RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW W KULCE 2018

Turnus II (04.07-14.07.2018)


Dzień 9 - Ostatnie dni na kolonii

Dodany: 2018.07.12
Komentarze: 0
Zdjęcia: 177
Wideo: 1

Active Camp, grupa Pani Anity O.
Rano mieliśmy zawody na strzelnicy paintballowej. Jeden z nas miał 100 pkt! Później każdy z nas jeździł na dziwnym rowerze. Po obiedzie uczyliśmy się strzelać z łuku, najlepiej strzelała do tarczy Emilka. Po ostatnich zajęciach mieliśmy orienteering, gdzie korzystaliśmy z kompasu.

Active Camp, grupa Pani Izabeli N.
Dzień rozpoczęliśmy od Archery Challenge. Następnie uczyliśmy się strzelać z procy. Po obiedzie graliśmy w mega gry. Później wspinaliśmy się na skrzynki, z których robiliśmy wieżę. Na ostatnich zajęciach strzelaliśmy z łuku.

Active Camp, grupa Pani Karoliny Z.
Czwartek zaczęliśmy od zawodów strzelania z procy. Następnie świetnie się bawiliśmy na zajęciach Archery Challenge. Później relaksowaliśmy się podczas leśnego spaceru. Wieczorem wielu pozytywnych emocji dostarczyło nam także strzelanie do celu z wiatrówki.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Agnieszki O.
Dzień rozpoczęliśmy od zabawy w kalambury. Później uczyliśmy się nowej choreografii podczas warsztatów tanecznych. Następnie śpiewaliśmy nasze ulubione utwory podczas karaoke. Wieczorem wzięliśmy udział w Olimpiadzie Sportowej.

Aktywne Wakacje, grupa Pani Wiktorii G.
Dzień rozpoczęliśmy od gry terenowej z wykorzystaniem szyfrów, czyli Enigmy. Później strzelaliśmy z łuków do celu. Po obiedzie braliśmy udział w Olimpiadzie Sportowej, podczas której wybieraliśmy najlepszego sportowca. Dzień zakończyliśmy walkami sumo.

Bohaterki Disneya, grupa Pani Marceliny N.
Zaraz po śniadaniu udałyśmy się na lekcję samoobrony razem z Mulan. Następnie wybraliśmy się na zajęcia z survivalu, gdzie dowiedziałyśmy się jak przetrwać w lesie. Po obiedzie spacerowałyśmy po ośrodku. Następnie z dużą ciekawością ruszyłyśmy na lekcję walki sumo, oczywiście w towarzystwie Mulan. Po kolacji wraz ze Śnieżką tworzyłyśmy biżuterię. Wyszła nam pięknie!

Cztery Żywioły, grupa Pani Moniki L.
Dzień rozpoczęliśmy od zajęć artystycznych, podczas których tworzyliśmy dzieła z papieru i sznurka. Później oglądaliśmy film w Cool Clubie. Po południu strzelaliśmy z wiatrówek oraz uczestniczyliśmy w grze terenowej podsumowującej wiadomości zdobyte podczas obozu.

Gwiezdne Wojny, grupa Pani Angeliki Z.
Rano budowaliśmy zwierzęta podczas zajęć z bambonady. Potem niestety spotkał nas deszcz. Później wybraliśmy się na seans filmowy. Po obiedzie pływaliśmy kajakami sit on top. Następnie stoczyliśmy walki gladiatorów.

Harry Potter, grupa Pani Klaudii B.
Dzień zaczęliśmy od liczenia, zgadywania i rozwiązywania z Minerwą McGonagall. Podczas zajęć zostały przydzielone punkty dla domów za współpracę, pomoc i wiedzę. Następnie graliśmy w gry planszowe i kalambury oraz wspólnie czytaliśmy Harry’ego Pottera. Robiliśmy również wspólne quizy, które później rozwiązywaliśmy. Następnie robiliśmy bańki mydlane w rozmiarze XXL. Później skończyliśmy ramkę do zdjęć z wizerunkiem Harry’ego i Hermiony. Wieczorem robiliśmy rzeźby ze sznurka i papieru.

