RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2018

Turnus IV (26.07-05.08.2018)


Dzień 6 - Dzień pełen przygód

Dodany: 2018.07.31
Komentarze: 0
Zdjęcia: 171
Wideo: 1

Aktywne Wakacje, grupa Pani Elżbiety B.
Poranek rozpoczęliśmy od wyprawy na plażę. Graliśmy w siatkówkę i pływaliśmy w jeziorze. Po beztroskich chwilach nad jeziorem, przyszła kolej na Olimpiadę Sportową wraz ze wszystkimi grupami Aktywnych Wakacji. Później udaliśmy się na survival do lasu. Wieczorem zorganizowaliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nasz dzień zakończył się wyprawą do lasu, podczas której zagraliśmy w nocną grę terenową Mafia.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Marzeny O.
Rano byliśmy na plaży i kąpaliśmy się w jeziorze. Kolejną atrakcją był park linowy. Następnie odbyła się Olimpiada Sportowa. Po obiedzie graliśmy w mega twistera i mega jenge. Potem graliśmy w hokeja. Wieczorem byliśmy na ognisku.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Oliwii B.
Dzień zaczęliśmy intensywnie wyprawą na poligon. Tam odbyliśmy przejażdżkę vikingiem, quadem i segwayem. Nie ominęła nas również świetna zabawa podczas zorbingu. Po powrocie z poligonu wybraliśmy się na plażę, gdzie pływaliśmy w jeziorze i spędzaliśmy czas na zabawach integracyjnych. Następnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej, a w bloku nocnym zagraliśmy w Mafię.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Wandy Z.
Wtorkowy poranek, rozpoczęliśmy bieganiem i rozciąganiem przed bardzo sportowym dniem. Zaczęliśmy od ćwiczenia umiejętności pływackich, a później wspinaliśmy się na wieżę ze skrzynek. Głównym wyzwaniem dnia była wspólna Olimpiada Sportowa dla Aktywnych Wakacji. Po południu wybraliśmy się do lasu na Bitwę Plemion. Na koniec zagraliśmy mecz siatkówki.

Cztery Żywioły, grupa Pani Kingi Ż.
Rano spędziliśmy czas na plaży. Na miejscu zbudowaliśmy tratwy, a następnie pływaliśmy nimi po jeziorze pod czujnym okiem ratownika. Po krótkim odpoczynku, każdy z nas wspiął się na wieżę ze skrzynek. Najwięcej skrzynek, bo aż 12, ułożyła Amelia. Pod koniec dnia wykonaliśmy rzeźby ze sznurka i papieru.

Gwiezdne Wojny, grupa Pani Justyny D.
Od rana dużo się dzieje. Na początek udaliśmy się do lasu na zajęcia z survivalu. Budowaliśmy wioskę Ewoków. Następnie świetnie się bawiliśmy na plaży grając w ziemniaka, kolory oraz Uno. Rozegraliśmy także bitwę o Naboo. Udało nam się ją zdobyć. Od dziś jest w naszych rękach. Po obiedzie staraliśmy się wejść jak najwyżej na wieżę ze skrzynek. Mieliśmy także trening nieważkości na żyroskopie. Wieczorem udaliśmy się na bal Gwiezdnych Wojen, gdzie w rytm muzyki z naszej ulubionej sagi, świetnie się bawiliśmy.

Gwiezdne Wojny, grupa Pani Weroniki P.
Dzień zaczęliśmy od gry francuskiej z innymi grupami, podczas której musieliśmy odpowiadać na różne pytania. Następnie walczyliśmy o planetę Naboo, podczas gry terenowej. Po obiedzie mieliśmy różne gry i zabawy. Dzień zakończyliśmy balem Gwiezdne Wojny w Cool Clubie.

Harry Potter, grupa Pani Adrianny D.
Dzień rozpoczęliśmy rozwiązywaniem łamigłówek oraz zagadek. Następnie udaliśmy się na kajaki. Podczas tych zajęć uśmiech nie schodził nam z twarzy. Po obiedzie graliśmy w różne gry na Xboxie. Po skończonych grach udaliśmy się na Turniej Trójmagiczny i braliśmy udział w wielu ciekawych dyscyplinach sportowych oraz robiliśmy doświadczenia chemiczne. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece.

