Relacje z kolonii i obozów w Kulce 2018

Turnus IV (26.07-05.08.2018)

Dzień 11 - Turnus czwarty dobiegł końca

Zakończyliśmy już czwarty turnus. To był naprawdę udany czas. Na koloniach zawiązały się nowe przyjaźnie, które na pewno przetrwają długie lata. Dzieci nabyły wiele nowych umiejętności, które przydadzą im się w życiu. Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku!

Dodany: 2018.08.05
Komentarze: 3 Zdjęcia: 10

Dzień 10 - Ostatnie godziny z przyjaciółmi

To ostatni dzień, kiedy nasi koloniści mogli cieszyć się naszymi atrakcjami. Dzieci otrzymały dyplomy pamiątkowe, zostały wykonane zdjęcia grupowe a wieczorem wszyscy razem bawili się na dyskotece. Ostatni wieczór na kolonii był bardzo emocjonujący, na twarzach dzieci widać już oznaki tęsknoty za swoimi nowymi przyjaciółmi.

Dodany: 2018.08.04
Komentarze: 0 Zdjęcia: 149

Dzień 9 - Ostatnie dni kulkowej przygody

Zbliżamy się do końca czwartego turnusu. Dziś dzieci brały udział w różnych zajęciach a wieczorem odbył się apel, na którym niektóre grupy zaprezentowały swoje artystyczne zdolności. Jutro dajemy z siebie wszystko i bawimy się najlepiej jak potrafimy !

Dodany: 2018.08.03
Komentarze: 0 Zdjęcia: 115 Wideo: 1

Dzień 8 - Zabawa trwa w najlepsze

Zabawa w Kulce trwa w najlepsze. Dziś część dzieci odwiedziła Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz relaksowała się w Aquaparku w Mikołajkach. Pozostali koloniści bawili się na terenie naszego ośrodka oraz nad jeziorem.

Dodany: 2018.08.02
Komentarze: 1 Zdjęcia: 134 Wideo: 1

Dzień 7 - Najlepsza zabawa tylko w Kulce

To był naprawdę udany dzień. Nasi koloniści m.in. kąpali się w jeziorze, grali w piłkę, pokonywali trasę parku linowego oraz uczestniczyli w różnych atrakcyjnych zajęciach zgodnych ze swoim programem, a to wszystko pod okiem czujnych wychowawców i instruktorów. Czekamy na kolejne zajęcia, które odbędą się już jutro!

Dodany: 2018.08.01
Komentarze: 1 Zdjęcia: 153 Wideo: 1

Dzień 6 - Dzień pełen przygód

Uśmiechy na twarzach naszych kolonistów były tak samo piękne, jak nasza dzisiejsza pogoda. Podczas zajęć dzieci wcielały się w gladiatorów, odbywały walki sumo, strzelały z łuków oraz rozegrały mecze siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Oprócz tego, niektórzy koloniści brali udział w zajęciach z pakietu Power Active oraz Mega Paintballowego.

Dodany: 2018.07.31
Komentarze: 0 Zdjęcia: 171 Wideo: 1

Dzień 5 - Zabawa na okrągło

Zabawa trwa w najlepsze. Dziś odbyły się pierwsze zajęcia na poligonie, w których brało udział kilka grup, pozostali uczestnicy bawili się na terenie ośrodka. Dodatkowo odbyły się zajęcia z pakietu Power Active. Najwięcej frajdy przyniosły zajęcia nad wodą.

Dodany: 2018.07.30
Komentarze: 0 Zdjęcia: 136 Wideo: 1

Dzień 4 - Atrakcjom nie ma końca

Za nami niedziela pełna atrakcji. Koloniści rozgrywali walki sumo, ćwiczyli celność strzelania z łuków oraz wcielali się w rolę kosmonautów na żyroskopie. Dzieci miały też okazję poplażować i pograć w siatkówkę. Na koniec dnia odbyła się świetna dyskoteka, którą na pewno zapamiętają na długie lata. 

Dodany: 2018.07.29
Komentarze: 1 Zdjęcia: 162 Wideo: 1

Dzień 3 - Zabawy ciąg dalszy

Sobota przyniosła uczestnikom wiele radości. Razem z przyjaciółmi pokonywali trasy na parku linowym, jeździli na quadach oraz ćwiczyli swoją zwinność na ściance wspinaczkowej. Oprócz tego, na naszej plaży można było zaobserwować kąpiące się dzieci, kolonistów pływających kajakami i rowerami wodnymi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia leśne, czyli survival i desant.

Dodany: 2018.07.28
Komentarze: 0 Zdjęcia: 190 Wideo: 1

Dzień 2 - Kulkowa integracja

W Kulce rozpoczął się kolejny dzień. Dzieci mogły zacieśnić swoje więzi z nowymi przyjaciółmi podczas zabaw integracyjnych oraz zajęć programowych. Na ich twarzach widniały szerokie uśmiechy, które udało się uchwycić naszej fotoreporterce. Czekamy na więcej atrakcji! :)

Dodany: 2018.07.27
Komentarze: 1 Zdjęcia: 183 Wideo: 1

Dzień 1 - Wakacje w Kulce czas start!

Właśnie rozpoczął się czwarty turnus, a z nim moc kulkowych atrakcji. Z radością przywitaliśmy wszystkie dzieci. W ciągu dnia czekały na nie takie atrakcje jak malowanie buziek, karaoke, tor przeszkód i piłkarzyki. Koloniści wraz z wychowawcami poznali ośrodek, regulamin kolonii, a później udali się na stołówkę, gdzie czekał na nich przepyszny obiad. Wieczorem odbył się apel inauguracyjny, na którym wszystkie dzieci poznały całą kadrę pracującą na ośrodku. Nie możemy się doczekać jutrzejszych zajęć!

Dodany: 2018.07.26
Komentarze: 3 Zdjęcia: 13 Wideo: 1