Harry Potter, grupa Pani Patrycji J.
Dzień zaczęliśmy od gier planszowych. Później czytaliśmy Harry’ego Pottera. Następnie lepiliśmy stworki z masy solnej. Po obiedzie przeszliśmy przeszkody w parku linowym. Potem pływaliśmy kajakami sit on top. Wieczorem wykonaliśmy nowego pupila Hagrida z papieru i sznurka.

Kulka Ninja Go, grupa Pani Moniki P.
Po śniadaniu graliśmy w gry integracyjne. Potem uczyliśmy się posługiwać wykrywaczem metalu. Po obiedzie szukaliśmy zagadek, które potem rozwiązywaliśmy. Następnie udaliśmy się na Ninja Go, gdzie przedstawiliśmy zdobyte umiejętności. Po kolacji wybraliśmy się na orienteering, gdzie nauczyliśmy się posługiwać kompasem.

Kulka Ninja Go, grupa Pani Pauliny R.
Dzień zaczęliśmy od zajęć z Enigmy, gdzie nauczyliśmy się szyfrować. Następnie udaliśmy się na Rannego Lotnika, gdzie nauczyliśmy się zasad pierwszej pomocy. Później uczyliśmy się strzelać z procy do celu. Wieczorem wybraliśmy się na grę terenową Ninja Go.

Misja 112, grupa Pani Weroniki Ch.
Po śniadaniu poznaliśmy techniki kamuflażu. Zobaczyliśmy żywność, którą mają ze sobą survivalowcy. Następnie graliśmy w INO, gdzie posługiwaliśmy się kompasem. Po obiedzie udaliśmy się na zajęcia, gdzie poznaliśmy podstawowe techniki samoobrony. Wieczorem graliśmy w pomidora oraz głuchy telefon.

Obóz Mega Paintballowy, grupa Pani Gabrieli O.
Pierwszymi zajęciami był survival, gdzie poznaliśmy sposoby zdobywania pożywienia w trudnych warunkach. Następnie wybraliśmy się do lasu, gdzie zakamuflowaliśmy się używając kredek do kamuflażu. Ćwiczyliśmy skradanie i ukrywanie się. Następnie udaliśmy się na pole paintballowe, gdzie rozegraliśmy mecz paintballowy na czas, czyli speedball. Dzień zakończyliśmy wspinaczką na wieżę ze skrzynek.

Obóz Paintballowo-Survivalowy, grupa Pani Weroniki T.
Dzień zaczęliśmy od poszukiwania skarbów za pomocą wykrywacza metalu. Potem uczyliśmy się samoobrony. Dzień zakończyliśmy wykonaniem kamuflażu w lesie.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pani Klaudii F.
Po śniadaniu rozegraliśmy mecz paintballowy. Potem jeździliśmy quadami. Po obiedzie nauczyliśmy się strzelać z wiatrówek. Przed kolacją wzięliśmy udział w zajęciach z wykorzystaniem GPS.

Obóz Quadowo-Paintballowy, grupa Pani Oliwii B.
Po śniadaniu byliśmy na strzelnicy paintballowej. Później jeździliśmy quadami. Po obiedzie poszliśmy do lasu na zajęcia z taktyki i strategii. Następnie odbyliśmy kurs podstaw samoobrony. Po kolacji mieliśmy zajęcia z szyfrowania.

Obóz Super Militarny, grupa Pana Macieja M.
Po śniadaniu poszliśmy na walki gladiatorów. Później dowiedzieliśmy się jak wyglądają racje wojskowe i jak w trudnych warunkach znaleźć pożywienie. Po obiedzie szukaliśmy skarbów z wykrywaczem metalu. Wieczorem przeszliśmy wojskowy tor przeszkód.

Obóz Super Militarny, grupa Pani Joanny K.
Dzień rozpoczęliśmy poszukiwaniem skarbu za pomocą wykrywacza metalu. Przed obiadem nauczyliśmy się kamuflażu i dowiedzieliśmy się o racjach żywnościowych w wojsku. Po południu korzystając z kompasów ukryliśmy zadania. Przy użyciu azymutu odnaleźliśmy zadania i wykonaliśmy je. Dzień był bardzo przyjemny i upłynął w miłej atmosferze.