Harry Potter, grupa Pani Karoliny R.
Dzień zaczęliśmy od plażowania. Po zabawach i kąpielach w wodzie przyszedł czas na Turniej Trójmagiczny. Ćwiczyliśmy pracę zespołową, podczas różnych konkurencji. Fajną rozrywką były gry w rozmiarze XXL! Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece. Nie możemy doczekać się kolejnych przygód!

Magiczny Świat Bajek, grupa Pani Patrycji Z.
Po pysznym śniadaniu udaliśmy się na robienie baniek mydlanych, nie były to zwykłe bańki, tylko bańki w rozmiarze XXL! Świetnie się bawiliśmy! Następnie wykonywaliśmy piękne witraże. Korzystając z pięknej pogody, miło spędziliśmy czas na plaży. Na koniec dnia odbyła się dyskoteka. Nie możemy doczekać się kolejnego dnia, pełnego wrażeń.

Mazurska Przygoda, grupa Pani Anny B.
Dzień rozpoczęliśmy od budowania tratwy. Następnie strzelaliśmy z wiatrówek, niektórym z nas udało się trafić w sam środek. Następnie poszliśmy do lasu i zagraliśmy w Bitwę Plemion. Po obiedzie udaliśmy się na plażę. Później graliśmy w gry i zabawy integracyjne.

Misja 112, grupa Pana Michała A.
Dzień był bardzo fascynujący. Na początku uczyliśmy się Enigmy. Później udaliśmy się na plażę. Ostatnimi zajęciami przed obiadem był park linowy, pokonaliśmy bardzo dużo przeszkód na wysokości. Po obiedzie mieliśmy grę terenową Ranny Lotnik, podczas którego musieliśmy udzielić pierwszej pomocy rannemu lotnikowi. Zanieśliśmy go do bezpiecznej strefy na własnoręcznie wykonanych noszach. Na końcu zajęć mieliśmy test wiedzy, najwięcej punktów otrzymał Michał. Ostatnimi zajęciami przed kolacją, były zajęcia z rzutu granatem, podczas których musieliśmy zniszczyć opancerzony, wrogi bunkier. Na koniec dnia graliśmy w nocną, tajemniczą grę terenową, czyli Mafię.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Bartosza B.
Dzień zaczęliśmy od wczesnego wyjazdu do Muzeum Sprzętu Wojskowego, by zapoznać się z pojazdami stosowanymi przez służby Polski. Zapoznaliśmy się dokładnie ze specyfikacjami współcześnie używanych czołgów, historią pojazdów i mieliśmy okazję przejechać się Scotem! Po powrocie wybraliśmy się na plażę i kąpaliśmy się w jeziorze. Następnie spędziliśmy wspaniały czas przy kalamburach! Na koniec wzięliśmy udział w wieczornej potyczce paintballowej.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pana Macieja M.
Dzień zaczęliśmy od wycieczki do parku pojazdów wojskowych. Zobaczyliśmy wiele ciekawych maszyn, a nawet przejechaliśmy się SKOT-em po specjalnym torze. Gdy wróciliśmy na obóz, wybraliśmy się na pole paintballowe, aby rozegrać kolejną niezapomnianą potyczkę. Wieczorem nauczyliśmy się wielu przydatnych sztuczek na zajęciach z samoobrony.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pani Pauliny M.
Dzień rozpoczęliśmy od poznania szyfrów na zajęciach z Enigmy. Później odpoczywaliśmy na plaży kąpiąc się i opalając. Na paintballu graliśmy we flagę. Po obiedzie graliśmy w kalambury, a wieczorem rozegraliśmy mecz siatkówki.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Rafała M.
Kolejny dzień rozpoczął się tradycyjnie zaprawą, którą tym razem poprowadził Pan Rafał. Zjedliśmy śniadanie i wyruszyliśmy na poligon, gdzie doświadczyliśmy przejażdżki quadem, segwayem oraz czterokołowcem yamaha viking. Między przejażdżkami odbywał się zjazd w wielkiej kuli po torze, czyli zorbing. Było niesamowicie! Wróciliśmy na obiad i poszliśmy z wychowawcą na plażę, gdzie czekał na nas ratownik WOPR. W towarzystwie ratownika i Pana Rafała pływaliśmy jednoosobowymi kajakami po jeziorze Łęsk, a tuż po tym z Panią Pauliną uczyliśmy się strzelać do celu z łuku. Po kolacji, na nocnym bloku, mieliśmy grę terenową Mafia. Wróciliśmy późnym wieczorem, zmęczeni i zadowoleni.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Gabrieli O.
Dzień zaczęliśmy intensywnie wyprawą na poligon. Tam odbyliśmy przejażdżkę vikingiem, quadem i segwayem. Nie ominęła nas również świetna zabawa podczas zorbingu. Po powrocie z poligonu wybraliśmy się na plażę, gdzie pływaliśmy w jeziorze i spędzaliśmy czas na zabawach integracyjnych. Następnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej, a w bloku nocnym zagraliśmy w Mafię.

