Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2018

Turnus II (04.07-14.07.2018)

Dzień 11 - Do zobaczenia za rok!

To ostatni dzień wakacyjnej przygody w Kulce. Turnus dobiegł końca. Nasi koloniści dopakowali już swoje walizki, pożegnali się ze swoimi grupami i wychowawcami, a potem udali się na miejsca zbiórek, skąd odjeżdżają do swoich rodzinnych domów. W oczekiwaniu na swój powrót dzieci mogły oglądać film w Cool Clubie, śpiewać  wspólnie na karaoke i pograć na Xboxie. Mamy nadzieję, że przyjaźnie zawiązane na tej kolonii przetrwają wieki. To był naprawdę udany turnus. Będziemy za Wami tęsknić. Do zobaczenia za rok! :)

Dodany: 2018.07.14
Komentarze: 0 Zdjęcia: 10

Dzień 10 - Ostatnie godziny kolonijnej przygody w Kulce

To przedostatni dzień koloni. Nasi koloniści zagrali po raz ostatni całą grupą w siatkówkę, w paintball, jeździli na quadach, tworzyli obozowe piosenki. Dziś odbył się też apel pożegnalny a po nim ostatnia dyskoteka.

Dodany: 2018.07.13
Komentarze: 1 Zdjęcia: 143 Wideo: 1

Dzień 9 - Ostatnie dni na kolonii

Zabawa na Kulce trwa w najlepsze. Deszczowy poranek nie popsuł zabawy naszym kolonistom. Dzieci poznawały zasady pierwszej pomocy, uczyły się technik samoobrony i wykonywały prace plastyczne. Po południu wróciła do nas piękna pogoda i zabawy przeniosły się na świeże powietrze. Koloniści jeździli na quadach , wspinali się na wieżę ze skrzynek, jeździli dziwnym rowerem a na koniec dnia niektórzy mogli pobawić się na kulkowej dyskotece! :)

Dodany: 2018.07.12
Komentarze: 0 Zdjęcia: 177 Wideo: 1

Dzień 8 - Zabawa trwa w najlepsze!

To był naprawdę udany dzień! Niektórzy koloniści odwiedzili dziś Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie i bawili się w Tropikanie w Mikołajkach. Pozostali uczestnicy bawili się razem ze swoimi wychowawcami na plaży i na boiskach. Na koniec dnia koloniści mogli obejrzeć mecz piłki nożnej, który wyzwolił w nich wielkie emocje! :)

Dodany: 2018.07.11
Komentarze: 0 Zdjęcia: 139 Wideo: 1

Dzień 7 - Zabawy ciąg dalszy!

Wtorek przyniósł kolonistom wiele radości. Na ich twarzach zauważyć można było szerokie uśmiechy. Uczestniczyli w wielu atrakcyjnych zajęciach, takich jak ścianka wspinaczkowa, park linowy, jazda na quadzie czy segwayu. Nie zabrakło też emocji podczas meczów piłki nożnej, siatkówki czy korfballa.

Dodany: 2018.07.10
Komentarze: 0 Zdjęcia: 183 Wideo: 1

Dzień 6 - Połowa kolonii za nami!

Połowa turnusu za nami. Nasi koloniści bawią się w najlepsze. Wielu uczestników kolonii brało udział w zajęciach z pakietu Power Active, pozostali spędzili czas ze swoimi wychowawcami. Nie zwalniamy tempa! Koloniści czekają co przyniesie im jutrzejszy dzień! ;)

Dodany: 2018.07.09
Komentarze: 2 Zdjęcia: 186 Wideo: 1

Dzień 5 - Piknik rodzinny w Kulce!

Dziś był piękny, słoneczny dzień. Jak co dnia koloniści uczestniczyli w zajęciach, które przyniosły im wiele radości.

Dodany: 2018.07.08
Komentarze: 0 Zdjęcia: 181 Wideo: 1

Dzień 4 - Najlepsze zabawy tylko w Kulce

Sobotę nasi koloniści spędzili bawiąc się na boisku oraz poligonie, rozegrywając emocjonujące gry paintballowe, jeżdżąc na quadach, vikingu i segwayu. To był dzień pełen przygód! :)

Dodany: 2018.07.07
Komentarze: 1 Zdjęcia: 150 Wideo: 1

Dzień 3 - Piątek pełen wrażeń

Dziś nasi koloniści przeżyli niesamowite chwile. Dzieci umacniały swoje przyjaźnie podczas gier na boisku, w lesie, a nawet na wycieczce w Mrągowie.  Na ich buźkach widniały piękne uśmiechy, a w ośrodku można było zaobserwować same szczęśliwe dzieci!

Dodany: 2018.07.06
Komentarze: 0 Zdjęcia: 170 Wideo: 1

Dzień 2 - Rozkręcamy zabawę!

Dzisiejszy dzień przyniósł naszym uczestnikom wiele ciekawych przygód. Na ich twarzach gościły przez cały dzień szerokie uśmiechy, co widać na naszych zdjęciach. Na kolonistów czeka więcej atrakcji, a to dopiero początek! :)

Dodany: 2018.07.05
Komentarze: 0 Zdjęcia: 149 Wideo: 1

Dzień 1 - Zaczynamy kulkową przygodę

Dziś rozpoczęła się kolejna przygoda naszych nowych kolonistów na Kulce! Na miejscu czekali na nich bardzo mili wychowawcy, którzy zapoznali ich z ośrodkiem i zadbali o to, aby czuli się bardzo dobrze wśród nowych przyjaciół. W ciągu dnia nasza reporterka pani Diana i wychowawcy wykonali mnóstwo fotografii. Zachęcamy kolonistów do udziału w uwiecznianiu waszych  chwil na Kulce. Rodzice chcą widzieć, jak się bawicie :)

Dodany: 2018.07.04
Komentarze: 1 Zdjęcia: 13 Wideo: 1