Projekt Kulka, grupa Pani Angeliki M.
Dzień rozpoczęliśmy od walk sumo. Kolejno graliśmy w gry planszowe. Po obiedzie odbyły się rozgrywki korfball. Później graliśmy w grę francuską. Po kolacji poszliśmy na grę terenową geocaching z wykorzystaniem GPS.

Projekt Kulka, grupa Pani Patrycji K.
Rano poznaliśmy zasady dobrego wychowania na zajęciach z savoir-vivre. Odbyła się także dyskusja na temat tolerancji i odmienności kulturowej. Po obiedzie świetnie się bawiliśmy jeżdżąc na quadach. Zagraliśmy również w korfballa, a także w tradycyjną koszykówkę.

Summer Art, grupa Pani Pauliny K.
Rano graliśmy w Mafię. Później mieliśmy ostatnie zajęcia taneczne, na których dokończyliśmy naszą choreografię. Następnie zdobiliśmy słoiki metodą decoupage. Wieczorem tańczyliśmy wspólnie na boisku.

Summer Challenge, grupa Pani Katarzyny G.
Dzień zaczęliśmy od zajęć z Enigmy, gdzie szyfrowaliśmy wiadomości. Potem świetnie się bawiliśmy podczas zajęć sumo. Dużo zabawy dostarczyło nam chodzenie na szczudłach.

Summer Challenge, grupa Pani Katarzyny S.
Dziś nauczyliśmy się posługiwać kompasem. Później graliśmy w gry integracyjne. Następnie poszliśmy strzelać z wiatrówki. Wieczorem chodziliśmy na szczudłach.

Summer Challenge, grupa Pani Magdaleny F.
Rano poszliśmy na strzelnicę, gdzie strzelaliśmy z wiatrówek. Potem graliśmy w Mafię. Następnie szyfrowaliśmy zadania podczas Enigmy. Po obiedzie uczyliśmy się tańczyć. Dzień zakończyliśmy lekcją chodzenia na szczudłach.

Summer Challenge, grupa Pani Wiktorii O.
Rano wzięliśmy udział w zajęciach z samoobrony, gdzie nauczyliśmy się podstawowych technik samoobrony. Później graliśmy w kalambury. Następnie rozegraliśmy walki gladiatorów. Dzień zakończyliśmy zabawą w czółko.

VIP, grupa Pani Anny B.
Po śniadaniu jeździliśmy quadami. Następnie mieliśmy starcie łuczników. Później graliśmy w Mafię. Po obiedzie poszliśmy na spacer do lasu. Po kolacji odbyło się starcie gladiatorów.

VIP, grupa Pani Dominiki P.
Kolejny dzień kolonii rozpoczęliśmy od przejażdżki quadami. Następnie graliśmy w czółko. Po obiedzie poznaliśmy sztukę kamuflażu oraz dowiedzieliśmy się jak pozyskać jedzenie w trudnych warunkach. Po obiedzie mogliśmy pobawić się kompasami. Wieczorem graliśmy w korfball.

VIP, grupa Pani Marty B.
Dzień zaczęliśmy zajęciami z survivalu. Nauczyliśmy się jak pozyskać wodę w lesie oraz jak rozpalić ogień. Późnej jeździliśmy quadami. Po obiedzie kontynuowaliśmy naukę survivalu. Tym razem dowiedzieliśmy się jak pozyskać pożywienie w ekstremalnych warunkach oraz jak skutecznie wykonać kamuflaż. Następnie odbył się finał konkursu talentów. Dzień zakończyliśmy popisami wokalnymi na karaoke.

Wakacyjna Przygoda, grupa Pani Weroniki P.
Dzień zaczęliśmy od strzelania z wiatrówki. Następnie mieliśmy zajęcia z tropienia, na których poznaliśmy ślady różnych zwierząt. Później jeździliśmy na dziwnym rowerze, to zadanie było trudniejsze niż się wydawało.


Cool News - relacja wideo


Galeria


Komentarze: 0

Pokaż


Dodawanie nowych komentarzy zostało wyłączone.