Projekt Kulka, grupa Pani Justyny P.
Dzień rozpoczęłyśmy od poligonu, gdzie jeździłyśmy quadem, segwayem i vikingiem. Następnie grałyśmy w gry planszowe. Później poszłyśmy na plażę. Następnie pokonywaliśmy tor przeszkód na segwayach.

Projekt Kulka, grupa Pani Martyny P.
Dziś dużo czasu spędziliśmy na poligonie, gdzie czekały na nas quady, yamaha viking, zorba i segway. Po południu pływaliśmy smoczą łodzią oraz byliśmy na zajęciach z wykonywaniem tatuaży z henny.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Anity O.
Co dziś robiliśmy? Całą masę rzeczy! Rano mieliśmy zajęcia z orienteeringu, na których nauczyliśmy się poprawnie posługiwać kompasem. Potem poszliśmy na plażę, gdzie się kąpaliśmy. Po powiecie zagraliśmy z baloniadę. Było super! Po obiedzie mieliśmy slackline, lewitowaliśmy nad ziemią. Później poszliśmy do lasu, gdzie graliśmy w podchody, a wieczorem mieliśmy dyskotekę.

Strefa Gier i Zabaw, grupa Pani Weroniki Ch.
Dzień zaczęliśmy od gry francuskiej. Gra okazała się bardzo fajna i wciągająca. Następnie udaliśmy się na plażę, gdzie kąpaliśmy się, opalaliśmy się oraz graliśmy w gry. Po obiedzie udaliśmy się na zajęcia INO. Polegały na nauce posługiwania się kompasem oraz poznaliśmy teorię dotyczącą zasad orientacji. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy podczas zawodów na orientację. Uczestniczyliśmy również w zajęciach eurobungee. Były to zajęcia na trampolinach. Po kolacji graliśmy w hokeja. Po zapoznaniu się z zasadami zaczęła się emocjonująca gra. Obie drużyny chciały wygrać, jednak mecz zakończył się remisem.

Summer Art, grupa Pani Karoliny M.
Dzień rozpoczęłyśmy od poznania gier z różnych zakątków świata. Grałyśmy w boule francuskie, fińską grę molkky oraz szwedzką grę kubb. Potem poszłyśmy na plażę, by aktywnie spędzać czas zarówno na lądzie jak i w wodzie. Przed obiadem miałyśmy zajęcia z tańca nowoczesnego, na których szlifowałyśmy ułożoną na poprzednich zajęciach choreografię. Po obiedzie zdobiłyśmy swe ciała tymczasowymi tatuażami z henny, które same zaprojektowałyśmy. Potem na zajęciach teatralnych ćwiczyłyśmy naszą dykcję, mowę ciała i sposobem prezentacji przed publiką. Dzień zakończyliśmy wspólnymi grami i zabawami, które pozwoliły nam lepiej się poznać.

