśmy się na plażę, gdzie pływaliśmy kajakami, a później uczestniczyliśmy w warsztatach dotyczących żeglarstwa. Dzień zakończyliśmy wspólną dyskoteką w cool clubie.

Summer challenge, grupa Pani Moniki L.
Po śniadaniu ruszyliśmy nad jezioro, a tam czekał na nas Ratownik, który wytłumaczył nam zasady panujące na plaży. Następnie mieliśmy łuki oraz park linowy, te atrakcje bardzo nam się podobały. Po obiedzie wybraliśmy się na przejażdżkę quadami oraz segwayem. Po kolacji odbyła się dyskoteka, na której wszyscy się świetnie bawiliśmy. Dzień upłynął nam bardzo aktywnie.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Magdy K.
Dzień rozpoczęliśmy od porannej rozgrzewki zaraz po niej odbył się turniej w koszykówkę i piłkę nożną. Później mieliśmy okazję postrzelać z wiatrówek. Dla większości z nas był to pierwszy raz. Przed obiadem graliśmy w „Zombie”, a następnie udaliśmy się do lasu, gdzie odbyła się gra terenowa „Bitwa Plemion”. Potem udaliśmy się na kajaki, a po nich udaliśmy się na grupowe ognisko z kiełbaskami. Dzień zakończyliśmy nocną grą terenową „Świetliki”.

Wakacje z Elsą, grupa Pani Anety
Po pysznym śniadaniu uczyłyśmy się tworzyć i stosować maseczki kosmetyczne. Później wykonywałyśmy unikalne tatuaże z henny, nawiązujące do „Krainy Lodu”. Następnie grałyśmy w Mega Gry: jenga, twister, chińczyk. Po kolacji rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Dzień zakończyliśmy grą terenową „Świetliki”.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Magdy P.
Dzisiaj rozpoczęliśmy dzień od pysznego śniadania, po którym graliśmy w „Bitwę Plemion”. Następnie po ekscytującej rozgrywce udaliśmy się na pażę, aby wypłynąć kajakami na środek jeziora. Potem zjedliśmy przepyszny obiad. Po posiłku czekały na nas wiatrówki, a po nich zasłużony odpoczynek. Na kolejnych zajęciach rozegraliśmy mecz siatkówki, a wieczorem wspólnie śpiewaliśmy przy ognisku.

Obóz Super Paintballowy, grupa Pani Patrycji
Po porannej zaprawie i śniadaniu w pełni sił udaliśmy się na pole paintballowe, gdzie rozegraliśmy pierwszą potyczkę międzygrupową. Następnie udaliśmy się do lasu na survival, na którym nauczyliśmy się sztuki kamuflażu oraz poruszania się w terenie, a także strategię i taktykę. Na terenie ośrodka mieliśmy zorganizowane zawody na orientacje INO, oraz sztukę posługiwania się GPS. Wieczór zakończyliśmy dyskoteką.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Angeliki K.
Dziś po śniadaniu udaliśmy się na Walki Gladiatorów, rywalizacja była zawzięta. Następnie Pani zabrała nas do Pana Pielęgniarza na kontrolę, a zaraz później zagraliśmy w gry terenowe „Straszna Gra” i „Bitwa Plemion”, które odbyły się w lesie. Zdobywaliśmy flagi i było super!Później udaliśmy się na kajaki, a po nich czekało na nas wspólne ognisko z kiełbaskami. Dzień zakończyliśmy grą terenową „Świetliki”.

Fabryka Gwiazd, grupa Pani Karoliny H.
Po śniadaniu tworzyłyśmy bransoletki i kolczyki z koralików zgodnie z panującymi trendami. Następnie tworzyłyśmy tatuaże z henny, również robiłyśmy maseczki oczyszczające cerę. Śmiechu było co nie miara! Miałyśmy również możliwość sprawdzić swoje zdolności wokalne podczas karaoke. Dzień zakończyłyśmy dyskoteką.

Cztery Żywioły, grupa Pani Pauliny L.
Pierwszy dzień programowy rozpoczęliśmy od robienia baniek mydlanych w rozmiarze XXL. Następnie udaliśmy się na strzelnicę, aby sprawdzić swoją celnośc w strzelaniu z wiatrówek. Po pysznym obiedzie bawiliśmy się w kulach waterball. Poniedziałek zakończyliśmy zabawami integracyjnymi oraz teoretycznymi zajęciami z żeglarstwa.

Mazurska Przygoda, grupa Pani Klaudii S.
Naszą mazurską przygodę zaczęliśmy od pływania smoczą łodzią po jeziorze Łęsk. Mogliśmy podziwiać piękny krajobraz. Później zmagaliśmy się ze ścianką wspinaczkową, a po obiedzie wzięliśmy udział w konkursie wiedzy o wodzie. Dzień zakończyliśmy magiczną dyskoteką.

Fabryka Gwiazd, grupa Pani Kingi
Po pysznym śniadanku tworzyłyśmy tatuaże z henny, a później tworzyłyśmy biżuterie z koralików. Każda z nas robiła bransoletkę oraz kolczyki. Następnie robiłyśmy maseczki oczyszczające z naszą Panią. Świetnie się przy tym bawiłyśmy, mogłyśmy się poczuć jak w spa. Dzień zakończyłyśmy niesamowitą dyskoteką.