Summer Art, grupa Pani Natalii S.
Dzień rozpoczęłyśmy od zajęć z naszą wychowawczynią. Razem z inną grupą rozegraliśmy mecz baloniady. Towarzyszyły nam duże emocje i wiele śmiechu. Następnie wybrałyśmy się na zajęcia z tańca nowoczesnego, na których mogłyśmy doskonalić wcześniej poznany układ. Potem były łuki, czyli nauka strzelania do celu z prawdziwego łuku.

Summer Challenge, grupa Pani Joanny L.
Dzień rozpoczęliśmy od integracji z grupą pani Natalii, z którą świetnie się bawiliśmy, grając w baloniadę. Później udaliśmy się na plażę, gdzie kąpaliśmy się w jeziorze. Następnie graliśmy z grupą pani Oli w waterpolo. Po obiedzie mieliśmy dwa zajęcia z survivalu, na którym uczyliśmy się jak zbudować schronienie, zdobyć wodę i rozpalić ogień.

Summer Challenge, grupa Pani Karoliny F.
Nasz dzień zaczął się od zajęć z waterball, na których świetnie się bawiliśmy na dużych piłkach unoszących się na wodzie. Następnie wykonywaliśmy przypinki. Każdy mógł zaprojektować własną przypinkę Klubu Zwycięzców. Kolejnym punktem był trening snajperski, na którym spędziliśmy fajnie czas oraz sprawdziliśmy swoją celność. Byliśmy również na plaży integrując się ze starszą grupą Summer Challenge. Na koniec dnia udaliśmy się na żyroskop, gdzie mogliśmy poczuć się jak prawdziwi piloci rakiety kosmicznej.

Summer Challenge, grupa Pani Aleksandry R.
Dziś wykonywaliśmy swoje własne przypinki. Będzie to wspaniała pamiątka z kolonii. Potem skakaliśmy na eurobungee. Przed obiadem graliśmy w wodną piłkę i kąpaliśmy się w jeziorze. Po posiłku byliśmy na waterballu oraz slacklinie. Wieczorem byliśmy na ognisku.

Summer Challenge, grupa Pani Pauliny L.
Po śniadaniu udaliśmy się w wodną podróż kajakami turystycznymi. Podczas niej, oprócz sprawdzenia swoich predyspozycji siłowych i podziwiania pięknych widoków, poznaliśmy różne ciekawostki na temat jeziora, po którym pływaliśmy. Następnie, już na stałym gruncie, uczyliśmy się jazdy segwayem. Bardzo słoneczne popołudnie, umiliły nam kąpiele wodne i odpoczynek na plaży. Przed snem zmierzyliśmy się z żyroskopem, który zbadał naszą odporność na przeciążenia panujące w odległych galaktykach

VIP, grupa Pani Agnieszki O.
Rano zagraliśmy w waterpolo. Następnie rywalizowaliśmy w zawodach na kwaterę VIP-a, czyli zawody na najciekawszy domek z piasku. Mega gry były świetną formą integracji. Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

VIP, grupa Pani Nikoli B.
Kolejny dzień na Kulce rozpoczęliśmy od super zabawy podczas mega gier. Następnie postanowiliśmy wykorzystywać piękna pogodę i udaliśmy się na plażę, gdzie pluskaliśmy się w wodzie, a także wzięliśmy udział w konkursie na najładniejszy zamek VIP-a. Po obiedzie każdy z nas próbował swoich sił na parku linowym, a potem sprawdziliśmy swoją celność strzelając z wiatrówek. Wieczorem szaleliśmy, tańczyliśmy i śpiewaliśmy na dyskotece w Cool Clubie.

Wakacyjna Przygoda, grupa Pani Anny G.
Kolejny dzień już za nami. Cały poranek zleciał nam na grupowej integracji. Graliśmy w dukata, kalambury oraz poznaj moje imię. Potem udaliśmy się postrzelać z łuków z przesympatyczną panią Ulą. Po smacznym obiedzie, poszliśmy do lasu na kolejną lekcję survivalu. Wieczorem tańczyliśmy na wspólnej dyskotece.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.