Ekstremalni, grupa Pani Natalki K.
Dzień rozpoczęliśmy od porannej zaprawy, śniadania i dzięki temu mieliśmy siłę na dzień pełen przygód. Udaliśmy się na plażę, a tam czekał na nas ratownik z którym wypłynęliśmy kajakami na jezioro Łęsk. Następnie odbył się turniej z piłkarzyków, a po nich budowaliśmy wieżę ze skrzynek i wspinaliśmy się. Dzień zakończyliśmy nocną potyczką paintballową z inną grupą.

Cztery Żywioły, grupa Pani Magdy M.
Poniedziałek zaczęliśmy od zajęć strzeleckich ćwicząc przy tym swoją celność i precyzji. Następnie udaliśmy się na plażę by zbudować tratwy oraz odbyć nimi krótki rejs po jeziorze. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie. Dzień zakończyły warsztaty żeglarskie podczas których uczyliśmy się składać żagiel czy wiązać węzły żeglarskie.

Mazurska Przygoda, grupa Pani Pauliny S.
Po śniadaniu mieliśmy kajaki „sit on top”. Pływając po jeziorze mogliśmy podziwiać uroki Kulki. Następnie odbyła się gra terenowa ENIGMA, która polega na szyfrowaniu zadań. Później zorganizowaliśmy turniej w siatkówkę i piłkę nożną, a po tym udaliśmy się na Walki Gladiatorów. Dzień zakończyliśmy świetną dyskoteką.

Obóz Paintballowy, grupa Pana Damiana J.
Dzień rozpoczęliśmy od poznania tajnik strategii oraz poruszania się grupą w terenie. Następnie odbyły się zajęcia „GPS”, gra ta polegała na poruszaniu się w terenie za pomocą kompasu. Po obiedzie przyszedł czas na wyczekiwany paintball, a po nim odbyły się zajęcia z samoobrony, uczyliśmy się różnych chwytów, które z pewnością w przyszłości nam się przydadzą. Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

Cztery Żywioły, grupa Pani Gabrysi
Pierwszy dzień kolonii rozpoczęliśmy od przygody z waterballem. W kolejnym bloku programowy lepiliśmy piękne dzieła z gliny, które kojarzą nam się z żywiołami. Następnie strzelaliśmy z łuku, sprawdzaliśmy naszą celność i precyzje. Po obiedzie graliśmy w różne gry integracyjne, dzięki którym lepiej się poznaliśmy. Wieczorem poznaliśmy teorie żeglarstwa i tak minął nam pierwszy dzionek w Kulce.

Ekstremalni, grupa Pani Ani K.
Dzień rozpoczęliśmy od poprawnie wykonanych pompek kulkowych, a następnie udaliśmy się na śniadanie, a zaraz po nim udaliśmy się na Walki Gladiatorów. W między czasie próbowaliśmy również swoich sił w mini golfie, co również okazało się nie lada wyzwanie. Potem udaliśmy się na plażę i razem z Ratownikiem wypłynęliśmy w rejs smoczą łodzią. Dzień zakończyliśmy nocną potyczką paintballową.

Lego i Przygoda, grupa Pani Igi
Dzień rozpoczęliśmy od „Gry Bombowej” która polegała na odszukaniu i rozwiązaniu zagadek, świetnie się bawiliśmy. Następnie udaliśmy się do Sali dydaktycznej, w której tworzyliśmy dzieła z klocków lego. Później rozegraliśmy turniej w piłkę nożną, a potem razem z Animatorką robiliśmy bańki mydlane w rozmiarze XXL. Po kolacji udaliśmy się na długo wyczekiwany paintball. Dzień zakończyliśmy grą terenową „Świetliki”.

Bohaterki Disneya, grupa Pani Eli
Nasz dzień rozpoczęłyśmy od wykonania pięknej biżuterii z koralików, a następnie miałyśmy szermierkę. Dzień zaczął się naprawdę świetnie. Udaliśmy się również do pielęgniarza na kontrole naszego zdrówka. Po krótkim odpoczynku uczyłyśmy się tańczyć razem z Violettą. Dzień zakończyłyśmy grami, zabawami integracyjnymi przy ognisku.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Piotra B.
Dzień rozpoczęliśmy od porządnej rozgrzewki, która przygotowała nas na aktywny dzień. Pierwszymi zajęciami była gra terenowa ENIGMA. Na tych zajęciach poznaliśmy metodę szyfrowania, a przy okazji świetnie się bawiliśmy. Później tworzyliśmy swój totem, a gdy skończyliśmy udaliśmy się na emocjonujące Walki Gladiatorów. Dzień zakończyliśmy survivalem w lesie.

Obóz Super Paintballowy, grupa Pani Joasi k.
Dzień rozpoczęliśmy od wizyty u pielęgniarza, na kontrole naszego zdrowia, a później udaliśmy się na pierwsze zajęcia na strzelnicy paintballowej. Po obiedzie uczyliśmy się technik samoobrony, które mogą być w przyszłości przydatne. Kolejnymi naszymi zajęciami w dniu dzisiejszym były zajęcia z taktyki i strategii. Dzień zakończyliśmy świetną dyskoteką.

Obóz Paintballowo Survivalowy, grupa Pani Agnieszki
Po śniadaniu udaliśmy się do lasu na survival. Tam nauczyliśmy się budować szałasy. Następnie bawiliśmy się świetnie przy grze w unihokeja. Później ruszyliśmy z Powerem na zajęcia na które czekaliśmy od kiedy tu jesteśmy – paintball. Nauczyliśmy się wielu taktyk które można wykorzystać na strzelnicy. Wieczorem odbyła się nocna potyczka paintballowa i tak minął nam pierwszy dzień programowy.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.